Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Oj macie rację... ale przyznam się wam, że mnie też zawsze pociągali ci niegrzeczni... ale na szczęście związałam się z grzecznym

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Olcia bo to tak jest , młodosc spedzasz z łobuzami ale ustatkowac sie najlepiej z takim grzeczniutkim, lepiej sie na tym wychodzi..

      A co tu tak pusto , dziewczynki nie lenic sie tu..

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Melduję się.

        A nawiazując do tematu niegrzecznych chłopców, to powiem tak: sa pociagający, jak sie ma 15-20 lat. Jak się ma 25 i wiecej lat to zazwyczaj juz się świadomie wybiera tych odpowiedzialnych. Choć odrobina szaleństa z czasów wczesnej młodości dodaje tylko smaczku.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          i to jakiego smaczku , długo się go potem pamieta..

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Taaaaa... Czasem nawet się żałuje, że to juz tylko wspomnienia...
            Ale nie zdaje się sprawy, że te szaleństa mogłyby w terażniejszosci wyjśc nam bokiem. Wiec ja wole zdecydowanie mojego odpowiedzialnego męża, niż niegrzecznych chłopców z przeszłości.
            A zreszta mój odpowiedzialny maż kiedyś tez pewnie był niegrzecznym chłopcem.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              O tak mój też na pewno był niegrzeczny , ale teraz nie zamieniłabym go na zadnego innego , dobrze mi z nim..

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Właśnie!




                Niemniej miło czasem powspominać....
                te wieczorne spacery wakacyjne.....
                Te biwaki pod namiotem, o których faktycznym składzie osobowym rodzice nie mieli pojecia...
                Te flirty...
                Te "końskie" zaloty wreszcie i niespełnione miłości...

                Ech, znowu mieć 17 lat... przez chwilę.
                Łukasz 11.10.2007

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  hej dziewczyny !!!!

                  a co was tak na wspominki wizeło hahahaha????

                  Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość

                  A powiem Ci Olcia, że Ty się nadajesz do takiej pracy Jesteś bardzo energiczną kobietą, a tam to chyba takich ludzi potrzeba...
                  ola chyba masz racje,mnie też się podoba taka praca na pełnych obrotach,tam nie ma czasu na nude


                  Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
                  Oj macie rację... ale przyznam się wam, że mnie też zawsze pociągali ci niegrzeczni... ale na szczęście związałam się z grzecznym
                  nooooooooo mnie też kręcili Ci niegrzeczni,a mój mąż to oaza spokoju ja jestem tym złym policjantem w domu wiec chyba sie uzupelniamy i dogadujemy sie,wiec nie ma tego złego

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    No tośmy se po babsku powspominały.... ja to żałuję że byłam za grzeczna jak byłam młoda

                    Dziewczyny, jak macie czas to idźcie do smyka na Kruczej. Kapitalne promocje. Można taniutko coś wyrwać Pochwalę się co myśmy kupiły: bluza za 35zł i spodenki za 15
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ola, przede wszystkim nadal jestesmy młode!!!

                      A poza tym, to ja co prawda byłam w Smyku na Targówku, ale potwierdzam, że są fajne rzeczy do upolowania na wyprzedaży. Poszlismy poogladać foteliki do samochodu, a wyszliśmy z płaszczem przeciwdeszczowym za 45 zł i grubym, mięciutkim szlafrokiem za 30 zł. Co praeda obie rzeczy nieco za duże, ale rękawy podwine i bedzie na dłużej.

                      Ale mamy piękną dziś pogodę, co mamuśki? Ja zaraz idę po swojego smyka do przedszkola i chyba od razu przespacerujemy się do parku. Mam nadzieję, że zjadł obiad w przedszkolu, bo troche szkoda mi pogody i czasu, żeby jeszcze do domu wracać i coś jeść. Na wszelki wypadek jabłko i banana mu zabiorę.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Grabusia tu masz linka do wszystkich aukcji z tej firmy:
                        http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7054107

                        ja zamawiam takie zestawy np jak ten
                        http://allegro.pl/pieluszki-bella-ha...503097984.html

                        a tu pieluchomajtki
                        http://allegro.pl/pieluchomajtki-pie...488549827.html


                        Na każdej aukcji masz napisane że jak zamówisz powyżej 115 to kurier gratis. No i nieraz są zestawy z tylko dwoma paczkami chusteczek więc są jeszcze trochę tańsze. Ja raz w mies. zamawiam i mam spokój z pieluchami

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Hej,

                          Ostatnio brak czasu u mnie na cokolwiek
                          Ola fajne ciuszki , sama idę w przyszłym tygodniu do Smyka bo Karola nie ma kurtki na wiosnę,
                          Mój męzuś jest z tych grzecznych i mi to pasuje


                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hej dziewczyny
                            Czacza-ciesze sie ze wszystko ok
                            Kasia-moze uda nam sie jakos spotkac,z dziecmi jak juz sie wyrobisz z praca.
                            Morelka-cos pisalas o czwartku ale którym?ubieglym chyba...
                            milego weekendu dla wszystkich







                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Czołem
                              cudny weekend nie??

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Hejka
                                weekend cudny , o tak , fiful zaliczył plac zabaw , na zjezdzalni był jakies milion razy, ostatnio woli zjezdzalnie niz hustawki i oczywiscie niesmiertelna piaskownica , tylko trzeba uwazac bo jeszcze piasek nie wymieniony.

                                Olenko , dzieki za linki , obejrzałam , zastanawiam się nad tymi pieluchomajtkami , wydaje mi sie ze dla fifula były by najwygodniejsze , poza tym duzo łatwiej szybko posadzic go na nocnik , bo mozna je kilka razy wkładac i nie rzep które sie wyrobia.
                                Napisz mi kiedy mam wpasc , bo w przyszłym tygodniu chyba bede unieruchomiona u tesciów , chyba że za dwa tygodnie dopiero.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X