Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    [/B]]kasia[/B] no to widze ze u ciebie rowniez klopoty ze zdrowiem
    czacza zapalenie gardla dobrze ze z mala juz lepiej ja nie wiem chyba taki okres chorobowy teraz jest ale oliwia wczesniej nigdy mi tak nie chorowala to juz 3 choroba pod rzad w przeciagu miesiaca
    no i moja oliwia padla tez bym sobie poszla spac ale chyba sobie poczytam

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      no tak zapalenie gardła
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        moja biedulka miala o 16 prawie 40 stopni nigdy tak wys goraczki nie miala poza pewnie dniem kiedy miala drgawki

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          hej u nas tez malo fajnie Miniu ma poczatek anginy-od razu dostal antybiotyk(ale na szczescie nie ma temp.nawet ma apetyt
          Morelka-na promienistej w biedrze maja pelna rozmiarowke-tzn mieli wczoraj a co do spotkania to uda sie innym razem
          Wszystkim powrotu do zdrowia zyczę)







          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            U mnie Miłosz wieczorem miał znowu odruchy wymiotne nie mam pojęcia od czego. Zawsze dbam o to, by dobrze odbili po piciu i jedzeniu. A tym razem Miłosz odbija a i tak po chwili słyszę, jakby "bekało" mu się w żołądku już sama nie wiem, o co chodzi oby noc była bez żadnych niespodzianek żołądkowych

            sunny,czacza, itka- zdrowia dla dzieci życzę

            co do pieluch, to ja chyba zawsze trafiam na braki- tylko raz je kupiła, Dobrze, że piszecie, że to dostawa ciągła

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              hej w moj M. w murowanej goślinie mi kupił hehe dobrze, ze bracuje w biedrusku, to nie mial daleko i tam zajrzal

              u nas teraz tak gwarno, bo ciotka ma dwoch malych chlopcow i dzieje sie
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                o matko ale pogoda

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Dzien dobry , dzis ja jestem pierwsza, co tam u was kobitki?
                  Fiful ma się dzis dużo lepiej , katar mu juz tak nie dokucza , mordka chyba juz nie boli bo wrócił do smoczka z którego zrobił sobie gryzak , wiec musze pilnowac żeby go w końcu nie zjadł, jedna piateczka juz na wierzchu , druga atakuje bo teraz lewa strona wszystko gryzie, i jakos jest ok , troche odetchnęłam, na obiadek robie ogóraskowa , jak któras ma apetyt to zapraszam

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Też się ładnie witam
                    Mi wczoraj wieczorem dziecko padło, bez kaszki na dobranoc więc efekt był przewidywalny- kilkakrotne karmienie w nocy. Ale zjadała cyca i zasypiała więc niebyło tak źle. Wczoraj byłam u taty na cmentarzu. Jest kawałek ode mnie, więc była taka 3 godzinna prawie wycieczka. Na szczęście mała dzielnie to zniosła. Tak jakoś smutno mi się zrobiło, że tata nie zobaczył wnuczki... wiecie jako nastolatka nie bardzo się z nim dogadywałam, potem było troszkę lepiej, ale nieraz myślę jakby to było teraz, jak już mam własną rodzinę... myślę że już by zupełnie inaczej było, i strasznie mi szkoda że nie mogę się przekonać... ech...to wam posmuciłam z rana...

                    A my mieliśmy na weekend w góry jechać, chciałam się zabrać z małą z mężem... ale mąż nadal przeziębiony - strasznie kaszle,więc nie wiadomo czy pojedziemy...

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Dzień dobry

                      po weselichu ,bardzo super,extra tylko chorubsko mnie dopadło,że bez antybiotyku sie tym razem nie obyło,wiec siedze od poniedziałku w domu

                      widze ze tu ola o 2 dziecku cos wspomina hehehehe,jakies bliźniaki.......... hahahahaha ja sobie taką baję wkręciłam jak w ciąży byłam,że mam ciąże bliźniaczą a mój lekarz razem z moim mężem wszytsko wiedzą i nie chca mi powiedziec hahahaha

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        No to Oleńko rzeczywiscie nie za ciekawie, ja nie miałam ojca , znam go tylko z opowiadań mamy , chciałam go odnaleźć i spytać o kilka rzeczy ale stwierdziłam że nie warto , skoro nie był mi potrzebny tyle lat to teraz tez nie jest.
                        Zdrówka dla mezusia..

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          nie wiem dlaczego ale strasznie się bałam że na usg lekarz mi powie że to bliźniaki, odetchnełam jak stwierdził że pecherz płodowy pojedyńczy

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            grabusia ja tez całe zycie bez ojca,oczywiscie wiedzialam co robi itd ale kontaktów nie utrzymywałam
                            dopiero jak z emilka w ciązy byłam to on zadzwonił,kamila poznał jak miał 11lat no i emilke jak miala 6mies
                            teraz piszemy do siebie od czasu do czasu,ale bez szału wielkiego

                            Ja 10 lat (z przerwami) zarłam tablety,wiec pewnie dlatego wkrecilam sobie te blizniaki hahahha bo wieksze prawdopodobienstwo takiej ciazy ale na szczescie była tylko emilka

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              pogoda fatalna to fakt Slonce(a ja i tak uwieziona w domu moze mama podjedzie po pracy to wyskocze do sklepu)
                              Dziewczyny potrzebuje rady-ide w sobote na imprezke i nie mam pojecia jak sie ubrac w knajpie sie to odbedzie pomozcie-prosze o wiele opcji zebym mogla wybrac)
                              Dominik nocke ladnie przespal teraz juz drzemka
                              Duzo zdrowka dla Waszych dzieci
                              Kasia-oby te wymioty sie nie powtorzyly)







                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                A ja nie do końca wierzę że po tabletkach są te mnogie ciąże... może po leczeniu niepłodności... ale po zwykłych hormonach?? Ja też przed ciążą brałam z kolei plasterki i niedługo po odstawieniu zaszłam w ciążę i jest sama Justynka (bez Karolka)

                                No i smutne to co piszecie o ojcach... wiecie, mój mąż ma córkę z pierwszego małżeństwa, bardzo mu zależy na kontakcie z nią, ale była żona robi wszystko żeby to utrudnić A mała aż się rwie i do nas i do Justynki... Jak widać życie nie zawsze pisze łatwe scenariusze... Ale ja tam cieszę się z tego co mam,bo jestem szczęśliwą żoną i matką

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X