Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    też muszę pomyśleć o stomatologu- czacza i słoneczko dajcie znać jak ząbki małych.

    u mnie znowu dziś skoki temp do 38., ciagłe mdłości. Juz mam tak żoładek poobrywany, że jak chodzę, to przy każdym kroku czuję ból wszystkich mięśni brzucha. Na dodatek brakło mi jedzenia i byłam zmuszona jechać z chłopami do sklepów- to mnie dobiło.

    czacza- u mnie dzieci zaczęły chodzić spać o 13:00 (wcześniej kładłam ich o 12:00), nadal śpią po 3 godz, ale za to Miłosz zasypia o 21, a Dawid dopiero o 22:00, więc nie wiem co lepsze????

    Biorac pod uwagę moją ciągłą sytuacje chorobową z dziećmi, nie wiem, czy coś wyjdzie z naszej wyprawy do palmiarni-a chętnie bym pojechała...
    Ale to na pewno nie będzie mi pasować przed 22 stycznia

    zmykam, bo mój żołądek znowu strasznie kuje

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ja jakby co to po 16 stycznia moge.. teraz troche w rozjazdach bede..
      jutro jade pod Lublin, wracam w niedziele,
      potem w srode jade do dziadkow znow i wroce w niedziele..

      cos mnie kurde łapie mam duszący i suchy kaszel..
      do tego jakos tak ogolnie oslabiona jestem :/
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        dopiero teraz znalazłam chwilę by do was skrobnąć, więc jestem mega zadowolona że się tam wybraliśmy, na początku kazali (stomatolog i asystentka) mi z Amelką usiąść na fotelu (aż się wystraszyłam że to mnie zaraz wezmą w obroty , bo sama mam nie po drodze do dentysty) i po naciśnięciu przez Amelię różnych guziczków jeździłyśmy z góry na dół, już Amelce się spodobało, później lekarz pokazał i zaprezentował prawie wszystkie sprzęty co do czego jest, najbardziej podobało się Małej sprzężone powietrze, które jej dmuchało po rączce, Amelia zaoferowana wszystkim oczywiście nie chciała pokazać zębów więc musiałam jej nieco pomóc w otwarciu buzi i lekkie łezki pokazały się w oczach ale nie popłakała się.. stomatolog obejrzał jej tył zębów i stwierdził, że są zdrowe i nie ma próchnicy - to najważniejsze, zalecił, by już używać zwykłej pasty z fluorem, ja do tej pory używałam tej od pierwszego ząbka - jakaś żurawinowa, no i powiedział, że jak się pojawią 5-tki to możemy przyjść znów na kontrolę i może je zlakować..

        dziś mam mega pechowy dzień - nalewając do butelki wodę z czajnika oblałam sobie rękę wrzątkiem, na szczęście w tej samej sekundzie już miałam ją pod zimną wodą (oczywiście łzy poleciały mi od razu) i dobrze że miałam domu panthenol to M. mi popsikał.. ale niestety do teraz czuję lekkie pieczenie całej dłoni
        po południu wychodząc na spacer zapinając pasek od kurtki przytrzasnęłam sobie palec ta sprzączką i poleciała krewka no i mam małego krwiaka masakra normalnie..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Kasia zdrowiej biedactwo, morelkaa oby to nie było nic poważnego..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Olcia - odpuść trochę tej Warszawie - będziesz szczęśliwsza ja tu mieszkam od urodzenia i jakoś żyję choć nie powiem, miałam różne epizody w życiu - także mam porównanie. A w ogóle to wracaj, to cię odwiedzę niedługo tylko jak nie będzie dużego mrozu

            No właśnie - pisać dziewczynki,bo pusto tu jakoś!!!!

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              jak mnie przyjelyscie to witam sie i ja my dzisiaj udany dzien od rana sprzatanko po obiedzie goscie juz nie pamietam kiedy ich mielismy ostatnio mala dostala super czapke dodaje fotke teraz sie z tata kapie i idzie spac a jutro bedzie niespodzianka przyjedzie jej ukochana ciotka i ja bede robic za nauczycielke wiec dzien zapowiada sie ciekawie hehe
              Attached Files

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                suny- czapka fajna
                czacza-wizyta nie okazała się straszna

                ja dziś lepiej. Miłoszowi już przeszło. Za to Dawid od dziś okropne kupy- chyba z krwią jutro idziemy do lekarza. M zadzwonił, ze w nocy przyjedzie i zostanie do niedzieli.
                Podczas kąpieli zadzwoniła przyjaciółka, że z mężem stoi przed moimi drzwiami. Przywieźli mi pyszną zupę i kilka suchych produktów doskonałych na biegunkę. Kochani przyjaciele dzieci oszalały, gdy ich zobaczyły.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  kasia no to super przyjaciolka tylko zazdroscic hmm ja chyba takiej nie mam kurcze daj znac co tam po lekarzu

                  czacza a nie wiesz moze ile w medicoverze biora za wizyte??

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    A my właśnie po imprezie. Padam z nóg. Niedobitki grają w Cluedo
                    Ale dzień udany Doszły nowe zabawki i ciuszki
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      100 lat, 100 lat niech żyje nam!!! Julka - dużo szczęścia, radości i samych przyjemności w jeszcze Twoim malutkim życiu

                      mroovcka mojej przyjaciółki (u której teraz mieszkamy) Matusia dziś kończy 2 latka

                      moje dzieci śpią a ja oglądam Filadelfię, super film..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Sloneczko nie mam pojęcia
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          JA piszę i czekam na M- będzie koło 2:30. Przed 8:00 muszę jechać zarejestrować Dawida i wybrać nowego lekarza. Szkoda, że nie zrobiłam tego przed końcem roku, bo w razie czego tylko 2 razy mozna zmieniać rodzinnego w ciągu roku.

                          Ja również przyłączam się do życzeń dla Julki! Niech każdy dzień będzie promienny i słodki

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Kasia daj znać jak najszybciej co z Dawidkiem..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hej dziewczyny,
                              Już jestem trochę mnie nie było bo miałam stresa bo byłam z małą na szczepieniu i okazało się że Hania mało przybrała , tylko 800 gram w 6 tyg waży teraz 5300kg, musiałam zrobić jej morfologie i mocz i dziś są wyniki więc trzymajcie kciuki żeby było ok. Potem troszkę się pocieszyłam bo zerknęłam do książeczki Karoli i ona jak skończyła 3 miesiące ważyła 5500kg więc w sumie podobnie. Co do Karolinki to siedzi na razie ze mną w domu bo musiała wziąć antybiotyk ale dosyć szybko wróciła do zdrowia.Przetrzymam ją chyba jeszcze z tydzień i puszcze do przedszkola choć męzuś chce mi już nawet zapłacić byle nie chodziła Mam dość zimy, czekam z utęsknieniem na wiosnę!!! Buziaki


                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Byliśmy i okazało się, że wszystko dobrze. Żadnych oznak odwodnienia, dziś pierwsza lepsza kupa i lekarka powiedziała że mam dawać wszystko tak, jak do tej pory dawałam i już ma sie ku zdrowieniu.

                                A krew powstawała w wyniku podrażnienia jelita grubego ciągłymi stolcami. Już jestem spokojna. M. zabrał chłopców do znajomych n amałą godzinkę a ja mam czas popracować

                                Wczoraj ze stresu nie migłam spać- pewnie po południu da mi się we znaki zmęczenie.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X