Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    a ja zaryzykowałam i wyszłam z Amelką na dwór, nie jest wale aż tak strasznie, przed blokiem gdzie jest wschód owszem wieje ale już za blokiem było super, nie odczuwało się wcale tej temperatury, z resztą Amelka pobiegała ja za nią i teraz po ciepłym mleczku już śpi jestem w szoku...
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      my też z M wybieramy się na Betlejem już tydzień i co chwile coś wypada no i faktycznie na chodzenie po Starym z dzieckiem nie jest za ciepło..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Amelka jeszcze śpi już ponad 2h, dawno tego nie było
        ale dobrze, musi się wyspać bo po południu przychodzą sąsiedzi na piwko i Maludy będą szalały znów
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Amelia dopiero się obudziła
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            A u mnie chłopcy dopiero teraz wstali. Dawida trudno w dzień uśpić a Miłosza sam nie chce spać- i jak tu być mądrym? uspyianie zajmuje mi minimum godzinę.

            Dzis odwiedziła mnie teściowa- jak zwykle w depresyjnym nastroju, więc juz byałam wkurzona. Ale przy yjściu dała mi pieniążki i powieedziała, ze mam kupić chłopcom coś od nich na gwiazdkę i "pokazać, że kupiłam"- jakbym miała to przeznaczyć na siebie no ale prz6ynajmniej zaraz ruszam po coć dla chłopców na miasto. Obędzie zsie bez kolejnego niepotrzebnego prezentu, więc choć coś.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              morelka i jak tam zakupy?
              kasia a ty co tam znowu zakupilas dla swych chlopakow rozrabiakow?

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Kupiłam piżamy i spodnie dresowe. Tak więc koniec prezentów dla dzieci!

                Teraz przeglądam allegro w poszukiwaniu prezentu "rodzinnego"

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hmm... a ja Adasiowi nic nie kupilam, za to w H&M jest mega wyprzedaz i odlozylam z kilkanascie ciuszkow dla Adasia!
                  poza tym zrobilam zapasy roznych smakolykow dla małego, dzisiaj w realu było dla stałych klientów 12% rabatu na całe zakupy, więc właściwie zaoszczedzilam prawie 20zł.
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a moj m ma postuj w pracy od pon :/ nie ma juz urlopu ale podobno maja mu to pokryc nowym a po swietach chce isc na l4 bo ma isc na inwentaryzacje a mowi ze tam ptaktycznie nie ma nic do roboty i znowu by musial brac urlop niech juz bedzie luty

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      a moj M. ostatnio mnie cos ignoruje i wgl dziwnie sie zachowuje.. ;(
                      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        tzn??

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czesc)
                          dzis w koncu dotarla paczka swiateczna od mojego bratamaly dostal duuza kostke edukacyjna-nie widzialam takich ktora mozna rozlozyc na mate,autko,spiewajacego Mikolaja,ktory tez stepuje)i taka wlochata kule ktora swieci.aa i zapas chusteczek mokrych jestem zadowolona Mati dostal super buty zimowe my rzeczy do kuchni a ja jeszcze kosmetyki)fajnego mam brata hjeeh
                          ostatnie prace dzis napisalam jutro oddaje a w niedziele mam obrone dwoch prac...i nastepne zajecia w styczniu:"
                          musze dodac ze tesciowa nadal sie nie oddzywa heeh a swieta za pasem-ja nie zadzwonie)
                          jutro po szkole ruszam na ostatnie prezentowe zakupy w niedziele popakuje i spokoj-zostana tylko kalendarze od Atusi)







                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Morelka-jak to Cię ignoruje?myslalam ze w miare ok miedzy Wami







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              itka-to miła niespodziankawszyscy zadowoleni!

                              U nas juz moja siostra na świeta przyjechała. ja jutro o 6:00 ruszam do Poznania i bede do pon, a w pon po pracy wracam do rodziców i już tak do świąt

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Kasia-fajnie ze jest Was tak duzo mnie marza sie takie rodzinne Swieta ale mam tylko brata i to daleko a rodzina m to jakies nieporozumienie haha)chcialam miec duzo dzieci ale to juz czas pokaze moze kiedys...milego weekendu







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X