Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czacza bo relanium tez jest przeciwdrgawkowe tak na wszelki wypadek zeby sie juz nie powtorzyly drgawki przy goraczce mam tez lek ktory sie stosuje jak juz te drgawki wystapia
    a oliwia juz dzisiaj ma 37, 37,2 wiec bankowo ida zeby do tego nie chce nic jesc tylko mleko i kabanosy z sokolowa ale juz mi sie skonczyly

    itka witaj w klubie moj m tez wlasnie do roboty wyszedl wroci pewnie kolo 21

    micia ja tez sie musze spakowac ale to pewnie w wigilie albo dzien przed

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ja też mam zasadę, że w weekend przed świętami nie idę już do marketu. Dwa tygodnie wcześniej duże zakupy i do zamrażalnika co się da. A jak coś trzeba dokupić na ostatnią chwilę to idę do sklepu pod blokiem...

      My w tym roku u teściów i drugi dzień do mamy. A w domu to nawet choinka nie ubrana

      Zdrówka dla chorusków - kurujcie się na święta

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Ola u nas też choinka nie ubrana, wyciągnęłam na razie ozdoby świątecznę. Co do supermarketu to ostatni raz byłam 3 tygodnie temu, prawie wszystkie prezenty kupiłam przez internet

        Monia ach te choroby...powiem Ci że momentami mam już dość, mąż namawia mnie żebyśmy zrezygnowali z przedszkola a ja nie wiem co robić bo powiem szczerze ze jak Karola jest w przedszkolu to jest mi łatwiej i właśnie wiem że tam się doskonale rozwija.Ostatnio np bardzo dużo mówi, buzia jej się nie zamyka... a jeszcze 2 tyg temu tak nie było


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Dziewczyny dawno nie zaglądałm ale tam wsiąkłam w stycznówki że jakoś na inne wątki nie zaglądam

          Mam pytanie do Was czy któraś z Was rodziła w szpitalu Św Rodziny na Madalińskiego???
          Ja chyba tam chcę rodzić z Piaseczno mam najbliżej

          A co do przedszkola to ie rezygnujcie u nas 1 rok to było pół na pół drugi już lepiej a potem z górki choć w tamtym roku w 1 klasie powtórzyły się dość częste choroby a w tym odpukać 0.


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            hej dziewczyny

            ja dzisiaj mialam zalatany dzien..
            w miescie u dziadkow chodniki tak masakrycznie nie odsniezone, ze jak przechodzilam
            na druga strone ulicy to musialam przeniesc w powietrzu wozek..
            efekt? poslizgnelam sie i pojechalam na dupce.. na szczescie udalo mi sie tak zlapac wozek, ze sie nie przewrócił.. masakra jakas..

            ja jestem ciekawa czy moj M. wyrwie sie z pracy.. swieta nie swieta pracuje
            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej. Widzę, że każdy pochłonięty przedświątecznymi sprawami.

              Nareszcie do mnie dotarły sanki- pierwsza wyprawa za nami
              Jutro pod wieczór wraca M!!! mam dziwne przeczucie, że przed nami pozytywne zmiany.
              Jutro od rana ubieramy u rodziców choinkę.
              ...a ja dziś wyskoczyłam na miasto i nie mogłam się oprzeć, by nie dokupić czegoś dzieciom i przy okazji skoczyłam po tran

              Trzymajcie się ciepło, a wszystkie dzieci obowiązkowo w ZDROWIU!!!!

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                o rany kasia cos ty znowu im dokupila

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  ja pewnie gdybym miala wiecej kasy to tez bym Adaskowi kupowala i kupowala,
                  ale w tym roku skromnie.. te farbki, klocki lego mega blocks i naczynia z melaniny
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    morelka to ma byc skromnie??

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      no skromnie farbki 15zl, naczynia ok.10zl i klocki juz kiedys kupilam
                      takze wydaje mi sie ze skromnie hehe

                      tak wgl ostatnio z M. doszlismy do wniosku, ze jego chrzesniak w maju 2011 idzie
                      do komunii.. chyba zaczne juz teraz odkladac kase :/
                      niedawno pytalismy mu sie co by chcial dostac..
                      a on na to, ze nie jest wymagajacy i chcialby albo quada albo motor..
                      pozostawie to bez komentarza...
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Dziewczynki,
                        Chciałam Wam złożyć życzenia, zdrowych, pogodnych, wesołych świąt dla Was i Waszych dzieciaczków, rodzin oraz szczęśliwego, Nowego Roku!!


                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          takie dzieciaki sa najgorsze wymyslaja bog wie jakie prezenty bo mysla ze niektorzy spia na kasie a jak dostana cos innego to sa zawiedzeni albo wsciekli grrr

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            noo masakra... komunia jak wesele..
                            mysle, ze nie bedziemy nic kupowac, tylko damy pieniadze,
                            chyba ze wg wlasnego uznania cos wybiore,
                            bo na pewno quada albo motor nie kupie, bo niestety nie zarabiam 4tys..

                            kurcze masakra z tymi swietami, czlowiek wszedzie sie spieszy
                            i wgl.. i to ma byc ta atmosfera przedswiateczna..
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ja tam sie z niczym nie spiesze chociaz nie powiem wolalabym swieta we wlasnych 4 katach wtedy bym pewnie bardziej poczula ta atmosfere

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Dziewczyny życzę wam spokojnych ,radosnych i ciepłych świąt
                                pociechy z dzieciaczków
                                jak najmniej trosk ,jak najwięcej radości
                                wszystkiego dobrego :*


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X