Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    dziś m jest cały dzień w domu i jutro też ma jeszcze urlop, po przeprosinach pojeździliśmy po biedronkach w poszukiwaniu garnków ale już nie było, ale zadzwoniłam do kuzyna, który pracuje w Jeronimo i powiedział, że mi załatwi..

    teraz zrobiliśmy listę prezentów do końca (przynajmniej tak mi się wydaje)
    Amelka od mojego brata z rodziną dostanie kosmetyki, kaszki i bobofruty za określoną cenę - sama jutro idę to kupić i zapakuję Małej od nich prezent,
    od moich rodziców chcę dla Małej willę Hello Kitty, może to będzie z teściami na pół,
    od nas dostanie albo znikopis albo kolejkę
    od chrzestnej chciałabym (zależy ile chce przeznaczyć) małą farmę z Lego Duplo..

    jutro jedziemy do Tesco i porobimy prezenty..

    naprawdę Pesteczce się udało, faktycznie co mówiła Kasia - trzymałyśmy kciuki i mówiłyśmy, że się wszystko jakoś ułoży i się udało
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy są tu mamy z podlasia?

      Zapominam tu zajrzeć.Dancio co u was?
      Witam nowe mamuśki

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        czacza ja sie tez napalilam na to duplo heh oliwia wczoraj dostala cyrk i fajnie sie nim bawi marzy mi sie jeszcze kilka takich zestawow ze zwierzatkami czemu musza byc takie drogie?
        a jaka ta wille chcesz?

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          widzę czacza, że Gwiazdka już głęboko przemyślana

          My po wczorajszej wizycie w Auchan jesteśmy w szoku- ile zabawek! - a jakie ceny Póki co powoli o tym myślę, ale niedługo trzeba będzie podjąćdecyzje, żeby nie wpaść w grudniowy szał!

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Grabusia-extremalnie to będzie jak Justynka zacznie wstawać A co do kojca... my mamy mieszkanie starego typu. Osobna kuchnia od pokoju i do tego malutka, więc dla dziecka nie ma tam miejsca, jak była mała to leżała w leżaczku, ale teraz już nie chce leżeć... a pokój zawalony meblami... i tak już jest o niebo lepiej niż było jak babcia tu mieszkała, bo był tu wciśnięty jeszcze jeden fotel i wersalka. A z kolei Justynki łóżeczko jest w pokoju po drugiej stronie, i nie chcę żeby tam sama siedziała. A tak to tak ją ustawię żeby mnie widziała i może się sprawdzi takie rozwiązanie.

            Agatka - a tak niedawno napisałaś nam że jesteś w ciąży- to był wtedy jakiś 7 tydzień - pamiętam że jakoś tak bardzo wcześnie- a tu już 2 miesiące

            Olcia - jak tam zdrówko????

            A z tym mlekiem, to wcześniejszego wyboru to mąż dokonał jak ja byłam z małą w szpitalu - bo trzeba było coś kupić, bo mieliśmy małą dokarmiać... a ja wcześniej nie przewidziałam takiej opcji A jak już kupił i było ok, to przy tym mleku zostaliśmy, żeby nie zmieniać. Teraz dopiero zmieniliśmy. No i małej smakuje A szczerze mówiąc to w smaku chyba bebiko lepsze od bebilonu- tak na mój smak no i Justynka też nie narzeka - wsuwa aż jej się uszy trzęsą tak po 180ml średnio

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Dzień dobry Jaka piękna pogoda za oknem aż chce się żyć

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Oleńko , na pewno nie mówisz o tej pogodzie którą ja widzę za oknem, chyba że mieszkasz na hawajach

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  hmmm... marzą mi się wczasy w ciepłych krajach,kiedy tu tak zimno... lazurowa woda, słońce, palmy i kaktusy rosnące sobie na podwórkach

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Zobaczcie jaką sukieneczkę wyczaiłam Justynce na Święta

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Oluś sukieneczka cudo...ja też już myślę jak moje dziewczynki na święta wystroić...ba oczywiście w sukienki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        hej)
                        Sloneczko bardzo spoznione zyczenia dla Oliwii)duzo zdrowka milosci samych szczesliwych chwil)
                        Kasia ja juz pisalam ale moze nie doczytalas takie kuchnie podobne jak kupila Mrowka sa w tesco i kauflandzie tez widzialam osobiscie-w tesco tansze)
                        Dominik przez dwa dni mial mega rozwolnienie ale jest winowajca-kolejny zabek)
                        jutro do chirurga jedziemy maly zabieg go czeka bidulka-ale jak mus to mus lepiej teraz niz by mial miec klopoty w przyszlosci))z kobietami
                        ja prezentow jeszcze nie mam czekam az moja mama bedzie mogla podjechac do Dominika i wtedy pojedziemy na zakupy.moze jutro sie uda







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Ja dziś w pracy od 7-18:00. Ale najadłam się i jest już ok Jutro powtórka z rozrywki

                          Itka- widziałam reklamę kuchni w Tesco- ale tamta mi się nie podoba.

                          ok zabieram sie za przygotowania na jutro. Trzymajcie się

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            cześć dziewczyny
                            HURA!!! udało mi się wygrać książkę w konkursie - ale radocha

                            dziś kupiliśmy te garnki, fajne są naprawdę, więc mam nadzieję, że troszkę nam posłużą

                            Sloneczko ta willa http://allegro.pl/big-play-bloxx-klo...314845291.html już uzgodniliśmy z teściami że na pół z moimi rodzicami..
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              pochwal sie jaka ta ksiazke wygralas ja biore udzial w tych konkursach wiecznie i dawno nic nie wygralam

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                w konkursie "metody wychowania"
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X