Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Napisane przez izabelka22 Pokaż wiadomość
    Olcia
    no to niedługo imprezka powitalna w Warszawce

    z Rembertowa masz niedaleko do Dominiki do Ząbek
    noooo ba ,nie wyobrażam sobie inaczej,imprezka muuuuuuuuuuuuuuuusi być!
    a z dominika się juz umówiłam,ze jak sie pozbieram ze wszytskim dam znać,no chyba ze jej zrobie niespodzianke i wpadne do ząbek z bomby hahaha

    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
    Ja w razie czego też dojadę...z dziećmi. Jeden przy piersi a drugi będzie pilnował i niańczył resztę dzieciaczków
    super pomysł
    beda nasi synowie pilnowac młodsze dziaciaki


    Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
    to i ja się dopiszę, choc ja nie warszawa a okolice -piaseczno
    majek,szykuj sie szykuj,bedzie impra

    reszta mamusiek z warszawki i okolic witam sedecznie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Słoneczko moja teściowa zmieniła się ostatnio. JEj starsza siostra powiedziała jej, że babcia jest od rozpieszczania, a nie od wychowywania i jeżeli się nie zmieni to wnuki nie będą chciały do niej jeździć. Głupi przykład:
      byliśmy rok temu z Paulinką u babci Uli. Paulina dostała pieniążki na sandałki od swojej mamy chrzestnej i babcia Ula miała jej kupić. Pojechaliśmy razem: ja, Piotrek teściowa i Paula. PAulince spodobały się buty złote. Jak przymierzyła to nie chciała sćiągnąć, bo jej się podobały. Moja teściowa po chwili nakrzyczała na Paule, dała jej pare razy klapsa. Mi się już uniosło i wściekła byłam jak nie wiem. Paula uciekła do mnie i chciałam na rączki. Moja teściowa wyszła oburzona, że przytuliłam dziecko, ona powienna wiedzieć, że źle robi. Szkoda, że babunia nie wytłumaczyła Pauli, że te buciki są złe. Po 15 minutach byłyśmy w Deichamie. Tam Pauli spodobały się różowe sandałki, które zadowoliły też teściową. Paulina chciała jeszcze badziewną zabawke - telefon. Teściowa stwierdziła, że będzie dobrą babcią i jej kupi. Poryte babsko...
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        To i ja na imprezke się pisze.. a jeśli ktoś jest blisko Sadyby to do mnie zapraszam,kawka i ciasteczko zawsze się znajdzie

        Pozdrawiam wszystkie mamy


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          O !! Fajnie, że tu odżyło, brakowało mi takiego forum, a jakoś Was nie zauważyłam ostatnio. Ja też się dopisuję. Mieszkam w śródmieściu. Pozdrawiam wszystkie mamy z tego forum

          Skomentuj


            Odp: Kraków i inne wioski

            mieszkam na Toniach (blisko Ikei) jestem mamusia 10 miesięcznej Milenki..wiec narazie zagłębiam sie w tajniki macierzynstwa -jak narazie bardzo mi sie podoba

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              To zycze zdrowka!Sloneczko Powinnas sie cieszyc ze masz wporzadku tesciowke a ze tesciu marudny no coz chyba sie dac zyc. Atus szkoda gadac a swoja droga to ja cudzego dziecka bym nie uderzyla i nie pozwole zeby ktos mi bil.








              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Jestem tego samego zdania. Ja Michasi nie uderze. Jak powiedziała superniania gdy bijesz dziecko tzn, że jesteś bezradny wobec jego zachowania (cz jakoś tak). W każdym razie NIKT nie ma prawa bić mojego dziecka. JA jestem od wychowywania.
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Powiem Ci ze ja czasami zagryzam warge albo wychodze bo moj maly buntownik niezle daje w kosc aleprzyznam ze raz mu przylalam pozniej mialam straszne wyrzuty.Najlepsze jest to ze jak tylko zrobi cos nie tak to robi wszysko zeby mnie rozsmieszyc i niestety czasem mu sie udaje.Walczy o swoja niezaleznosc a ja staram sie jakos go okieznac








                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Ja narazie mam grzeczne dziecko. Ciekawa jestem jak mi da popalić za rok Jeszcze w ciąży oglądałam supernianie i świat wg dziecka. Można się dowiedzieć naprwdę przydatnych rzeczy.
                    ur. 16.05.2009
                    3590 g
                    56 cm

                    Moje Największe Szczęście





                    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Atus moje dziecko bylo naprawde super zadnych kolek od 3 m-ca przesypia cale nocki ale jak ruszyl w 8 m-cu na czworaki pozniej na nogi miecale 10 i wtedy zaczela sie zabawa nierusz niewolno itp itd a teraz jak juz lata to jest szok idac do sklepu zastanawiam sie czy zrobie zakupy bo mlody sie nudzi i ucieka jak to mowia ja mam "zywe srebro" na wczasach nazwali to terrorysta ale to byli sami trepowowcy.








                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kraków i inne wioski

                        ooo to mieszkasz w okolicach monisub
                        FROCH

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja tez nie jestem za biciem ani ja ani moj maz jak krzykne na mala to potem mam wyrzuty ale czasem potrafi wyprowadzic z rownowagi ... mi sie zrobila lobuzica jak moja byla taka jak twoja atusia to tez byla super grzeczna a teraz uhhh ale nie jest az tak zle
                          sikornik ja czuje sie tak sobie podejrzewam ze dlatego iz niedawno mialam grype ... ja tu takie plany na weekend mialam a tu zamiast przytulac sie do meza przytulalam miske lub kibelek






                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Nie zazdroszcze takiego weekendu!Moj maly jest z tych dzieci co to rzucaja sie z wrzaskiem na ziemie zaczol jak mial ok1,5roku teraz juz jest lepiej nie rzuca sie,z tym uciekaniem tez jest roznie mnie jeszcze poslucha ale meza ma w nosie chyba jestem bardziej konsekwentna,mlody walczy o swoja niezaleznosc to chyba normalne a ze ja czasem niemam juz sily to moj problem wiem o tym siedze z malym caly dzien maz pracuje od 7,30do15.30 ale po pracy a to auto naprawia a to konspekty pisze a mi nie zdarzylo sie jeszcze wyjsc samej.Dlatego zastanawiam sie nad jakims zlobkiem choc na kilka godzin wszystkim wyszlo by to na dobre,maly jest tak przywiazany do mnie ze maz ani go nie umyje,nakarmi a o spaniu nie ma mowy boje sie ze bedzie maminymsynkie chyba juz jest








                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Asia ja conajmniej dwa lata będę sama z Miśką. Piotrek będzie co 2 lub 3 tygodnie na dwa dni. Szczęscie, że mam jeszcze rodziców blisko.
                              U mnie i u męża w rodzinie jest troszkę dzieci, z różnymi charakterkami... Mogę na nich "ćwiczyć" moje metody uspokajania. Z własnym dzieckiem może to do końca nie wyjść, ale zobaczymy... Znając życie to pewnie rozpieszcze Misiaka...
                              ur. 16.05.2009
                              3590 g
                              56 cm

                              Moje Największe Szczęście





                              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Maz pracuje na obczyznie?No coz czasami tak trzebaAlez ci faceci traca najpiekniejszych chwil swoich pociech nie widza,dlatego tez ciesze sie ze jestem w domkuUcz sie Atus ucz choc ze swoim jest troszke inaczej za bardzo je kochamy








                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X