Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Kasia w kioskach lub większych marketach powinni mieć.
    ja na razie też nie kupię bo nie mogę wyjść z Amelką.. ale planuję kupić parę sztuk ha ha ha
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Dorotka, mi też ok 10 zostało do zrzucenia... jak się karmi to nie można za bardzo diety... więc ja stwierdziłam że do świąt małą odstawię, na święta jeszcze sobie użyję a później od stycznia dieta A z jakimiś zajęciami to się jeszcze zobaczy... W sumie to mi zawsze szkoda kasy... No ale może coś znajdę niedrogo... Właściwie to najlepiej by było zrobić klub wsparcia dla mam i się spotykać raz lub dwa w tygodniu i ćwiczyć A może taki klub gdzieś istnieje? W jakimś domu kultury?? Ciekawe... A daję sobie z tym karmieniem czas do grudnia, bo wydaje mi się że tak łatwo nie będzie... nie mówiąc o tym że każdą wypitą butlę czuję w cycach...

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dorotka, a ile Wiki teraz waży?? Justynka jak miała 3 mies (bez 3 dni) to ważyła 7,640 - pytam bo ciekawa jestem jaka jest między nimi różnica, bo Twoja córeczka to też chyba spora nie??

        A mnie to już czasem plecy bolą od noszenia...

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Hej laseczki u nas nocka spokojna , mały radosny ogląda bajke i co chwila ładuje mi sie na kolanka , sweterek sobie wczoraj kupiłam , i mężowi gatki żeby mu przykro nie było

          Olcia , zdrówka dla Justynki , ale z niej duza pannica, i bardzo ładnie waży , to dobrze , znaczy że rozwija sie swietnie.

          Agatkonie martw sie na pewno sie wszystko unormuje Karolinka po prostu potrzebuje troche czasu ale na pewno bedzie ok.

          Olcia daj znac jak wyszły testy, alergia to cos koszmarnego , znam to od podszewki.

          Dorotkooczywiscie ze wpadne napisz tylko kiedy Ci najlepiej pasuje , dzis niestety nie dam rady bo mam wizyte u dentysty , a tak to jestem do dyspozycjimi łatwiej sie do was dostosowac bo mój łobuz jest jakby to określic wygodniejszy w obsłudze

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Olenko poczekaj jak bedzie ważyła jak mój łobuz prawie 15 kilo i co chwila mi sie ładuje na rece , szczególnie jak cos mu dokucza

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              czacza biedna Amelka jak sie czuje? dla mnie teraz goraczka to horror chce juz moj mowy termometr

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ale Twój "łobuz" już chodzi i biega, a moja samobieżna jeszcze nie będzie długo...

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  czacza- oby szybko spadłą temp. U mnie chłopcy z lekkim katarem, Miłosz drugi tydz ma kaszel, ale dzielnie codziennie wychodzimy choć na trochę. Choć dziś rano było tak zimno, że prawie zamarzłam. Chłopcom założyłam2 rękawy+kurtkę+koc na wózek. Chyba było im ciepło.

                  Musze już przywieźć zimowe rzeczy. Wszystkie płaszcze i buty wywieźliśmy do rodziców, a czas się przygotować na mrozy

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    jestem załamana, po Panadolu o 8 rano spadła trochę temp., ok 11 znów podskoczyła do 38,5 i po konsultacji z lekarką dałam jej nurofen, zasnęła i spala tylko godzinkę i obudziła się z dreszczami, już myślałam, że to drgawki, denerwuje się strasznie bo nie wiem co mam dalej robić, chyba nigdy nie miała tak wysokiej temp.
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Dziewczynki dziękuje za wsparcie.., jak dobrze że jest to forum
                      Monia mam to szczęście że męzuś bardzo pomaga, dziś i jutro jest z nami bo się urlopuje
                      Dorotka myślę podobnie jak ty, czas szybko leci i zanim się obejrzę druga córcia mi dorośnie.
                      Grabusia Filipek nieźle już Ci waży, moja Karolcia 18kg a przecież sporo starsza jest
                      Olcia czekamy na info jak testy wyszły?
                      U mnie już lepiej, mała Hania śpi, za to w nocy zebrało jej się na harce i trochę nie spała ale nie płakała tylko chciała ogladać mamusie hehe.Ogólnie jest grzeczna płacze głównie jak jest głodna.
                      Karolcia dziś przejęta była bo niosła do przedszkola kwiatki w sumie dziś dzień nauczyciela i koniecznie w sukience chciała iść, strojnisia
                      Jutro idziemy do lekarza z Hanią,relacje zdam po, buziaki


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Czacza- a dajesz jej na zmianę 2 leki przeciwgorączkowe?

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          tak, tak lekarka mi powiedziała..
                          a co - to źle?
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Dobrze- taka jest zasada. Dwa leki przeciwgorączkowe na zmianę. Myślę, że pierwsze dwa dni temp może być tak wysoka.

                            U mnie gdy chłopcy przechodzili trzydniówkę, to Miłosz dwa dni miał 39-40 stopni. Pół nocy musieliśmy mu robić chłodzące okłady. Ale skutecznie pomogło

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Amelka nie chce okładów, wygina się i płacze, widocznie bardzo ja to denerwuje, dzięki że jesteście bo naprawdę sama głupieję, Amelia nadal gorąca a nie mogę jej teraz nic podać
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Mój syn mimo iż jest samobiezny to naprawdę potrafi na rekach posiedzieć , czasem to taka scene zrobi na dworzu jak go nie chce wziąść ze masakra , muszę wtedy targać wózek z zakupami i jego na rekach ty masz chociaz na spacerach i w sklepach spokój.
                                Przed chwila zajrzałam do albumu , łobuz jak miał pół roku to też ważył ponad 10 kilo a najlepiej mu było spać na rękach.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X