Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czacza- a co dajesz na te kupy?

    u nas po 4:00 Miłosz znowu zaczął zwracać- w sumie 3 razy do 5:30. Znowu wszystkie pościele i ręczniki do prania. I dołączyły się kupy- a raczej kupska. Ogromne, wodniste i tak śmierdzące, ze mi się cofa. Ale jest pełen siły i enegrii do zabawy- przeciwieństwo wczorajszego osłabienia.

    Dziś dajemy mu tylko herbatkę, kisiel i Floridral+Smectę. Póki co ok. jeśli kupy powtórzą się po południu, to jednak pojade do szpitala. Boję się tylko, że będa go chcieli zatrzymac-i co wtedy z Dawidem???

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Kasia współczuję m będzie musiał wziąć opiekę lub nawet urlop by Ci pomóc..
      wczoraj dałam Amelii kaszę z odrobina buraków i może nie posłużyły jej, dziś dałam jej kleik ryżowy ze smectą, na razie nie załatwiła się drugi raz..
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        a na obiad gotuję znów marchewkę i podam jej z ryżem.
        idziemy dziś na ten roczek i mam nadzieję, że nie znajdzie się żadna "dobra ciocia", która będzie chciała dać Amelce coś "dobrego" już kiedyś zauważyłam, że dla nich wszystkich to jest bardzo dziwne, że Amelia nie jada jeszcze wszystkich dorosłych rzeczy, owszem, to wielka rodzina i każda z cioć ma po 3 nawet jedna ma 5 dzieci i wiedzą co dzieci powinny jeść, ale jak ja mam tłumaczyć któryś raz z kolei, że Amelka jest dość delikatna na wszelkie nowości to dziwnie na mnie patrzą znów pewnie będę musiała się tłumaczyć, nienawidze tego, no ale cóż..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          witam w tą deszczową sobote

          Wracając do bliźniąt....u mnie w rodzinie były i jeszcze nikt nie trafił wiec miałam zryty berecik hahahahaha

          My oczywiście na długi weekend do domu jedziemy,znaczy do nysy hahahaha z czego bardzo sie ciesze,moze w koncu mój mąż zajarzy że NIENAWIDZE WARSZAWY

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Nie ma nic gorszego, niż ciągłe tłuamczenie wszystkim, dlaczego postępujemy tak a nie inaczej.

            ja padam ze zmęczenia- spałam 4 godz. dzieci idą spać- też muszę się położyć

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              jasne, kładź się i odpoczywaj, korzystaj z chwili spokoju..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                godzinka spania-dawno nie kładłam się w dzień. teraz mąż śpi-dziś na zmianę czuwanie

                jestem tak wybita z rytmu, że nic nie pomaga

                czacza-miłoj imprezy

                itka-jak było? jaki strój?

                dziewczyny- co u Was w weekend???

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Kasia no to dobrze, że udało Ci się zdrzemnąć,
                  Amelka wcale mi dziś nie spała i od razu to burzy całą harmonię i plany, trudno, pewnie zaśnie w samochodzie i to będzie zaledwie parę min
                  M wstał po noce i szykujemy się na roczek, jakoś nie mam nastroju, bo dziś wszystko mnie drażni ale wieczorem jadę do rodziców do poniedziałku więc mała zmiana..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    czacza- a na jaki prezent w końcu się zdecydowaliście? nie było łatwo Ci wybrać,,,

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hej dziewczynki)
                      Kasia-ale u Ciebie sie dzialo i dzieje-nie zazdroszcze-oby juz zmierzalo ku lepszemu) duzo zdrowka dla chlopakow i sil dla Ciebie
                      Imprezka dzisiaj wstawie fotki jutro na nk to ocenicie stroj)
                      Czacza-milej imprezki rodzinnej







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czyli itka i czacza się bawią fajnie dziewczyny!!!

                        ja miałabym ochotę wyjść gdzieś tylko z mężem- do jakiegoś klubu (Mimoga, albo Stare Kino). uwielbiałam w czasie studiów przebywac tam z przyjaciółmi. ale teraz czasy i warunki nieco inne

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          i jak tam imprezy sie udaly?

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            cześć- no właśnie- jak po imprezach???

                            u nas nareszcie się unormowało. Całe szczęście, że obyło się bez szpitala, kłucia i kroplówek

                            za to ja dziś czuję się, jakbym dostała czymś w głowę. nie wiem, czy to wina ciśnienia, czy jakaś inna przyczyna. Po południu wybieramy się do siostry i jej narzeczonego- przypomną nam się studenckie czasy, bo mieszkają w "naszym" byłym akademiku na 13-tym piętrze, więc chłopcy sa zachwyceni widokami

                            miłej niedzieli

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Jaki ten weekend spokojny. Tylko Olcia wczoraj zajrzała.
                              Ja po kolejnej długiej nieobecności znowu się przypominam. I widzę, że wiele się u Was dzieje. Zęby wychodzą, dzieci sobie guzy nabijają, choroby przychodzą i odchodzą...
                              Witam tez nową Mamę. I informuję, że my niestety też daleko od Izabelina. Zazdroszczę możliwości spacerowania po Kampinosie. My byliśmy tam bardzo dawno temu, co najmniej ze dwa lata temu. Pora to nadrobić, tylko pogoda właśnie się zepsuła.
                              U nas na szczęscie spokojnie ostatniu, zwłaszcza z chorobami. Świąteczny weekend w rozjazdach, a ten też dość aktywny, choć pogoda nieciekawa.
                              Byliśmy wczoraj z samego rana w Centrum Nauki Kopernik. Polecam! Łukasz był zachwycony, choć oczywiscie nie był w stanie docenić wszystkich atrakcji, bo za mały jest. Ale mają taką specjalną galerię dla maluchów w wieku 0-6 lat. A i my świetnie się bawiliśmy.
                              Uciekam i żegnam się na czas bliżej nieokreslony. W tym tygodniu pracuję na popołudnia (przeraża mnie perspektywa niewidzenia przez prawie cały dzień synka, bo tylko rano bedziemy razem, do czasu pójścia do przedszkola) i zakładam, że po powrocie nie bedę w stanie siadać przy komuterze.
                              Miłego tygodnia więc.
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                ja na chwilke

                                monia ,ooooooo fajnie wiedzieć że w tym centrum nauki kopernik ktos był i poleca
                                No walsnie mysmy sie chcieli wybrac ale pewnie duuuuuuuuuużo ludzi i jakoś mnie to przeraża,ale moze po długim weekendzie sie wybierzemy
                                a co tam wogóle fajnego jest .... opowiadaj

                                a zapomnialam wam napisac ze juz mamy wyniki testow alergologicznych emilki ale to wam jutro napisze bo duzo tego a jakos nie mam weny dzisiaj na pisanie(ta pogoda nie nastraja mnie optymistycznie hehehe)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X