Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    ogladacie Dzień dobr TVN prawda??? od dwóch dni mówią o czujnikach na wykrywanie czadu. Ma któraś z Was???

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      mój ojciec pracował kiedyś w takiej firmie, która robiła czujniki, mieliśmy w domu i ma jeszcze babcia, ale ja u siebie nie mam.. to głównie dla tych, którzy mają junkersy, bojlery no i trzeba robić przeglądy kuchenek gazowych.. my mamy robione i jest wszystko ok, zatem nigdy nie myślałam, żeby zamontować czujnik najważniejsze jest to żeby nie przykrywać kratek wentylacyjnych bo to grozi tragedią. jeśli jest dobrze wietrzone mieszkanie i przeglądy dokonywane regularnie to powinno być wszystko w porządku.
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        My mamy wietrzone, rozstrzelnione okna, kratki ok, przeglady ostatnie też ok, tylko tak sie zastanawiam... bo przecież jeśli coś "nawali", to może to być z chwili na chwilę. Chyba jednak kupię dla świętego mojego spokoju

        czacza- pytam jako eksperta czy skoro mamy kuchenkę gazową i piec gazowy do ogrzewania, to jest to wskazanie? chyba tak, prawda? a gdzie wtedy montuje się te czujniki? i czy lepsze są na prąd, czy na baterię? ja kupiłabym takie http://allegro.pl/czujnik-czadu-kidd...355201331.html

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Kasiu wydaje mi się, że mimo wszystko lepsze będą na prąd, bo zawsze masz pewność że będą działały, a może nie będziesz w stanie stwierdzić jeśli baterie się wyładują.. u babci zamontowany został na pokrywie od kuchenki (takie starego typu jak się zamykały) i działało wszystko.
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            byłyśmy na spacerze nożnym super ten śnieżek sypie ale niestety na twarz a tego (przy makijażu) nienawidzę Amelce też się podobało, nawet się nie wkurzała, że w oczy jej sypie i nie chciała wrócić do domu
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ja też jeszcze choruję na jakiś jeszcze prezent dla Amelki, wczoraj do późna jak nawiedzona siedziałam na Allegro i pozapisywałam do obserwowanych różne figurki, zwierzątka, samochodziki z Fisher price - Little people
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza- to jest matczyne uzależnienie: kupowianie czegoś dla dzieci, a nie dla siebie

                1,5 godziny usypiałam Dawida- sama zdąrzyłam na pół godziny zasnać, a Dawid nic- teraz skacze po tapczanie. Wystarczy, że dziś spała nie do 7:00 tylko do 7:40 i już nici z południowego spania

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Amelka po spacerze zaczęła ziewać więc wykorzystałam to i z mlekiem położyłam do łóżeczka no i się skończyły ziewy, choć leży w łóżeczku i się bawi i na razie nie sądzę, żeby usnęła..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    ja zastanawiam sie jeszcze nad trójjęzycznym laptopem, ale chyba zaczekamy z tym do kolejnych świąt. teraz pewnie chłopcy by coś niecoś uszkodzili

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Ale przynajmneij odpocznie, a może późneij uśnie. u mnie Dawidek ponad godz poleżał, a teraz rozmnosi go energia. Ale to i tak nic w porównaniu ze spustoszeniem, jakei robią w dwójkę. Od ponad tygodnia nie mogę ich opanować., Są wszędzie!!! już tyle szkód wyrządzili, a rodzice latem remontowali całą górę ...a przecież nie zostawiam ich samych nawet na 1 minutę. Jestem z nimi CAŁY CZAS ręce opadają, gdy nie widać efektów mojej pracy!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ee tam tylko dla dzieci dla siebie albo dla m tez bym chetnie cos pokupowala
                        kasia wspolczuje nie wyobrazam sobie miec dwojki na raz nie wiem czy ogladacie na TLC rodzine 2+8?? tam to dopiero musza miec sajgon

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja oglądałam jak jeszcze był Travel&Living ale oni mają sztab ludzi do pomocy, choć i tak nie wyobrażam sobie takiej gromadki, ale przynajmniej musi być wesoło na uroczystościach rodzinnych

                          wzięłam tą awanturniczą Pierdółkę z łóżeczka, dałam jej obiad, wzięłam na kolana i czytałyśmy książkę, po czym Amelce zaczęła główka spadać i zasnęła
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Czacza--- szcerze nie myślałam o prezentach wczęśniej ze względów finansowych..
                            mieliśmy duże wydatki i tak jakoś zeszło.. prezent dla chrzesniaka M. i dla jego siostry juz mam na poczatku listpada kupilam, dla M. zamówilam juz prezent z avonu i do tego cos jeszcze dokupie.. Adasiowi juz tez upatrzylam wiec tylko musze keidys isc kupic


                            tak jak czytalam te Wasze wypowiedzi.. coz.. ja tez mam tak, ze wole cos Adasiowi kupic, niz sobie..

                            no i my z ADasiem 30min bylismy na spacerku.. pochodzilismy po osiedlu i do domku..
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czacza nie wyobrazam sobie wyzywic ubrac itp takiej licznej rodziny no i do tego teraz jest rodzina 1+8

                              ja dzisiaj nigdzie nie bylam nie mam sily na nic :/ a do sklepu bym musiala sie wybrac grrr chyba skocze sobie rano

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                ja bym chetnie wybrala sie po wszystkie sprawunki swiateczne, ale czekam az wyplata wplynie na konto.. poki co nie ruszam sie z domu

                                Dziewczyny to palmiarnia kiedy? po nowym roku?
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X