Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Morelka-będzie dobrze-musi tak być tego Ci życze w te Święta)a calej reszcie odpoczynku od codziennego biegania dystansu do samych siebie i samych milych chwil







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      ale tu pusto w te Święta-ja mam chwilke luzu więc wpadam i pozdrowienia zostawiam hej hejmilego świętowania







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        wygląda na to ze tylko ja mam czas-pewnie dlatego ze nie mamy dziś gości-odpoczywam)do uslyszenia)







        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          witam i ja po swietach jak tam prezenty ?? :P

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            cześć dziewczyny!
            muszę przyznać że święta minęły mi tak błyskawicznie że nie odczułam chyba ich zbyt mocno codziennie coś się działo, w sumie nie było czasu na przemyślenia i odpoczynek, dzień przed wigilią piekłam słodkości, we wigilię ojciec przyjechał po mnie rano a Sławek jeszcze spał po nocce, pomagałam mamie w przygotowaniach do wieczerzy (na 9 osób jest co robić) z tatą przygotowałam później stół, wigilia odbyła się o 16, po wieczerzy czas na prezenty, muszę przyznać że w tym roku Gwiazdor obdarował nas wszystkich bardzo hojnie.. najwięcej oczywiście dostała Amelka, te klocki to był strzał w 10, dziecka nie było przez ok 2 godzin, sama się bawiła ze skupieniem i zaangażowaniem.. ok 23 poszliśmy spać, w pierwszy dzień świąt wszyscy spaliśmy do 9.30 o 10 było śniadanie, po nim słodkości, ok 13 wyjechaliśmy na obiad do teściów, tam dzień spędziliśmy równie udanie i do domu zlądowaliśmy ok 20, Amelka zasnęła przy butelce.. w drugi dzień świąt śniadanie w domku i ok 12 wyruszyliśmy na obiad do moich rodziców, tam znów cała ferajna (rodzinka mojego brata i babcia) więc było co robić, po obiedzie szybko bo na 16 byliśmy zaproszeni do teściowej najmłodszej siostry i tam znów słodkości i masa ludzi - ok 30 osób, Amelka bawiła się z dziewczynkami i ok 19 wracaliśmy zmęczeni płaczem Amelii do domu (oczywiście dlatego że chciała się jeszcze bawić, choć zmęczenie 3 dniowymi świętami dawało jej się już we znaki) dziś jest taka spokojna i grzeczna że szok, chyba wyszalała się za wszystkie czasy i dziś odpoczywa i zbiera siły ja też dziś nie czuje przypływu żadnej energii i czuję się jak po jakimś maratonie
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Hej!

              Ja po świętach jestem zadowolona. Wigilia odbyła się u mojego chrzestnego - zaprosił całą rodzinę (13 osób). Miś na widok kotka do krzyczała z radości. Każdemu go pokazywała, głaskała, biegała z nim. Ogólnie pozytywnie. Prezenty, które dostała były trafione, bo moja rodzina zainteresowała się tym co moje dziecko lubi
              Pierwszy dzień świąt spędziliśmy u teściów. Było całe rodzeństwo mojego Piotrka, do tego dzieci... Hałas taki, że każdy miał dość. Jak ta trójka najmłodszych się oswoiła ze sobą, to jeden naśladował drugiego... Moja teściowa zrobiła we wigilię scenę i obraziła się na wszystkich, święta spędziła w swoim pokoju. Powiedziałam, że nie chciałabym słyszeć, że tęskni za Misią, bo jak Misia u niej była to olała to i nie przyszła do niej Co też i mi nie przeszkadzało za bardzo. A pod choinką znalazłyśmy zestaw sprzątaczki, lego Duplo i lalkę. No i lalka idzie za szafę lub do piwnicy, bo Miś się tym nie interesuje (a wystarczyłby telefon z zapytaniem czym się Miś interesuje). Dostała też wózek z lalką i ten wózek jej przypasował, bo od razu chodziła po domu i się tym bawiła.
              Szczęście jestem już w domu, do wielkanocy mam spokój i nie będę musiała jechać do Konina

              A teraz uciekam na Misia, bo właśnie kończy jeść obiad
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                hej a u nas świeta wlasciwie w jednym miejscu, czyli u dziadków
                co chwile oczywiście goście przyjezzali, inny odjezdzali hehe
                poza prezentami, które ja kupilam, to Adas dostal jeszcze od moich rodzicow
                ciągnik z przyczepą zdalnie sterowany, od chrzestnej komplet koszulka plus spodnie
                z H&M z serii Kubusia Puchatka i gitarę taką świetną
                poza tym jeszcze od mojej kuzynki dostał koszulkę z dł.rękawem ze smyka
                i od innych członków rodziny słodycze i różne drobiazgi.
                a z rodziną M. jeszcze sie nie widzielismy, wiec nie wiem, czy i co tam dla małego
                przygotowali...
                święta ogólnie psychicznie mnie załamały bo bez M...
                ale jakos to przetrwalam.. wczoraj widzielismy sie jedynie..
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  u nas tez swieta pelne prezentow glownie dla malej teraz do kolekcji moze dodac zestaw lego duplo z cyferkami, http://allegro.pl/hasbro-furry-frenz...379184578.html , wage, polly pocket, torebke, pluszaka, sporo ciuszkow, zestaw do kuchni walek stolnica itp oraz koszyk z talerzami kubkami itp, babcia jej nawet fartuszek uszyla, puzzle 10 w 1 , jakies pastikowe zwierzaki, ciastoline i foremki albo do ciastek albo do ciastoliny jak kto woli no i preznet od nas i kaska jej sie skapnela mala jest bardzo zadowolona i zaczela nam spiewac serenady calymi dniami i w koncu zaczyna cos mowic

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Atusia a Misia napewno za jakis czas lalkami bedzie sie bawic
                    morelka juz nie wiem co mam ci mowic w sprawie z m
                    itka kasia micia a jak wasze swieta

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Heloł!! Święta się skończyły!! Wracajcie!!

                      Dziewczyny, wkleiłam kilka zdjęć ze świąt na forum kwietniowe. Daję Wam linka żebyście sobie zobaczyły, to nie będę drugi raz wklejać (pod koniec strony)

                      http://www.mamacafe.pl/forum/showthr...=3279&page=797

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        hej!
                        a u nas jak sie w wigilie rano zaczelo tak przez 3 dni nawet koompa nie wlaczylam, stad tez przepraszam za brak zyczen

                        do nas gwiazdor przyszedl juz o 17, a o 19 mielismy kolacje. prezentow bez liku, ale oczywiscie dzieciaki dostaly najwiecej. hitem byla kuchnia od ktorej antos nie odchodzil. dostali tez basen z kolorowymi kuleczkami - z niego julka nie wychodzila. antek dostal jeszcze samochod na sterowanie, gry, puzzle, ciuszki, latarke - dziecieca i prawdziwa, ksiazeczke. a julka klocki drewnianie, pianinko, ksiazeczke, ciuszki. i jakiwes jeszcze *************ki. w pierwsze swieto pojechalismy do tesciow i spotkalismy sie z bracmi Z. no i kolejna porcja klockow lego, ciusszkow, i innych. no ale kolejnym hitem jest samochod ktory dostal antek. taki ze sam nim steruje http://allegro.pl/e-pojazdy-mazda-ro...376039334.html. i dzieciaki go uwielbiaja. ma taka smeiszna melodyjke, ktora julka uwielbia. wchodzi do niego (sama!!) wlacza melodyjke i tanczy smiesznie to wyglada. do tego wymachuje raczkami lub klaszcze.

                        ale wiecie, to jakas masakra z tymi prezentami. musze chyba jakies starsze wywalic bo juz nie mam miejsca. a niedlugo julki i antka urodziny, wiec kolejna porcja.

                        wiecie to przechlapane jak dzieciaki maja tak krotko po gwiazdce urodziny. w ciagu miesiaca dostaja tyle zabawek ze nie wiedza za co sie zlapac, a potem dlugo nic (dostaja sporo bo razem z m mamy 5 rodzenstwa i od kazdego cos dostana, do tego rodzice i my. no i od mojej kuzynki jeszcze)
                        Antoś 24.01.2008r


                        Julianka 06.01.2010r


                        Moje dwa łobuzy

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          mroovcka no pod jednym względem fajnie a pod drugim to faktycznie przesada, Amelka ma mało zabawek, jak już ktoś pyta to mówimy raczej, że pieniądze i odkładamy jej na konto.. ma jeszcze przed sobą tyle uroczystości, że zdąży podostawać jeszcze sporo zabawek, ale jak masz wyrzucić to chętnie coś przygarnę
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            aha a samochód rewelacja
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              no prosze i juz pierwsza bryka a moze lepiej gdzies pochowaj zabawki bo mnie to by bylo zal wywalac albo komus daj

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czesc)święta minęly ale jestem zadowolona
                                Dominik oczywiście dostal mega duzo prezentówtablice ze stempelkami,klocki drewniane,kostke edukacyjna,kilka samochodów,ciuszki,puzzle,garaz3poziomowy,i nie wiem czy czegos nie pominelam.Mateusz ciuchy kosmetyki i super trapery-od mojego brata. ja sie pochwale-dostalam wymarzony expres do kawy-na dwie filizankiwięc jestem szczesliwa,i rózne inne przydatne rzeczy,
                                z tego co czytam wasze dzieci dostaly fajne prezenty w wiekszosci
                                Mrovcka-co do ogromu zabawek to pochowaj czesc-takie zapakowane i dawaj stopniowo-np.co dwa tygodnie ja tak robilam z Matim i sie sprawdzalopolecam teraz tez tak robimy z Dominikiem







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X