Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Sloneczko na posiew się tak długo czeka bo chcą wiedzieć w 100% czy się coś wyhoduje a normalny mocz przeważnie jest w ten sam dzień, będę go miała po 18.
    ale zaniepokoiło mnie jeszcze bardziej to, ze Amelka przy purtnięciu zrobiła kupkę na miękko, ma mega biegunkę i nie wiem co mam robić. teraz śpi ale jak się to powtórzy? czy ogórek kiszony mógł jej tak zaszkodzić, ale dawałam jej już nie raz ogórka i nic jej nie było
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      widze duzo dzieci albo wymiotuje albo ma biegunke Oliwia juz tez zrobila jedna taka kupe jaka plaga chyba

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        ojej jakis wirus chyba panuje nas omija tzn Dominik zdrowy ale ja wczoraj mialam biegunke(dzis ok
        Czacza-fajnie ze Slawek taki wyjazd wymyslil-a pomysl z kupnem bielizny)jestem za napewno oszaleje na Twoj widokmy rocznice mamy24lutyale nie wiem czy Tomek cos wymysli fajnego...moze mnie zaskoczy)







        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          dzwoniłam o lekarza bo już nerwowa jestem strasznie - powiedziała że ten ogórek mógłbyć przyczyną i że mam dawać smecte - na szczęście miałam w domu, dziś dieta tylko sucharki i ryż mogę jej dać taki rozgotowany..
          jak nie urok to sraczka i tak na okrągło
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Czacza-to kiepsko ale mam nadzieje ze Amelka szybko dojdzie do siebie-jestesmy z Wami pozdrowionka)







            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hejka Mamuski , my wrócilismy wczoraj po południu , imprezka była udana , prezent sie podobał i ogólnie było ok , tylko mały znów ma z zębami przeprawę , znów gorączka i nocne pobudki dzis nie spalismy od 1,30 do 4,30 nad ranem , mężus wykończony poszedł do pracy bo mały tylko u niego chciał w nocy siedzieć.
              Byłam w oszołomie zobaczyc butki dla fifula w deichmanie , ale nic nie kupiłam , mały ma noge wysoka w podbiciu i mało co na niego pasuje , a tu coraz zimniej , chyba będę musiała skoczyc na marywilską może tam cos kupie.
              Olcia
              duzo zdrówka dla Ciebie i małej.
              Oleńko czyli w nocy strasznej tragedii nie było oby było jeszcze lepiej i żeby mąż nie stracił zapału do tej pomocy.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                morelkaa
                a jak masz na imię w ogóle? i jesteś na NK jeśli tak to napisz na priv jak Cię odnaleźć, jeśli chcesz oczywiście
                Kasiajestem.. miło mi
                Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                dziewczyny musicie mi pomóc.. nie wiem kompletnie co kupić tej Małej na roczek, ona ma 2 starsze siostry, które maja dosłownie wszystko z zabawek, nie mam pojęcia co może im jeszcze brakować
                ja proponuję np. taki domek rozkłądany gdzie mozna wszedzie postawic.
                swietna sprawa, mala podrosnie troche i bedzie miala na wiosne/lato..
                moj Adas dostal cos takiego na roczek i nam sie spodobalo.
                kosztuje ok.50zl.
                Napisane przez itka29 Pokaż wiadomość
                ja tez calymi dniami siedze sama wiec jak macie ochote zapraszam chociaz ten tydzien moj M ma wolne bo choruje.pozdrowionka dla Was wszystkich
                witam w klubie ja codziennie od pon do pt od 7 do 16 jestem sama z
                Adaśkiem. do tego co jakis wtorek i czwartek caly dzien i noc sami jestesmy..
                takze rowniez chetnie sie z Wami spotkam
                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  No akurat rzadko się zdarza że ma 2 dni pod rząd wolnego...

                  Kupujcie buty, bo zimno okropnie!!! My dziś już w kombinezonie.

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                    Z tymi woreczkami i pojemnikami, to jest cudowanie. Nie ma szans, by nie wyszły jakieś bakterie. Oby tylko wynik nie był przez to za bardzo zafałszowany.
                    Kasia to napisała już jakiś czas temu, ale wracam do tego, bo dzisiaj wlasnie odebrałam wyniki małego i oczywiscie w moczu liczna ilosc bakterii.. :/
                    ogolnie robilismy tez rozmaz i wyszlo, ze Adas ma lekko ponad norme ilosc gran.kwasochłonnych.. nie wiem co tzn.. moze Wy wiecie?

                    Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                    dzwoniłam o lekarza bo już nerwowa jestem strasznie - powiedziała że ten ogórek mógłbyć przyczyną i że mam dawać smecte - na szczęście miałam w domu, dziś dieta tylko sucharki i ryż mogę jej dać taki rozgotowany..
                    jak nie urok to sraczka i tak na okrągło
                    smecta jest swietna na takie sprawy..

                    ja mam inny problem...
                    Adaś od trzech dni robi twardą kupę i odmawia jedzenia mleka...
                    podaje mu bebiko 3r.. rano zje obowiazkowo mleko bardzo chetnie, ale potem w ciagu dnia wgl nie chce.. na wieczor wcale.. poza tym to chetnie wszystko zjada i duzo pije soczkow kubusia.
                    moze cos poradzicie?
                    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Oj zimno, zwłaszcza rano.
                      Myśmy wczoraj kupili wreszcie kurtkę dla Łukasza na zimę i dzis już w niej rano do przedszkola poszedł. Bo o 7 patrzyłam na termometr i było minus 3.
                      A dzis mieliśmy powrót do przedszkola po trzytygodniowej przerwie. Trochę sie obawiałam płaczu, ale podobno (mąż odprowadził i odebrał) było dobrze. Zobaczymy jak będzie jutro, pojutrze.
                      Ale najważniejsze, żeby choroby z dala się trzymały.
                      Czego i wam wszystkim życzę.

                      Ola, nie wiem, czy to będzie dla ciebie pocieszające, ale nawet przy kilkulatku rzadko zdarzają się w pełni przespane noce. Przynajmniej u nas. Co prawda odeszło karmienie nocne i takie tam, ale za to jest "Przykryj mnie" i "Mamooo". Kilka razy w noc wstaję do niego, przykrywam go, albo uspokajam, jak się coś śni niedobrego. I co zadziwiające, nie przeszkadza mi to tak bardzo, jak karmienie. Sama się budze i sprawdzam, czy się nie odkrył. Gorsze jest jednak wołanie w nocy z powodu niespokojnego snu.

                      Grabusia, macie się z tymi ząbkami... Ile wam jeszcze zostało?

                      Olcia, życzę, żeby tesy jednak wykazały, skąd ta alergia. I niech ręka się goi.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Cześć Dziewczynki,
                        Wpadłam niestety tylko na chwilkę, bo padam na pysk Mała dostaje cyca już max 2 razy na dobę ale od 2 dni znowu ostro mi ulewa, nawet po tym Bebilonie AR na ulewania, koszmar. Po takim ulaniu jeszcze zazwyczaj jest czkawka i oczywiście ona się wkurza, więc płacz. A dzisiaj to prawie cały dzień mi wyła, za bardzo jeść nie chciała a jak zjadłą to za chwilę zwracała. Chyba 5 razy ją przebierała. Także definitywnie odstawiam cyca, najwyżej resztki będę już laktatorem ściągła. A jak jej nie przejdzie do jutra to pójdziemy do lekarza, bo coś za dużo i za często chyba to ulewanie.
                        Ola, oglądłam fotki na nk - Justynka jest słodka. A Wasze posty tutaj nadrobię trochę później.
                        Buziaki


                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          morelkaa to właśnie od tych soków może mieć zatwardzenie, ja daje Małej tylko bobofruty i to jeden na pół, bo właśnie te zagęszczone są nie najlepsze na te sprawy, za to dawaj synkowi dużo samej wody, powinien się nauczyć jej pić no i daj mu jabłko do rączki i niech sobie je sam chrupie oczywiście pod Twoim okiem, co do mleka - Amelia tez miała taki okres że nie chciała pić, nie zmuszaj go, najważniejsze, że rano pije i to wystarczy, na kolacje możesz mu dać zagęszczoną kaszkę i to też jest mleczny posiłek i nie zmuszaj bo będzie odwrotny efekt.

                          dziś cd niefajnych przypadków - podczas kąpieli tzn już wycierania, Amelia tak potwornie mocno kopnęła mnie w pierś że pokazały mi się gwiazdki i o mało co nie zemdlałam z bólu, oczywiście łzy popłynęły mi ciurkiem, mam nadzieję, że nic mi nie będzie
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            aha.. a co do tych wyników badania moczu to niestety ale ja Ci nie odpowiem, sama czekam na wyniki i się denerwuję.. najlepiej oczywiście skonsultować z lekarzem
                            Amelia ur. 19.04.2009
                            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                            Alicja ur. 18.08.2012
                            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              hmm... mój kaszki nie lubi... już wiele razy próbowałam mu dać..
                              za to normalne jedzenie to jak widzi, to mógłby cały czas jeść..
                              a jabłuszko codziennie Adaś je, ale starte

                              a co do wyników to skonsultujemy je jutro, bo wlasnie jutro
                              mamy wizytę u alergologa.

                              oby u Was wyniki byly dobre
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                cześć mamuśki, jak nocka?
                                u mnie na razie spokój, najważniejsze, że Amelka już nie miała wczoraj biegunki, zobaczymy jaka będzie dziś
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X