Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Dawidek już ok- wczoraj i dziś dobrze, więc minęło mu po 3 dniach- całe szczęście. Ale nadal go meczy kaszel. Cały czas dostaje stodal i go oklepuję. Nie kaszle często, ale słyszę, że go to męczy

    A jak Wasze dzieci???

    Ciekawe co u mrovcki- też miała chore maluchy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      czacza- masz jakieś nowwe pomysly na prezenty?

      ja ogladam te puzzle co Wam pokazywałam, ale póki co podoba mi się bardzo kilka- w sumie za ponad 120 zł, więc muszę to jakoś przemyśleć. Bo dojdą jeszcze inne prezenty i się nazbiera

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Amelka wydaje się być już zdrowa, ale jeszcze lekki katar ma, szczególnie rano i wieczorem, myślę, że to już przez te zimniejsze noce..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          ha ha też właśnie siedzę i wymyśliłam coś nowego - ciastolina a dokładniej
          http://allegro.pl/cobi-piankolina-ci...311109275.html właśnie widziałam reklamę na mini mini i zajrzałam co do dokładnie i wydaje się być fajna zabawą..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            puzzle to jak już wspominałam kupiłam takie fajne Disneya, 4,6,9, i 12 elem. Amelka już sobie świetnie z nimi radzi.. myślę, że to będzie już na mikołaja a na Gwiazdkę parę opcji..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              czacza- a jak uważasz? warto kupować takie małe puzzle (mała ilość el, czy za szybko z tego wyrosną?) sloneczko mówiła, że Oliwka już duzo więcej elementów wybiera.

              Chciałam kupić tego kilka sztuk, ale moze to duża przesada???

              co do ciastoliny, też nad tym myślę. Słoneczko ma

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                kurcze! tak się cieszyłam, ze chłopcy wstali godzinę póxneij, ale za to teraz od godziny nie mogę ich uśpić. Jak nie tak- to siak. I tak się koło zamyka

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  ja zaczęłam od 4 elem, teraz Mała uczy się tych 6, za jakiś czas dam jej 9 no i później 12, kosztowało to 33 zł więc nie aż tak źle jak na pierwsze puzzle, uważam że na długo jej wystarczą i nie sądzę, żeby nagle zaczęła układać więcej elementów 60, zanim dziecko nauczy się odczytywania rysunku i według niego układać puzzle to trochę to minie, no a Oliwia zaskakująco szybko to załapała..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Amelka jak wstanie ok 8-9 to też trudno jej zasnąć w dzień, nawet nieraz wcale nie idzie, więc nawet cieszę się że teraz wstaje o 7 bo o 13 kładę ją i zasypia..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      kasia co to puzzli to warto ja mialam tylko dwa pudelka tych puzzli jedno dostalam jedno kupilam oliwia dlugo sie nimi bawila ciastolina tez fajna rzecz co prawda jeszcze do konca nie umie sie tym bawic ale dobrze jej idzie z innych zabawek hmmm ksiazek autek pewnie maja pelna a tak jak mowilas kiedys jakies narzedzia?? albo wlasnie tor chlopcy takie rzeczy lubia oliwia dostala takiego pasa http://allegro.pl/interaktywny-piese...306740567.html sama bym go nie kupila ale mala za nim przepada nawet kladzie go spac klocki np duplo tez pewnie macie?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        a moze jakas gra?? ja oliwi ma gwiazdke chce kupic taka http://www.rebel.pl/product.php/1,13...est-Zabka.html albo ta http://www.rebel.pl/product.php/1,13...Lotto-Dom.html

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          czyli puzzle na pewno zamówię.

                          słoneczko Duplo nie kupuję, bo mają mnóstwo innych klocków. Już część zostawiamy u rodziców. Ale dokupię paczkę, która pasuje do tych, co już mają- będzie można więcej "kombinować".

                          Gry fajne

                          Piesek też- ale musiałabym mieć 2 - bo wojna murowana!

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hej dziewczynki)Dominik ostatnio mnie zadziwia wczoraj spal do10.30a dzis do12 jestem w szoku wieczorem normalnie chodzi spac wiec nie wiem..chyba nic mu nie jest??!
                            co do pomyslow na prezent to planujemu kupic mu klocki drewniane beda w biedrze od25.11dodatkowo we wiaderku sa otwory o roznych krztaltach do wrzucania klockow.ale nie wiem czy Wasze dzieci to zainteresuje?a ciastoliny bym sie jeszcze bala mimo wszystko Dominik lubi brac rozne rzeczy do buzi wiec...ja dzis jeszcze bez kawy wiec lece do kuchni milego dnia)







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              szukam jakiegoś fajnego sprzedawcy na allegro, u którego mozna zakupić dużo ciekawych zabawek. Bo gdy wezmę 1, to koszty przesyłki są za wysokie, bo to sie "opłacało" wiecie o co chodzi

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                http://allegro.pl/granna-misiowe-puz...319877228.html znalazłam to w Plewiskach, wiec odbiór osobisty

                                itka- ja też biegnę do kuchni, bo kawa juz zimna, musze podgrzać.

                                dziewczyny, a macie moze ekspres ciśnieniowy do kawy??? mi się marzy na gwiazdkę

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X