Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    jak dla mnie zmuszanie dziecka do snu do niczego nie prowadzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      zmuszanie? a kto tu mówi o zmuszaniu?
      w życiu do niczego Amelii nie zmuszam, zawsze ją kładę do łóżeczka o danej porze i albo zaśnie albo nie..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        nie mowie konkretnie o tobie tylko ogolnie , jak dla mnie strasznie sie tym goraczkujesz najwidoczniej nie jest juz spiaca sa dzieci ktore maja po rok i juz nie sypiaja w ciagu dnia i jakos nic im nie jest mimo ze to takie wazne

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Olu dobrze Ci z Justynką, mój smyk potrafi w nocy kilka razy budzić się do cycusia. Ale to chłopak .

          Mój Julek dostaje bebilon pepti 2 dla alergików. Pić tego za nic nie chce, ale 2 razy dziennie je na tym kaszkę ryżową po 120-150ml, z rana przed żłobkiem i nieraz na noc.Oprócz tego gęste zupki warzywno-mięsne i czasami deserek i alergia nam nie straszna




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Marta bardzo Cię proszę żebyś mnie nie osądzała i mówiła że się "gorączkuję" bo nie masz prawa, jeśli uważam, że moje dziecko powinno iść spać to tak uważam, teraz jest tak nieznośna, że krzyczy, płacze i sama nie wie co chce, dlatego wiem, że musi spać i koniec..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              nikogo po pierwsze nie oceniam po drugie wg mnie tak jest bo codziennie to piszesz w nosie mam co ze swoim dzieckiem robisz a czego nie wyrazam ttylko swoje zdanie rownie dobrze moglam odnies wrazenie ze ja nie wiem co dla mojego dziecka jest najwazniejsze skoro nie klade juz jej od pol roku spac w ciagu dnia bo to takie wazne przeciez...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza wiesz co nie po co sie sprzeczac kazda ma przeciez wlasne poglady robi roznie rozne rzeczy wiec ze tak powiem rozejm?? i tak w ogole ja nie mialam nic zlego na mysli poprostu sie zapytalam

                kasia jak tam twoi mezczyzni?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  hej. Przed chwilą wróciłam z pracy. Siostra cały dzień była z chłopcami. Oni zadowoleni

                  Mroovcka- ja bardzo che tą kuchnię, ale nie wiem, czy nie za późno piszę jeśli da radę, bedę bardzo szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Atusia- też poproszę kalendarz. W weekend siądę nad zdjęciami.

                  zmykam do chłopców. Później doikładnie poczytam cu u Was!

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Dziewczyny, nie wiem, czy mroovcka dzis wejdzie na forum. Możecie mi na priv. przesłać Jej nr tel? w tym tyg robiłam porządki na skrzynce i skasowałam wszystkie wiadomości, łącznie z nr, który dostałam przed naszym wspólnym spotkaniem. Chcę napisać smsa w zwiazku z kuchnią

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Hej dziewczyny!
                      Niestety nie ma juz kuchni. Ale moze jeszcze beda. Ja kupilam ostatnia, a po tygodniu czy dwoch znow je mieli. Wiec moze jeszcze beda...
                      Dzis nie bylo wlascicielki,a le zajrze tam jeszcze jutro - jak bedzie to zapytam ja o te kuchnie
                      Antoś 24.01.2008r


                      Julianka 06.01.2010r


                      Moje dwa łobuzy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        mroovcka- dziękuję bardzo. napiszę do Ciebie na priv.

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          hej dziewczyny!

                          mało się odzywam, ale tyle się dzieje, że zanim zdąrzę nadrobić zaległości z waszymi postami, to już musze coś zrobic i nie mam czasu na odp..

                          wracam w koncu do poznania.. jakos hm.. kolo.. srody.
                          wiec bede do wszelkiej dyspozycji jesli chodzi o spotkanie

                          czy mogłabym się załapać na ten kalendarz, co tak o nim mówicie?
                          wlasnie cos ostatnio takiego szukałam.. nawet ze 3-4szt bym potrzebowala.
                          wiec gdybyscie byly takie dobre to na pw napiszcie mi cos wiecej o tym,
                          bylabym bardzo wdzieczna :*

                          eh Adas dzisiaj w efekcie malego upadku tak sie ugryzl w jezyk, ze sie krew polała..
                          mam nadzieje, ze to go nauczy, ze pewnych rzeczy nie wolno robic..
                          ostatnio taki rozrabiaka sie zrobil, ze ja juz nie daje rady z nim,
                          a M. wyjechal sluzbowo na tydzien, wiec totalna masakra..
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            a nooo i witam nową mamuśke u nas
                            swego czas, mielismy mieszkac w czerwonaku, ale facet od ktorego mielismy
                            wynajac dom nas porobil i wynajal komu innemu :/

                            a teraz szukamy mieszkania albo w murowanej albo biedrusku
                            Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              ale dziś miałam ciężki dzień

                              dobrze, że chociaż tu mogę się wyżalić
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                cos sie stalo? :*
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X