Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    A jaki macie rowerek , bo my ostatnio oglądaliśmy taki trzy kołowy , z pedałami i podnóżkami oraz taką rączką którą mozna kierowac strasznie mi sie podobał ale był tylko w pomarańczowym kolorze, może poszukam coś na allegro .

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      http://www.allegro.pl/item989896845_...sk_gratis.html
      o taki, bardzo polecam

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Irenka ale fajny rowerek


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          dzięki wrzucę fotki Filipka na rowerku jak wrócę z pracy

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            My mamy taki rowerek trójkołowy (czerwono-niebieski):
            http://www.allegro.pl/item1009776719...o_dzwieki.html
            I szczerze odradzam. Fatalnie się z nim spaceruje, bo ma zdecydowanie za nisko rączkę, choć regulowaną. Młodemu bardzo sie podoba, bo gra i świeci, ale na dłuższy spacer jest bardzo niewygodny. Propozycja Irki jest znacznie lepsza.
            Poza tym nam już potrzebny jest wiekszy, zwłaszcza, że dziś Łukasz nauczył sie pedałować na dwukołowym rowerku z bocznymi kółkami, który pozyczył od kolegi.

            Agata, jak wyniki przyjęć do przedszkola? My sie dostaliśmy, ufffffffff.
            Tylko jeszcze pisemne potwierdzenie i ostateczne wyniki za tydzień.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Monia ja widziałam taki jak ty masz za 139 zł ale był tylko pomarańczowy i mi sie nie podobał, ale ten Irenki to swietny tylko tych podnózków nie ma.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Monia moja tez się dostała
                Chociaż nie do przedszkola pierwszego wyboru, te przedszkole do którego się dostała jest troche dalej od nas ale w sumie się ciesze


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  gratulujemy przedszkolakom dostania się
                  ja czekam na wyniki przyjecia do żłobków, czyli do początków czerwca ciągle będę żyła w stresie
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Irka, trzymam kciuki, by sie udało. A Filip świetnie wyglada na rowerku. I widać, że mu sie podoba.

                    A ja dzisiejszy (i wczorajszy, przedwczorajszy itd.) stres czekania na wynik rekrutacji porównałam do czekania na wyniki matury. A jak sobie pomyslę ile jeszcze takich stresów przez własne dziecko będę przechodziła...
                    Łukasz 11.10.2007

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Fajny ten rowerek

                      Niunia właśnie przysypia, wreszcie mamusia będzie miała chwilę dla siebie. Trzymajcie się dziewczynki, pozdrowienia gorące od nas

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        gratuluje dostania sie do przedszkoli, super ze sie udalo
                        irka, fajny ten rowerek
                        olu, odpoczywaj ile mozesz, potem bedzie coraz miej czasu na zwykle polozenie sie i polezenie sobie masz ochote wybrac sie ze swoja niunka na wspolny spacerek z dziewczynami we wtorek po 15?

                        a my dzisiaj kupilismy adasiowi jezdzik oj bardzo mu sie podoba, zrobil juz z nim pare kroczkow do przodu, a jaki byl szczesliwy hehe

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          ja to bym sie wybrała, ale ja pracuje w tygdoniu nie planujecie spotkań w weekedny?

                          Skomentuj


                            Odp: Lublin i okolice

                            Ja też jestem z Lublina, mam 28 lat i jestem pierwszy raz w ciąży.
                            Mam pytanie, czy któraś z Was rodziła na Kraśnickiej w wannie? Czy wiecie, czy w ogóle można tam rodzić w wannie, czy jedynie przebywać w wannie przed porodem?

                            ech, coś widzę, że tu nieczęsto się mamy odzywają, może dlatego że mało tu nas:/
                            Last edited by NoraPe; 25-04-2010, 21:49.

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              w weekend ja tak nie bardzo,bo z mezem spedzam te 2 dni, i pewnie on by sie nei cieszyl ze wyszlam sama na spacer
                              ale moze jakis jeden weekend kijedys poswiece wysle meza na piwo z kolegami

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Napisane przez irasikorska Pokaż wiadomość
                                gratulujemy przedszkolakom dostania się
                                ja czekam na wyniki przyjecia do żłobków, czyli do początków czerwca ciągle będę żyła w stresie
                                Przyłączam się do gratulacji.

                                Ja podobnie jak Irka czekam na wyniki przyjęć do żłobków. Ale jakoś już psychicznie nastawiłam się na przyszły rok

                                A rowerek świetny




                                i Bartek :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X