Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Czacza-nie dam rady Cie odwiedzić przed Swiętami-niestety)pozdrawiamy z Miniem ciocie i Nene)i glowa do gory-my tez kiepsko sie dogadujemy sie moze sie uda i świeta beda super)







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      dzięki Iza.. ok, w takim razie przyjedziesz ze spokojem po świętach
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ok-to jestesmy wstepnie umówione)lece konczyc obiad dla starszych my z Miniem juz po)







        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          mama zaproponowała, że po mnie przyjadą, spędzę jutrzejszy dzień na zakupach, może mi to poprawi humor..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Asia to super)zakupy zawsze poprawiają chumorek)ja juz posprzatane po obiedzie dzieci ogladaja bajki mam luzik







            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              ja jade na gotowe,z czego bardzo sie ciesze
              'w czwartek wyjezdzamy,bedziemy wieczorem wiec nic juz robic nie bede

              A tak wogóle to wkurzaja mnie te świeta,jak widze tych ludzi w sklepach,zaladowane wózki....debilizm

              Skomentuj


                Odp: Mamusie z lubuskiego

                Witam , jestem z Żar

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  a ja wkoncu sie z M. zobaczylam jaka jestem szczesliwa
                  szkoda tylko, ze kilka godzin sie widzielismy, bo musial juz wracac do Poznania..
                  eh... te warunki na drogach sa kosmicznie przerazajace :/

                  a tak to psychicznie jest lepiej, wiadomo M. mi poprawil humorek..
                  i teraz znow czeka mnie tesknota..
                  mam tylko nadzieje, ze to nie bedzie trwalo znow tak dlugo...
                  12 dni sie nie widzielismy..
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ojej Morelka-to faktycznie dlugo..ale dobrze ze sie spotkaliscie)i teraz jasniej spojrzysz na wszystko)







                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      no w koncu dobry humor ma morelka

                      a mam pyt czytacie dzieciom przed senem?? bo ja wlasnie zaczelam ostatnio oliwia byla na nie z ksiazkami a teraz zaczelysmy czyt wczoraj wieczorem na dobranoc jedna ksiazka a dzisiaj na dzien dobry 4 uwielbiam czytac hehe polecacie jakies fajne ksiazki dla dzieci?? ja ostatnio widzialam w biedronce fajne chyba sie skusze o ile jeszcze beda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja mam takie rozne krotkie bajeczki do czytania z serii Kubusia Puchatka i czesto z Adasiem je czytamy, do tego mamy maskotki sowy, kubusia, helafumpa i prosiaczka
                        i jak czytamy to ucze Adasia skojarzen typu "gdzie jest Kubus?"
                        na noc nie czytam nic, bo z reguly klade Adasia, polezymy chwilke i on juz spi
                        albo sobie do snu spiewamy kazdy po swojemu
                        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja tez tak robie :P

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            ale z czym? usypianiem, czy czytaniem? :P
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              z czytaniem

                              grrrr wlasnie chyba odkrylam co moja mama kupila oliwi na gwiazdke i kurcze mieszka z mala od urodzenia to powinna widziec co mala lubi a ona jej kupila po prostu dla wlasnego widzi mi sie i pewnie braku innego pomyslu kolejna lalke ma juz ich z piec i w ogole sie nimi nie bawi a jak juz to jedna swoja ulubiona a wystarczyo zapytac

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Olcia, jeszcze bardziej byś się denerwowała, gdybys sama musiała przygotować święta i stała w tych kloejkach z wypchanym wózkiem.

                                Ja tez jadę "na gotowe" do rodziców. W piatek rano. Ale jak znam życie, jeszcze się coś dla mnie do roboty znajdzie.
                                Poza tym zadeklarowałam się, że zajmę się wypiekami. Wczoraj zrobiłam ciasteczka kokosowe, jutro planuję upiec babeczki czekoladowe, a w czwartek szarlotkę. Mało świąteczne przepisy, ale robie to co mi najlepiej wychodzi.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X