Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Atusia i mroovcka mogę wiedzieć jaki kalendarz? może robicie taki ze zdjęciami?
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej dziewczynki)
      kuchnie dla dzieci sa w tesco za39.99fajne nawet a co do kalendarza to ja tez poprosze)
      Aniu-napisz mi na maila co i jak to przesle Atusi)co do spotkania to chetnie a zabawki mozemy wziasc ze soba heeh
      Dziewczyny-co ze spotkaniem w Galganku?idziemy?to w sobote zdaje sie jest ja co prawda u mamy bede ale moge podjechac
      Czacza,Sloneczko?dajcie znac bo Kasia pewnie nie wyrobi-a moze akurat?
      Czacza-kiedy kawka?fajna spodniczke mam dla Amelki-kupilam w lumpiku nie moglam sie oprzec)







      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        też zaintrygował mnie ten kalendarz

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ja chce taki kalendarz zrobic dla dziadkow z okazji ich dnia
          itka ja odpadam mala ma ur w niedziele i nie dam rady

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            jesli chodzi o kalendarz to wygladalo to tak, ze wybralam kilka ladnych zdjec,a Atusia zrobila z tego kolaz (bo ja nie umiem) w kilku wersjach. a ja jeden wybralam. kalendarz jest taki trojdzielny tzn ma miesiac berzacy i jeden po i jeden przed
            Antoś 24.01.2008r


            Julianka 06.01.2010r


            Moje dwa łobuzy

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              jesli chodzi o kuchnie to jest dokladnie taka jak podalam linka nr24455. wymiary 95,5x34x49,5
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                jutro jade do miasta wiec jakby co to dajcie znac do 14
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hej mamusie,
                  Monia tak napisałam bo Hania bardzo grzeczna jest dużo mi śpi a jak się nawet obudzi to potrafi z 20 min poleżeć i nie płacze... jak Karola w przedszkolu jest to sporo czasu mam.. pewnie to się zmieni jak Hania będzie bardziej aktywna ale na razie się cieszę że tak jest.
                  Super że Łukasz Ci zdrowieje, Karola poszła 3 dzień i na razie zdrowa.
                  Ola gratulacje dla męża z okazji znalezienia pracy i pewnie się teraz wysypiasz jak tylko raz karmisz w nocy


                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    dziewczyny jak po nocce?

                    u nas nawet dobrze..

                    Itka nie wiem kiedy się spotkamy, pogoda nie zachęca a co do jutra w taką pogodę nie wychodzę z Amelia wcale więc nie wiem czy pojadę
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      dziewczyny, szczególnie Kasia - macie możliwość pójścia do biedronki? są ponoć garnki za 140 zl i teściowa właśnie do mnie dzwoniła czy nie chcemy na Gwiazdkę.. możecie zobaczyć czy są warte kupowania w ogóle?
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        zadecydowałam bo znalazłam je w gazetce, pojedziemy sobie sami je kupić. mam nadzieję, że będą fajne i posłużą trochę..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Hej!

                          Kalendarz wygląda w ten sposób:

                          https://ssl.allegro.pl/najciekawszy-...274226834.html

                          Jak któraś chce to nie mam problemu. Ja w pierwszym tyg grudnia będę je zamawiać. Im więcej tym mniej zapłacę Możecie same zrobić kolaż czy jakoś ułożyć zdjęcia (byle jak najlepszej rozdzielczości), zrobić ramki, itp. Ania wysyła mi zdjęcia, ja robie kilka wersji: kolaże, jakieś ramki i odsyłam do Ani żeby wybrała jeden wzór (jak chce może wybrać tyle wzorów ile zamawia kalendarzy). Ja zazwyczaj robie te kolaże w Picassie, ale to muszę mieć odpowiedni rozmiar ( jak któraś chce sama to zapytam mamy).


                          A ja dziś i jutro mam wolne. Wyspałam się troszkę i jedziemy z Misią do moich pradziadków porobić zdjęcia z Misią. Bo im chce zrobić album ze zdjęciami Michalinki i potrzebuje więcej zdjęć
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            atusia a sie nie pisze bo nei chce trojdzielnego a ty do nas od czasu do czasu chociaz zajrzyj zazdroszcze pracy

                            ja juz po lekarzu zapisala nam bioactiv c i calcium potem bede dawac tran i mam nadzieje ze nam to pomoze

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Dzien dobry
                              Monia duzo zdrówka zycze dla was obojga , mam nadzieje że szybko sie wykurujecie , Ty sobie piwka z sokiem nagrzej i pod kołdre

                              Agatko, rosnie Ci Hancia , slicznie , fajnie że masz luzy.

                              Olenko , no to rzeczywiscie masz teraz dobrze jak Justynka tylko raz wstaje , a co do bebika to ja się na nie od razu zdecydowałam własnie ze wzgledu na cene, zresztą po bebilonie mały źle sie czuł, wiec sie nie zastanawiałam nawet chwili.
                              Co do pisania to jakos weny ostatnio nie mam , chyba mnie dopadła jesienna handra.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Atusia ja sie pisze na taki kalendarz a raczej3bo mamie i tesciowej tez-na prezent zdjecia podesle na maila)
                                Czacza-ja z Dominikiem wychodze zawsze -no chyba ze leje wczoraj bylismy prawie godzinke na spacerku)
                                dzis do mamy jedziemy na weekend bo mam szkole a m caly weekend w pracy postaram sie zajrzec w czasie weekendu
                                Sloneczko-jak nie dam rady z praca z anglika to usmiechne sie do Ciebie milego weekendu dziewczynki







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X