Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Czacza a ile ten elmo kosztował? ja cały czas rozkminiam, co Adasiowi kupic?
    juz upatrzylam taki labirynt fajny
    http://allegro.pl/duza-kostka-edukac...371694955.html
    cos tego typu
    do tego mam klocki lego mega blocks dla takich maluchow jak Adas
    i kupilam farbki co mozna palcami malowac ze stempelkami..
    no i mysle co jeszcze by dokupic

    Sunny u mnie M akurat do kompa tak nie gnał, ale za to mógł cały czas spac
    lub słuchac mp3 z słuchawkami na uszach..
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Czacza a ile ten elmo kosztował? ja cały czas rozkminiam, co Adasiowi kupic?
      juz upatrzylam taki labirynt fajny
      http://allegro.pl/duza-kostka-edukac...371694955.html
      cos tego typu
      do tego mam klocki lego mega blocks dla takich maluchow jak Adas
      i kupilam farbki co mozna palcami malowac ze stempelkami..
      no i mysle co jeszcze by dokupic

      Sunny u mnie M akurat do kompa tak nie gnał, ale za to mógł cały czas spac
      lub słuchac mp3 z słuchawkami na uszach..
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        sory dziewczyny ale czasem moga sie pojawiac podwojnie moje posty, bo mam cos nie halo z netem :/
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Mnie mój M bardzo wzruszył podczas rozmowy tel. już sie nie mogę doczekać Jego powrotu na swięta.

          ja po zakupach- wszystkie prezenty są, poza wspólnym moim i M- ale to może jutro nad tym pomyślę.

          nie pisałam wam ostatnio, ale Dawid ma takie pomysły, że się w głowie nie mieści- same kulinarne, bo od zawsze kocha garnki i wszystko zwiazane z kuchnią.

          ostatnio mój tata wlewa sobie wodę z czajnika i dziwi się, co ona taka czarna. Co sie okazało- Dawidek wsypał tam mnóstwo zaparzaczek herbaty. Chyba chce udowodnić, ze lepiej od razu parzyć herbatę w czajniku el, niz przelewać wodę do dzbanka

          ja wczorak włożyłam zaparzaczkę do kubka, po chwili przyszłam zalać i co? pływa mi tam żurek- Dawidek wlał mi zupę

          A cała reszta historii moze innym razem

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            morelkaa niestety ale Elmo dość drogie był, kupili wtedy jak byliśmy w tym sklepie w Luboniu - Skrzat, kosztował jakieś 6 dych, dodam że to pacynka ale dość duża..

            Kasia nieźle Dawid rośnie na małego kucharza?

            ja właśnie wyszłam z wanny a tu moje dzieci smacznie śpią.. u teściów jest tylko prysznic a ja uwielbiam leżeć w cieplej wannie i się relaksować, ostatnio mało czasu mam dla siebie więc chociaż wanna mi została z przyjemności
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hhehehe poprawiłaś mi Kasiu tym wpisem humorek
              herbata z żurkiem.. dobre połączenie..

              może akurat z niego wyrośnie jakiś znany i zdolny kucharz
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                ostatnio oglądałam wiadomości na Polsacie i nagle pokazała mi się wielllkaaa Dorota Gawryluk, od razu wiedziałam, że jest w ciąży a dziś znalazłam o niej artykuł jak to jest być zaskoczoną dwoma kreseczkami na teście przed 40-stką super artykuł, przeczytajcie sobie..

                http://www.styl.pl/magazyn/wywiady/n...iec,nId,312814
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  no ja wlasnie ostatnio ogladalam wiadomosci w jej wydaniu i tak mi sie wydawalo, ze
                  przytyla.. ale nie wiedzialam ze to od ciazy hehe
                  Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    zmykam suszyć włosy i spanko..

                    do jutra dziewczynki.
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      dzień dobry,

                      my już na nogach, Amelka miała dziś kiepską noc, najpierw przebudzała się o 3.30, M wstawał dziś o 4.15 więc nie kazałam mu wstawać, z resztą sama nagle się uspokoiła, później jak już wstał to Mała na dobre obudziła się na mleko więc jej zrobił a ja wzięłam ją do siebie do łózka i zasnęłyśmy po mleczku ale i tak już nerwy na dziś wyczerpane - zawsze z M dajemy sobie głuchacze, jak ktoś gdzieś dojedzie, itp no i nie widziałam na telefonie głuchacza od niego a powinien być przed 6 a tu 7 i nic, zaczęłam dzwonić do niego i cisza, nie odbiera, serce mi stanęło na moment, zaczęłam się naprawdę denerwować, ale po jakiś czasie oddzwonił, że dał i nie wie dlaczego nie miałam na telefonie
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        monia i ola,no drogi faktycznie KOSZMARNE,przy tej pogodzie to powinni 24/h odśnieżać,ale mnie to zawsze trafi taka pogoda jak jade sama hehehehehe

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Hej! Jesteśmy i my. Nocka u nas ok. Koło 3 Misia się przebudziła, ale tylko dlatego, że zgubiła Tuli i wołała gdzie jest. Dałam jej i zasnęła. Obudziła się o 8, zrobiła siusiu, dostała mleko i wskoczyła mi do łóżka. Poprzytulałyśmy się za zasnęłyśmy na godzinkę jeszcze. Teraz zaparzyłam nam kawkę, a po kawce idziemy na mróz w poszukiwaniu butów... Miś musi wyjść codziennie na dwór bo dostaje głupawki w domu, ryczy o byle co i wkurza jak nie wiem...
                          Teraz moja sroczka ubiera wszystkie koraliki jakie są w domu (babci przyniosła żeby na choinkę ubrać).
                          Lecimy na kawe, ubieramy się i idziemy... Już mi zimno.
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            my tez dzisiaj pobudka o 8 mala zostala z m a ja szybko do sklepu zreszta weekend tez bedzie zakupowy chce kupic zapas pieluch zeby nie latac i reszte prezentow znaczy sie dla mojego taty i sklodkie dla dzieci a w niedziele chcemy sie wybrac na stary rynek znaczy sie ja chce sie wybrac bo to moj pomysl m raczej takich nie posiada niestety

                            uh ja dzisiaj w planach sprzatanie kuchni bo juz za tydz swieta

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              jeju.. ale dzisiaj masakra na dworze.. :/
                              taki mroz ze szkoda gadac, a ja z Adaskiem lece zaraz na zakupy do king crossa..

                              milego dnia!
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Ja z moich zakupów zrezygnowałam... Posiedzę w domu, a koło 16 będzie auto to pojadę po buty i tak ogólnie na zakupy.

                                Ja też chcę iść na stary, ale jest za zimno, żeby tak iść ode mnie, ale może w weekend ktoś da się namówić

                                Zaraz biorę się z Misią za robienie obiadu. JA już sama nie wiem co mam z nią w domu robić... Już tęsknie za upalnym latem
                                ur. 16.05.2009
                                3590 g
                                56 cm

                                Moje Największe Szczęście





                                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X