Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Agatko , to bardzo się ciesze że jest ok, a co do terminu to ja też miałam trzy , z miesiączki był 6 grudnia z usg 2 styczeń a ogólnie sie okazało że 11- 12 stycznia i tak urodziłam 12 stycznia ale śmiechu było z tymi terminami.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      witam

      W koncu za oknem słoneczko !!!!

      Ja wczoraj miałam taką ochote na ciasto,ze kupiłam śliwki i upiekłam placek ze śliwkami,WIĘC JAKBY KTÓA CHĘTNA TO ZAPRASZAM




      Uploaded with ImageShack.us[/quote]

      kAMIL w szkole nie za bardzo,ale nie chce mi sie pisać o tym teraz,w kazdym razie mam nadzieje ze jakos sie to wszytsko ułoży

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Olcia daj mi przepis co? najlepiej na priv.
        juestem takim beztaleńciem do pieczenia że szok.

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          dziewczyny ja wyjeżdżam za chwile więc nie będę miała dostępu do neta, napiszcie mi proszę na kom czy to będzie poniedziałek czy jednak wtorek mroovcka na priv napisze Ci mój nr kom, dobrze? no i niech Atusia się wypowie czy jest szansa zgarnąć mnie z Górczyna..

          miłego weekendu Wam życzę..
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            hej. o 12:00 mąż z dziećmi wyjechał do rodziców na weekend. Ja zostałam zawalona pracą!!!!!!!!! potrzebuje do tego idealnej ciszy, skupienia i działam! póki co poodkurzałam i umysła podłogi- a i 3 prania zrobiłam. Teraz zasiadam do pisania. Oby poszło sprawnie.

            Co do spotkania, to wstępnie na 70% też się na to piszę...choć zobacze, czy czasami mąż nie będzie miał pilnego wyjazdu samochodem. Bo bez auta nie dam rady.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Cześć Dziewczyny.
              Ale mi tymi ciastami smaku narobiłyście. Chyba sie tez za coś zabiore i moze jakąś szarlotkę upiekę (jedyne, które w zasadzie zawsze mi wychodzi).

              Agata, to fantastyczne, że Karolina taka chetna.
              U nas wczoraj rano płaczu nie było! Ale w porze obiadu, jak po Łukasza poszłam, płakał, podobnie jak kilkoro innych. Myślę jednak, że to równiez dlatego, że nie chce NIC jeść w przedszkolu, a panie kucharki namawiają i każą mu siedzieć z innymi przy stoliku. Teoretycznie przedszkolanki nie namawiają i ja im powiedziałam, że Łukasz niemal wogóle nie jada 2. dania i bardzo bym się zdziwiła, gdyby cokolwiek zjadł.
              Poza tym Łukasz powiedział, że "panie w fartuchach" są niemiłe.
              Za to swoją panią baaardzo polubił.
              Ale dzis rano, kiedy tato uświadomił mu, że dziś sobota i do przedszkola sie nie idzie, to powiedział, że on chce iść. To chyba jednak tylko z przekory.

              Niestety obawiam się, że w poniedziałek to my raczej do przychodni pójdziemy, bo Łukasz ma katar i kaszel i na pewno przez weekend mu nie przejdzie. Niby jeszcze nie jest tak źle, ale jak znam mego syna, to co najmniej tydzień, a nawet dwa potrwa, zanim gile mu znikną.

              Agata, co do usg i terminu, to ustalany jest na podstawie wymiarów dziecka i może twoja dzidzia jest mniejsza niż standardowy malec w tym wieku i dlatego termin jest późniejszy. Podobno najbardziej wiarygodny jest termin z pierwszego usg, bo wtedy ciąża jest jeszcze "młoda" i dziecko nie zdążyło jeszcze minąć się z normą.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Hej!
                Aniu zapomniałam Ci napisać smsa, ale mój brat wrócił dziś do domu i połączył kabelki żebym mogła wejść na forum. A sprawa wygląda następująco:
                Moi rodzice wyjeżdżają na tydzień w poniedziałek i mam auto dla siebie. Auto mam 7 osobowe więc zostaje mi jeszcze 5 miejsc. Co do terminu... Aniu, błagam!!!! Wtorek. W poniedziałek przyjeżdża ciotka z kuzynką i mam im jakiś obiad zrobić. One są z poza Poznania. Resztę tyg mam wolny więc zmieńmy na wtorek.
                Czacza jak będziecie chciały to mogę pod Wasz blok podjechać Tylko musicie mi dać adres. Wtedy nie nie będzie trzeba brać wózków itd.

                Jak się dogadacie że jednak wtorek to dajcie mi znać na kom. Chociaż pewnie to ja będę jutro po Was dzwonić, bo wszystkie są daleko.
                Do zobaczyska dziewczęta :*
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Atusia a ja to co mnie juz nie wezmiesz?? :P

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    No to potwierdzam WTOREK godz. 12:00!! Mąż jutro w domu więc może coś upiekę
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      No wezmę Cię Słoneczko Pisałam do Czaczy, bo ona mi wymyśla odbiór z dziwnego miejsca.

                      Czyli wtorek 12. PASUJE
                      ur. 16.05.2009
                      3590 g
                      56 cm

                      Moje Największe Szczęście





                      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Też się nastawiłam na przyjazd. Oby tylko mąż nie zabrał samochodu. Wychodzi na to, że mam najbliżej

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Atusia to jutro do nas tutaj zagladnij to jakos sie umowimy co gdzie jak i kiedy

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            Koło 14 postaram sie zajrzeć. W razie coś zawsze mamy swoje numery
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              cześć dziewczyny!

                              ale szykuje się spotkanie - super

                              Atusia bardzo chętnie się od razu z Tobą zabiorę bo przynajmniej będzie można zamontować fotelik.. co ja za miejsce wymyśliłam - to tylko pętla Górczyńska nie chciałam Cię fatygować aż taki kawał.. na priv się zgadamy..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czcza jak na priv a ja to co??:P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X