Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Napisane przez coyotek74 Pokaż wiadomość
    A mówiłam Ci, żeby do domu się nie spieszyć po porodzie. Wszędzie dobrze, ale w tym przypadku w szpitalu najlepiej.
    Młode mamy teraz tak mają, że jak najszybciej do domu by chciały, a w szpitalu tez wolą wypchnąć, bo następne w kolejce na łóżko czekają.
    Ale w szpitalu to wałściwie poza karmieniem i przewijaniem nie ma wiecej mama obowiązków. I ma szanse odpocząć, nabrać sił i dojść do siebie. W domu zazwyczaj czeka mąż, sprzatanie, pranie gotowanie itd.
    Ja wyszłam do domu ze szpitala po 48 godzinach po porodzie, w sobotę wieczorem. Ale gdyby zostawili mnie na jeszcze jedną noc, to wcale bym nie narzekała, bo przynajmniej miałam tam spokój i pomoc.

    Ola, oszczędzaj siebie i korzystaj z pomocy babci ile tylko możesz. Bo choć są takie twardzielki, co po tygodniu po porodzie mogłyby podłogi szorowac na kolanach i pranie ręczne robić dla całej rodziny, to jednak nie musisz i nie powinnas się przemęczać.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      zaproszenie

      Drogie warszawskie mamy,
      jeśli macie ochotę spotkać się na żywo na kameralnym, babskim spotkaniu, zapraszam do kontaktu ze mną na priv.
      29.04 w Warszawie organizuję dyskusję z dietetykiem i degustację różnych nabiałowych pyszności. Miejsce fajne, atmosfera sprzyjająca plotkom nie tylko o diecie :-) Maluchy będą miały fachową opiekę i zabawę a mamy chwilę dla siebie.

      Skomentuj


        Odp: zaproszenie

        Napisane przez Aleksandralisowska Pokaż wiadomość
        Drogie warszawskie mamy,
        jeśli macie ochotę spotkać się na żywo na kameralnym, babskim spotkaniu, zapraszam do kontaktu ze mną na priv.
        29.04 w Warszawie organizuję dyskusję z dietetykiem i degustację różnych nabiałowych pyszności. Miejsce fajne, atmosfera sprzyjająca plotkom nie tylko o diecie :-) Maluchy będą miały fachową opiekę i zabawę a mamy chwilę dla siebie.
        Ja bardzo chętnie uczestniczyc będę w takim spotkaniu. Proimy o informacje czy to jest odpłatne i w jakim regionie Warszawy

        Witajcie Kochane, co słychać?
        Dawno mnie nie było, ale nie miałam coś czasu.
        Przechodzimy ostatnio bardzo cieżkie nocki i za dnia ledwo zyję, a obowiazki się same nie wykonają.
        Zakupiłam wczoraj nowy wózeczek dla Małego Jest swietny, więc wszlekie spacerki i spotkania mile widziane No włąśnie, kiedy wybywamy na starówkę, czy do łazienek??????

        Olu, trzymaj się dzielnie kochana i uważaj na siebie!!! Mam nadzieje, ze tym razem poządnie Cię zszyją. Ale dbać o siebie też trzeba. Polecam do podmywania się TANTUM ROSA. Kup kilka saszetek i rozrób sobie np. w butelce po wodzie, to będziesz miec na dlugo. Ja sie podmywalam po kazdej toalecie i szybko się zagoilam. Chyba juz ze 2 tyggodnie po porodzie mialam rozpuszczone szwy, zreszta wiem, ze trwalo to bardzo krotko Malenka jest przeurocza

        A to kilka naszych fotek:
        18-04-10(9).JPG 18-04-10(10).JPG 18-04-10(17).JPG 20-04-10(13).jpg 20-04-10(11).JPG



        Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

        Skomentuj


          Odp: zaproszenie

          hej dziewczyny
          ostatnio przez ta prace nie mam wogole czasu tu zagladac. jak wracam do domu to adas z rak nei schodzi, no i jeszze na dodatek chory byl przez ostatnie dni, wiec juz wogole kiepsko bylo.
          gadalam wlasnie z groszkowa i planujemy spacerek we wtorek jakos po 15, tylko jeszcze nie wiem gdzie,tzn gdzies pewnie w srodmiesciu.jakies chetne?

          Skomentuj


            Odp: zaproszenie

            Napisane przez kaasia1985 Pokaż wiadomość
            hej dziewczyny
            ostatnio przez ta prace nie mam wogole czasu tu zagladac. jak wracam do domu to adas z rak nei schodzi, no i jeszze na dodatek chory byl przez ostatnie dni, wiec juz wogole kiepsko bylo.
            gadalam wlasnie z groszkowa i planujemy spacerek we wtorek jakos po 15, tylko jeszcze nie wiem gdzie,tzn gdzies pewnie w srodmiesciu.jakies chetne?
            Ja bardzo chętnie, ale dajcie mi znać wcześniej.
            A tak poza tym Kasiu, to co u Ciebie? Kiedy kończysz tą pracę?



            Paulina Raczkowska Fotografia - FanPage na Facebooku

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Ja tez bardzo chetnie jesli tylko pogoda bedzie sprzyjać,dogadamy sie co do szczegółów blizej wtorku.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Dorcia a ty gdzie się podziewasz?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
                  Młode mamy teraz tak mają, że jak najszybciej do domu by chciały, a w szpitalu tez wolą wypchnąć, bo następne w kolejce na łóżko czekają.
                  Ale w szpitalu to wałściwie poza karmieniem i przewijaniem nie ma wiecej mama obowiązków. I ma szanse odpocząć, nabrać sił i dojść do siebie. W domu zazwyczaj czeka mąż, sprzatanie, pranie gotowanie itd.
                  Ja wyszłam do domu ze szpitala po 48 godzinach po porodzie, w sobotę wieczorem. Ale gdyby zostawili mnie na jeszcze jedną noc, to wcale bym nie narzekała, bo przynajmniej miałam tam spokój i pomoc.
                  ....
                  Ja za pierwszym razem byłam w szpitalu 4dni, a teraz z Julkiem 6 i nie narzekam. Za pierwszym razem wyszłam z szwami, w domku ciut poszalałam, ponaciągałam je sobie i troche bolało. Na szczęście kilka dni póxniej miałam szwy zdjęte.
                  Tym razem wyszło tak, a nie inaczej, że do szpitala trafiłam wieczorem w niedzielę, a wyszłam o własnych siłach w piątek popołudniu. Szwy zdjęto mi jeszcze w szpitalu i dopiero wtedy wypuszczono. Po prostu bajka.

                  Ja tak jak Ola chodziłam do szkoły rodzenia na Inflanckiej i mimo, że szkoła nawet mnie zachęciła, to zniechęciły mnie dwie rzeczy:
                  -że kobietki z dziećmi wypuszczają po 2 dniach od porodu standardowo.
                  - i te kolejki na Izbie, bo wszystkich przyjmują.
                  Na szczęście dla mnie z różnych względów wybrałam Karową i sobie chwalę. Odpoczęłam, doszłam do siebie, dziecko zostało obejrzane od stóp do głowy i dopiero wtedy mogliśmy iść do domu.

                  Po pierwszym porodzie już wiedziałam, że trzeba o siebie dbać, więc nigdzie się nie spieszyłam.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Ja niestety na żadne spacery już się nie pisze, bo od poniedziałku jak dobrze pójdzie wrócę do pracy. Ale tak jak Ira nie wykluczam weekendów.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      hello kitty bardziej mi sie podoba
                      my kiedys chcielismy zrobic z tej ksiazki http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...26tbs%3Disch:1
                      http://merlin.pl/50-kolorowych-torto...7753-0-0_3.jpg




                      Changes in my life you will see in time
                      changes in my life you always in my mind
                      changes in my life you always by my side....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: zaproszenie

                        ciesze sie ze jest wiecej chetnych na spacerek tez mam nadzieje ze pogoda dopisze
                        zgadamy sie co do szczegolow blizej wtorku

                        Napisane przez imagination Pokaż wiadomość
                        Ja bardzo chętnie, ale dajcie mi znać wcześniej.
                        A tak poza tym Kasiu, to co u Ciebie? Kiedy kończysz tą pracę?
                        u mnie ok w pracy fajnie, ciesze sie ze w koncu mam kontakt z ludzmi, ale ciezko mi bylo zostawaic adasia w domu jak byl chory..
                        pracuje teraz tylko do konca kwietnia, wiec od maja jestem wolna na wiecej spacerkow
                        a jak tam u ciebie?
                        fajny ten wozek kupilas, jaka to firma? ja sie tak rozgladam troche za czyms,ale jeszcze nie zdecydowalam czy bede wogole kupowac nowy czy zostane przy tym co mam

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ...nie wiedziałam, że sa takie cuda???

                          My na roczek zamówiliśmy 2 torty, całą resztę piekliśmy. Ale co do tortu, to nikt się nie odważył

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Dzień dobry wszystkim. Co do spaceru to ja tez chętna, tylko muszę sobie skombinować jakieś zastępcze dziecko A słyszałam właśnie, że od soboty ma być ok 20 stopni, także pogoda wymarzona.
                            Ola, daj znać, co tam u Ciebie, jak się czujesz?
                            A my dzisiaj zaczynam trzeci (dobrze że ostatni ) trymestr, także mam nadzieję, że już teraz będzie z górki, bo jakaś chandra mnie zaczyna łapać. Już bym chciała przytulić młodą.
                            A z tymi szpitalami to nie za fajnie. Mnie też pewnie od razu wyrzucą, tym bardziej że już mnie lekarz uprzedził, że od lipca do października jest taki boom ciężarówek, niczego mi nie może zagwarantować.
                            Miłego dzionka wszystkim życzę


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hej Dziewczyny,
                              Mam nadzieje że ta pogoda się poprawi bo dziś okropnie zimno
                              A ja czekam z niecierpliwością na piątek bo jutro się okaże czy Karolinka dostała się do przedszkola
                              Ola a co u Ciebie, jak Justynka?
                              To ja dziś pochwale się małą, poniżej fotki. Miłego dnia pa
                              Attached Files


                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                hej, dziewczyny! Agatko! Jaka śliczna ta twoja blondyneczka Ksieżniczka
                                Ja też rowerek zakupiłam dla Filipka, właśnie kurier dostarczył do sasiada, bo ja w pracy oczywiscie. Ciekawe czy Mały sie ucieszy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X