Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    dzięki Kasia i Słoneczko za troskę - mama jest na morfinie, boli ją bardzo ale się nie poddaje..

    Kasiu Akademia zdrowego rozwoju pampers - pokaż świat oczami dziecka, w zeszłym roku był taki festyn na Cytadeli i teraz jest następna edycja. ludzie z pampers pokazują jak widzą świat malutkie dzieci na przykładzie zrobionych specjalnie przedmiotów codziennego użytku w mega dużych rozmiarach i Ty czujesz się jak malutkie dziecko fajnie jest to zrobione. np można się wspiąć na fotel lub zakłada się ogromne buty dostaje się też próbki (pieluszki były i chyba jakiś deserek)
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      czacza- dzięki za inf słyszałam o tym- teraz kojarzę tą ideę. Mam nadzieję, że uda mi się tam wybrać. Dziś moi chłopcy chodzili całe przedpołudnie w moich butach na szpilkach. Sama jestem ciekawa, jak to jest założyć rozmiar... chyba 137, a nie standardowe 37

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        ja tez sie bałam rozstania, ale nie jest tak źle. teraz nieraz w weekendy marzę o pracy

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ola, masz wyczucie. Pół godziny temu czytałam właśnie ten artykuł.

          A dziś byliśmy na kolejnych zajęciach w przedszkolu i w zasadzie mój sym mnie "nie zawodzi", tzn. zachowuje sie tak, jak przypuszczałam (nie zawsze poprawnie). No może poza tym, że płakał, jak musieliśmy wrócić do domu.

          A teraz pojechał z tatą na mecz na Łazienkowską. Biedny tata jest niepoprawnym optymistą, skoro wierzy, że obejrzy mecz. Ja obstawiam, że o ile wogóle wejdą na stadion, to po pół godzinie będą się ewakuować do domu. A jest niemal pewne, że Łukasz usnął w aucie i będzie/jest bardzo niezadowolony, że go obudzono. Ale skoro tak bardzo chciał (tata) to pojechali...
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            czacza w tym roku nie odpuszcze krzychu ma wolne wiec napewno sie tam zjawimy moze sie wszystkie gdzies na siebie natkniemy fajnie ze operacja obyla sie bez komplikacji
            Atusia a kiedy twoj maz ma zamiar wrocic do karaju??
            kasia lee zrobilas im fotki w tych butach chetnie bym looknela hehe moja oliwia tez uwielbia chodzic w doroslych butach ostatnio nawet swoje sama zalozyla tylko ze nie na te nogi
            oo matko ale mnie glowa boli do tego juz chyba trzeci miesiac chodze i pociagam nosem nie wiem od czego moze jakas alergia grrr

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Amelia też uwielbia chodzić w "dorosłych" butach i sama już swoje potrafi założyć i na wszystkie mówi "bucibuci"
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Monika, też Ci pewne przyszedł na maila co?

                Ciekawe jak tam po meczu... daj znać jak poszło chłopakom

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Własnie wracają. Przed chwilą maż dzwonił. Łukasz wytrzymał prawie do samego końca. Sama jestem ciekawa, jak ta wyprawa przebiegła.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    słoneczko- co do zdjęć, to niestety aparat zostawiłam u rodziców, a na tel nie za ciekawe wychodzą. Ale za to kręcę mnóstwo filmików. 2 małe ludki chodzą na obcasach i śmieją się, który głośniej stuka

                    my jutro wybywamy do mojej siostry. jest tam też moja kuzynka i druga moja siostra z narzeczonym. będzie się działo chłopcy wykorzystają na pewno towarzystwo maksymalnie!

                    co do spotkania, to chętnie bym Was poznała tak "na podanie ręki", a nie tylko na stukanie w klawisze o ile nic sie nie zmieni w weekendowych planach

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Kasia my już wszystkie spotykamy od roku, ale jakoś się nam nie udaje obiecywałyśmy że na wiosnę, później że latem itp ale może w końcu kiedyś się uda spotkanie forumowiczek..
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        dziś Amelka obudziła się z mega płaczem, nie wiedziałam co jej się stało ale podczas przebierania zauważyłam trójeczki górne, obie razem wyszły więc nie dziwie się że ją to bolało..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          No to męski wieczór się udał

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            hej hej mamuski ale mamy pogode co?? brrrrrrr az sie boje zimy co tam u was slychac bo u nas same nudy ... jutro moze odwiedzi mnie kolezanka z miesieczna corka jestem ciekawa jak oliwia na nia zareaguje jeszcze z takim malutkim dzieckiem nie miala doczynienia

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Witam poniedziałkowo, pogoda troche nam sie popsuła ale cóz jesien za pasem, mielismy dzis isc na szczepienie ale mały wczoraj dosytał jakiegos katarku i pielegniarka z przychodni stwierdziła zeby lepiej troche odczekac, wiec nastepny termin na 10 wrzesnia mamy , nic tylko choroby tego malca się czepiaja non stop.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                dziewczyny może Amelka liczyć na Wasze głosy na dziecko miesiąca?
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X