Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Kasia właśnie mnie też znów zaczęły się łamać paznokcie i nadal mi mega włosy wypadają ale i tak muszę pazurki poobcinać bo idziemy w sobotę na bowling i wolę sama je poobcinać niż sobie połamać wkładając paluszki do dziurek

    Słoneczko
    mnie już na trzecie dziecko to pewnie czasu zabraknie ale dwójkę bardzo bym chciała..
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      dziewczyny - miałam się Wam pytać, czy macie jakieś audiobooki dla dzieci?
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Ja nie mam i narazie na pewno nie kupię. Mam jedną płytę, któras ma 20 angielskich pozycji. Na zmianę najpierw czytana jest piosenka, późneij grana. Gdy lektor czyta, to dzieci od razu mnie wołają, że mam przesunąć na piosenkę. Tylko rytmika ich interesuje

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          oliwia tez to nei interesuje woli jak ja jej czytam , ja reszta tez nie jestem za audiobookami wole normalna papierowa ksiazke

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            a moje dziecię już śpi chyba wolę tę wersję niż spanie w dzień do bóg wie której i do 22 marudzenie..
            Last edited by czacza; 11-01-2011, 19:39.
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ja też na razie nie chce nic dla Amelki ale teraz sobie przypomniałam moje dzieciństwo, choć byłam troszkę starsza, znalazłam na YouTubie słuchowisko "wiosna radosna" i aż mi się łezka pokazała, znałam ją na pamięć i chciałam żeby kiedyś Amelka też jej posłuchała. nie jest wcale taka droga - 14 zł to nie majątek a jakie wspomnienia
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Hanulka taka mała i już anemia bidulka. Oby to żelazo jej pomogło. Chyba witamina C pomaga wchłaniać żelazo. Są kropelki dla dzieci z wit C. Ale żeby nie było - tak tylko piszę,bo mi się przypomniało... No i życzę żeby szybko problemy się skończyły.

                Grabusia - dzięki, fajnie było. A Filipek jaki już duży, zmienił się, chyba tak trochę wydoroślał od ostatniego razu jak go widziałam A Justynka zasnęła zanim do przystanku doszłam i spała całą drogę

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza- czyli Amelka już nie śpi w dzień?

                  Moje dzieci nadal 3 godziny- aż się zastanawiam, co to będzie gdy pójda do przedszkola

                  Ale teraz już zasypiają...oby noc była spokojniejsza

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza podaj prosze linka do tego sluchowiska. to moje ulubione. mialam kasete, ale sie zerwala. skleilam tasmą, ale jak dojdzie do tego momentu sklejenia tasma to i tak sie kaseta wylacza. nie sadzilam ze mozna to jeszcze gdzies znalezc!!
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      oj dziewczynki widze że wam sie na wspomnienia zebrało

                      ja Alicji kiedyś zgrywałam piosenki z mojego dziećiństwa fasolki i takie tam do dziś ich słucha
                      mroovcka ja jak pamiętam to kasety zawsze kleiłiśmy lakierem do paznokci

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        mroovcka znalazłam go niestety w częściach na YouTubie..
                        np:
                        http://www.youtube.com/watch?v=XgcKFDVVrh8

                        a ja będę musiała odnaleźć u rodziców tę kasetę, mam nadzieję, że będzie działała..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Kasia zdarza się, że Amelka zaśnie w samochodzie ok 17-18h ale w domu już nie śpi od dłuższego czasu, nawet długie spacery na nogach już ją nie męczą..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć Kochane,
                            Widzę, że coś nasz wątek zwolnił... Ja wpadłam na chwilę, bo dzisiaj zapowiada się trochę luźniejszy dzień. Remont już kończymy, także zaproszę na parapetówkę na rehabilitację dalej chodzimy i z grubsza tyle u nas.
                            Oj, widzę, że Grabusia z Olą miały spotkanko, oj jak tylko wyjdę na prostą to i ja się pisze. Już tęsknię za ludźmi...
                            A co Warszawy, to powiem Wam szczerze (a z resztą chyba to już pisałam) - ja tam się Olci wcale nie dziwię. Urodziłam się i całe życie mieszkam w Warszawie, ale jakoś wcale ani nie kocham tego miasta, ani nie czuję do niego żadnego sentymentu. Przez pewien czas nawet kombinowaliśmy z M żeby stąd uciekać w jego rodzinne strony, ale póki co ze względu na pracę pomysł nie wypalił. Ale za kilka lat, kto wie...


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Grabusia ! Teraz zobaczyłam - Filip dzisiaj kończy 2 lata? STO LAT, STO LAT !!! Ucałuj bardzo mocno moje przyszłego zięcia !


                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Grabusia wszystkiego najlepszego dla Filipka, spełnienia marzeń, sto lat


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X