Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    co tu tak pusto?hej dziewczynki,co u Was?kiedy tą palmiarnię odwiedzamy?ja sama siedze moj M w delegacji na10dni,jakas slaba jestem ostatnio,ciagle bym spala,nie wiem co to?!jakies przesilenie wiosenne hehe







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej dziewczyny
      spędziłam fajny weekend, choć o dziwo miałam nieprzespane noce (we własnym łóżku, starym pokoju) Amelka znów ma problem z załatwieniem się, już 3 pełne dni nie robi kupki, dziś już się tak męczyła że aż się pociła ale i tak nic nie wyszło i co chwile tylko wołała "mama pupa" czyli musiała ją boleć poleciałam do apteki po syrop i mam nadzieję, że jutro już się coś polepszy..

      jutro rano jadę na badanie krwi i na to ASO - cokolwiek to jest a nie przepadam za pobieraniem więc musi jechać ze mną cała moja rodzinka

      aha mamy pierwszą 5-tkę i wyszła kompletnie bezobjawowo..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        hej!

        po pierwsze to chiałam Was przeprosic, ze sie nie odzywalam. Bylam w Poznaniu, tzn w domku. ale teraz mieszk u mnie szwagierka z 1,5 rocznym jaromirem. I to nie bylby problem do spotkania. Jednak w tym tygodniu siedzieli w domu bo maly byl chory i nie chcialam zeby Wasza maluchy sie rozchorowaly.
        poza tym nie mialam nawet czasu ejsc na forum, bo ciagle sie cos dzialo. Jaromir to straszna zaczepa i ciagle Antka "bil", tzn ciagnal za włosy, popychal. Jego mama nie wie skad mu sie to wzielo, stara sie go odzwyczaic, ale nic nie skutkuje.

        Julka zaczela chodzic!! Dokladnie w dzien babci.
        Antoś 24.01.2008r


        Julianka 06.01.2010r


        Moje dwa łobuzy

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          czacza jesli tesciowa wroci to znaczy ze tak mialo byc, a Was czeka co lepszego

          kasiu trzymam kciuki za wyniki!!
          Antoś 24.01.2008r


          Julianka 06.01.2010r


          Moje dwa łobuzy

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            mroovcka gratulacje dla Juleczki
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Antos konczy dzis 3 latka - rety, jak ten czas leci!!
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Witam mamuśki
                Ola powiem Ci że moja Karolinka tez taka była, trzeba było mieć oczy dookoła głowy a ile miała siniaków, mimo że cały czas ją pilnowaliśmy.. mam cichą nadzieje że Hania będzie jednak spokojniejsza

                Monia jak Karola skończyła trzy latka to na urodziny kupiliśmy jej większe łóżeczko i pamiętam że strasznie się cieszyła że nie musi spać już w łóżeczku ze szczebelkami.

                Karolinka miała wczoraj swój pierwszy bal, przebrała się za zielonego motylka.... niestety chodziła tydzień i pojawił się kaszel dziś jeszcze poszła ale pewnie jutro zostanie w domu. Moniczka a jak Łukaszek ,zdrowy?
                Last edited by agatakul; 25-01-2011, 10:18.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  100 lat dla Antka, dużo szczęścia, uśmiechu, radości i spełnienia marzeń
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    100 lat dla Antka i Gratulacje dla Julki

                    ja wczoraj wróciłam od rodziców. Przy wjeździe do Poznania okazało się, że zapomniałam portfela: pieniędzy, dokumentów i kart do bankomatu na dodatek w mBanku nie można wybierać pieniędzy w oddziałach, tylko w bankomatach. nie mogę wykupić leków, dzis skończyły mi się pieluchy, więc jestem zmuszona odzwyczajać chłopców od spania z pieluchami całe szczęście, że ostatnio mnie podkusiło, żeby zamrozić 1 chleb na "czarną godzinę". Właśnie wybiła!

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Amelka ma dziś gorączkę 39,1, na razie zbiłam jej nurofnem ale nadal ma stan podgorączkowy, czy myślicie że to od tego zęba? nie ma żadnych innych objawów..

                      Kasia ja zawsze mam 2 chleby w zamrażalniku, na wypadek gdybym nie mogła wyjść z Amelką po zakupy, więc zawsze miej na wypadek no i zabieraj też portfel z dokumentami
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        sto lat sto lat dla Antkai wielkie gratulacje dla Julci(oraz babci-miala w tym roku podwójną radość)
                        Kasia-kiepska sprawa-ja tez zawsze cos mam w zamrazalniku na czarna godzine
                        Czacza-ta temp moze byc tez od zatwardzenia-dzieci tak różnie reaguja-oby jej sie polepszylo







                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Byliśmy na kontroli. Mała waży 10.870 i ma 76.5cm

                          A i obcięłam włosy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            cześć dziewczyny!
                            my już nie śpimy od 7, po mega fatalnej nocy Amelka ładnie zasnęła o 20, ale niespokojnie spała i o 24 się zaczęło, obudziła się znów ciepła i spocona, chciała na zmianę pić, jeść, nie chciałam jej dawać mleka w obawie wymiotów przy gorączce, a propos - od jakiej temperatury nie podaje się mleka? więc poiłam ją co chwile wodą albo herbatką z melisy.. no ale jak tylko wydawało mi się że się uspokaja to znów płacz i wszystko od początku w końcu dostała mleko i na szczęście nie zwymiotowała i zasnęła, M wstawał dziś o 4 więc przespał chyba tylko z 2h, powiedziałam, żeby wziął opiekę ale nie - "dam radę"
                            o 2 położyłam Amelkę do nas do łóżka i jakoś udało mi się ją uśpić, ale ok 3 znów się przebudziła więc dostała znów herbatkę no i jakoś do tej 7 spałyśmy.. chyba jej idzie druga 5tka ale nie da sobie zajrzeć, musiały ją dziąsła boleć w tej nocy bo cierpiała, a mówiłam że bezobjawowo jej pierwsza wyszła cholerne zębiska
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czacza- tak to z 5 jest. U nas od 2 dni Dawid to przechodzi- ale bez gorączki. Co do mleka, to nie wiem, czy są wytyczne co do temperatury. Ja Miłoszowi daję nawet powyżej 39 st i nic się nie dzieje

                              Ja wczoraj miałam zły dzień. Nadal fatalnie się czuję, a do pt nie mam jak wykupić leków. Na dodatek wczoraj sie okazało, że skończyły się pieluchy, więc dzieci śpią bez. Oczywiście wszystko do prania. Włączyłam automat i sie zepsuł- nie wiruje! Na dodatek dzis do mnie dzwonilki z pracy, że mam 5 dni na przygotowanie wystąpienia na konferencję(normalnie zajmuje to około 1,5 miesiąca). Nie mogę znaleźć opiekunki na pt, wiec chyba z dziećmi pojadę do pracy! Już mnie to wszystko wkur......!!!!!!!!!! jak tylko M wyjechał, to wszystko wali sie jak domino. Słowo daję, że już jestem tak nerwowo wykończona, że rzuciłabym to wszystko w jasną cholerę i choć 1 dzień odpoczęła.

                              mama mówiła, ze dzieci u niej spały przez tydzień bez budzenia się. Odkąd ja wróciłam, to wstaję do nich minimum 5 razy w nocy, Dawid śpi do 5:00 góra 7:00, a ja po 5 godzinach snu z kilkoma wstawaniami jestem po prostu u kresu wytrzymałości!

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                jejku Kasiu jak Ci pomóc? jedyne wyjście to żeby dzieci były u rodziców, nie? jesteś silna i dasz sobie radę i znajdziesz jakieś rozwiązanie..
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X