Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    macie już pomysły na gwiazdkowe prezenty, mnie m ostatnio pytał i znów zrobił mi mętlik w głowie, jak zwykle oczywiście nie wiem co jak bym chciała a tym bardziej co kupić innym, w szczególności jemu..
    jakie prezenty dla dzieciaczków?
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej

      u nas noc masakra... juz ktoras nocka zarwana, Adas nad ranem sie obudził i ryczal jak niepojety.. wypil butle i zasnal... nie wiem, moze z glodu sie tak obudzil.. :/

      co do prezentow, to Adaskowi chce kupic taki stolik majsterkowicza
      upatrzylam juz w Akpolu
      a ja to mężulkowi już zapowiedziałam, że chcę łańcuszek z wisiorkiem
      stary się zerwał, a ja lubię mieć coś delikatnego na szyi
      a mężulkowi kupię worek treningowy (mój M kiedyś trenował boks )
      Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        super pomysły..
        może też "zażyczę" sobie coś z biżuterii, choć nie lubię zbytnio, nie noszę żadnych pierścionków ani łańcuszków, mam tylko delikatną bransoletkę, którą dostałam na narodziny Amelki, ale chyba łańcuszek mogłabym mieć jakiś delikatny..
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          łańcuszek zawsze się przyda a jakiś delikatny dodaje uroku
          ja też ogolnie nie nosze bizuterii poza kolczykami..
          pierscionki okazjonalnie zakladam.. przy malym jakos wygodnie bez.
          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Hejka laski , u nas nocka ok. ale dałam misiowi wieczorem ibum to dlatego, butków nie kupiliśmy bo dla mojego syna znaleźć buty to wyższa szkoła jazdy, przez to że nóżka wysoka w podbiciu, i nie każdy mu wchodzi na noge, a tu taka zimnica , musze gdzieś jechać i szukać dalej.

            Dorotka ja jak zaczełam małego dokarmić to lekarka też zapisała mi bebilon tylko ha i niestety ale mały miał takie zaparcia i kolki po nim że połowe puszki wysypałam , dopiero po bebiko mu przeszło.

            Monia , Filip ma wszystkie oprócz piątek na wierzchu tylko te czwórki mu do końca nie wyszły i to one ponoć mu tak dokuczają, przynajmniej tak mi powiedziała lekarkqa , do dentysty idziemy 27 na lapisowanie, już sie boję co będzie.
            Oleńko , rzadko sie zdarza ale dobre i to.

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              A ja za to lubię biżuterię Tak codziennie nie noszę, ale lubię mieć w czym wybierać jak gdzieś wychodzę I juz sobie zarzyczyłam taki śliczny wisiorek z onyksem

              Dla Antosia na gwiazdkę mam takie pomysły: jakąś grę (np. noc i dzień), książkę (np. Kubuś puchatek - ten oryginalny), albo standardowo klocki lego duplo. Ma te duplo i lubi sie nimi bawic, wiec kolejne zestawy mile widziane. Ogolnie to mamy duzo zabawek. A teraz gwiazdka, roczek julki i urodziny Antosia (prawie jedno po drugim) i znajac zycie kazdy na kazda okazje kupi po zabawce (dzieciaki maja 4 wujków - nasze rodzenstwo, do tego dziadkowie i chrzestni).Wiec az sie boje

              A zupelnie nie mam pomyslu na prezenty dla Julki (poza sztucami i talerzykami), bo wszystko mam po Antku. Juz nie wspominajac o zabawkach..
              Antoś 24.01.2008r


              Julianka 06.01.2010r


              Moje dwa łobuzy

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                no Aniu widziałam ten Twój arsenał zabawek, Amelia ma chyba z 1/10 tego więc na pewno będzie problem co kupić Twoim dzieciom..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  co do smecty to za żadne skarby Amelka nie chce tego wypić, już próbowałam wszystkich metod, ale dziś wpadłam na pomysł, żeby jej podawać tą strzykawka od nurofenu i się udało trochę, nie tyle ile powinna wypić ale zawsze..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    morelkaa-jak Adaś nie chce mleka to go nie zmuszaj dzieci jakos same wiedza czego im potrzeba
                    mroovcka-masz racje bizuteria zawsze sie przyda ja wczoraj sobie kupilam taki fajny wisior )a na gwiazdke sie nie martwie pod tym wzgledem Tomek lubi zaskakiwać
                    czacza-co do prezentow dla dzieci to powiedzialam tesciowej i mojej mamie ze Dominik ma dosc i ciuchow i zabawek poprosimy o zapas mleka i pieluch +symbolicznie jakies autko z koisku zeby mial radosc otwierajac paczke.wczoraj Tomek mu kupil konika na biegunach jest zadowolony i juz nauczyl sie sam wsiadac)ale zamiast patataj wola brum brum bo jak jedzie to jedzie hehe ja sie czuje fatalnie od jakiegos czasu tak po babsku fatalnie wiec obawiam sie ze moze to byc ciaza jak Miniu wstanie z drzemki lece po test-az sie poce z nerwow...(







                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Iza - to idź wcześniej do gina, jak podejrzewasz ciąże to powinna Cie przyjąć wcześniej no i test Cie uspokoi..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        czacza nocka taka sobie oliwia dostala biegunki i chyba z cztery razy ja przebieralam ale musze przyznac ze szpital zrobil swoje bo teraz w porownaniu do kiedys ladnie lyka lekarstwa co do prezentow to mam zamiar kupic malej gre "gdzie jest zabka" jesli dobrze pamietam nazwe a ja dostane w koncu depilator hehe :P i pewnie jakas ksiazke a mojemu mezczyznie sprawiam skrzynke do jego modelarskich rzeczy plus cos co mu jeszcze brakuje jakies farby pedzelki itp
                        morelka a tak w ogole to opowiedz cos o sobie tez lubie bizutereie ale ja to uwielbiam kolczyki i mam ich mase
                        mrovca potwierdzam macie mase zabawek a jakas lalke bo to w koncu dziewczynka? albo wozek
                        itka daj znac co ci na tym tescie wyszlo mi to nie obce raz na pol roku mam schize ze jestem w ciazy a rozumiem ze u was nie czas na kolejne dziecko?

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Sloneczko lalka i wozek jak najbardziej, tylko że poki co nie sadze zeby mala sie tym bawila. poki co uwielbia Antkowe samochodziki (nawet brum brum mowi ) i figurki z lego. Zawsze probuje im glowe odgryzc (na szczescie sa bardzo mocno przymocowane)
                          Antoś 24.01.2008r


                          Julianka 06.01.2010r


                          Moje dwa łobuzy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Kurcze- pisalam, pisałam i wszystko sę skasowało.

                            tyle napisałyście, ze nie sposób na wszystko odpowiedzieć.

                            My też ostatnio walczyliśmy tydzień z biegunką , póxneij 2 tyg z kaszlem Miłosza, teraz od niedzieli kaszel Dawida. na szczęście obywa się bez lekazry.

                            Za nami dzisiejszy bilans 2 latka
                            Dawidek 86 cm i 11,2 kg
                            Miłoszek 92 cm i 14,2 kg różnica widoczna i odczuwalna przez mój kręgosłup

                            My mamy właśnie talie sztućce
                            http://allegro.pl/listing.php/search...949&view=gtext

                            Co do prezentrów, to sama nie wiem co kuić dzieciom. Myślałam nad Duplo, ale chłopcy mają 6 zestawów klockow i póki co idzę 1 zasadę: im większe elementy, tym chętniej się nimi bawią, więc póki co o duplo nie zabiegam.

                            A prezenty dla mnie i męża, to hm... chyba zrobimy tak jak w ubiegłym roku. Nie kupimy nic konkretnego (na siłę wymyśonego dla siebie) tylko przeznaczymy pieniążki na coś rodzinnego- np wyjazd, wyjście, albo coś do mieszkania. Ostatnio fajnie się to sprawdziło.

                            Co do biżuterii, to ja uwielbiam kolczyki- mam na pewno ponad 60 par i namiętnie dokupuję, bo co chwilę inne wpadają mi w oko. poza tym uwielbiam duze bransoletki i pewnie tak jak większość kobiet torebki- z Tunzji wróciłam z kolejnymi dwoma

                            mrovcka- tu coś na przyszłość dla córeczki
                            http://allegro.pl/baby-born-wozek-do...264572802.html

                            mknę gotować obiad!

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Kasia co dawałaś na biegunkę? i czy chłopcy jedli normalnie czy byli na jakiejś diecie, Amelka kiepsko mi je od wczoraj..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Hej mamusie,
                                Napisałam rano posta i w ogóle się nie zapisał brr
                                No nic w skrócie u nas ciut lepiej, Hania teraz śpi a Karolcia ogląda bajkę, czekamy teraz tylko na tatusia
                                Dzis ogólnie lepszy nastrój mam a i Karolinka była grzeczna a Hania dużo spała i ładnie je.
                                Najgorsze to te choroby na szczęście już jest lepiej.Karolcia 4 dni chodziła po chorobie do przedszkola i znowu dostała kataru kaszlu i na dodatek biegunkę miała.Dziś już jest lepiej troche jeszcze kaszle, przetrzymam ją w domu do końca miesiąca.
                                Monia- gdzie kupiłaś kurteczkę dla Łukaszka?, bo my też musimy kupić kurtkę i jakieś buty na zimę.Życzę zdrówka dla Łukaszka oby pochodził dłużej do przedszkola niż moja córeczka. Buziaki dla wszystkich


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X