Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam
    Jestem mamą 5 miesięcznego Oskarka, mam wspaniałego męża Michała, aktualnie siedzę sobie na urlopie wychowawczym i namiętnie walczę z kilogramami pozostałymi po ciąży. pozdrawiam
    Oskar Michał
    1 kwiecień 2009
    3710 ; 59 cm ; 10 pkt


    Skomentuj

    •    
         

      witam

      zapraszam do zarejestrowania się na stronie prywatne zdrowie, polecając tę stronę znajomym można dostać fajne upominki http://prywatnezdrowie.pl/uzytkownic...rom=b9c0b9e2e0

      Skomentuj


        Hej. Ja jestem Ania, moja 14 miesięczna córeczka to Paulinka, a mój mąż to Michał. Mieszkam na mazurach
        PAULINA 07.07.2008




        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

        Skomentuj


          Przyszłe mamusie z Warszawy

          Czy są przyszłe mamy z Warszawy? Fajnie byłoby się poznać
          Zapraszam do pisania

          Skomentuj


            Witam nazywam się Ewa i jestem mamą 1,5 rocznego Aleksandra
            "Walcz o to, co kochasz!"

            Skomentuj



              Witajcie!!! Mam na imię Luiza. Jestem mamą 19-miesięcznej Marii Antoniny. Mam męża, nie mam psa ani kota. Chociaż czasem mam komary. Mam 169 cm wzrostu, ważę okropnie dużo-68kg. To jest 12 więcej niz przed ciążą. Mówi się trudno, żyje dalej. Pracuję. Chociaż wolałabym zajmowac się dzieckiem.Jest mi ciężko,bo choc staram się jak mogę to zawsze jest źle. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i ich pociechy

              Skomentuj


                Zapomniałam dodac - mam 26 lat

                Skomentuj

                •    
                     



                  Witajcie
                  Ja mam na imię Agata, mam 27 lat i właśnie z mężem zaczęliśmy starania o dzidziusia
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Napisane przez Zagadka27 Pokaż wiadomość
                    Witajcie
                    Ja mam na imię Agata, mam 27 lat i właśnie z mężem zaczęliśmy starania o dzidziusia
                    Pozdrawiam
                    witam i życzę szybkiego zafasolkowania
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      witajcie ja też się przedstawiam. Mam na imię Marzena mam 31 lat dwóch ślicznych synków -Oskar 6 lat IGOR 1.8 M no i moja rodzinka jeszcze się powiększy (choć nie planowaliśmy tego ) i w lutym dołączą do nas dwie dziewczynki. Narazie jestem w szoku bo planowo miała być tylko dwójka a tu nagle będę mamą czwórki dzieci -to bardzo dużo dzieci !!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Majka, jak to mówią im więcej tym weselej, fajnie mieć taką dużą rodzinę
                        Witam wszystkie nowe mamusie


                        Skomentuj


                          Majka no to pięknie Jeszcze dwie dziewczynki - to będzie Was po równo.
                          Z bliźniaczkami sporo jest pracy i zamieszania, ale są super. Więź pomiędzy
                          nimi jest niesamowita. Najlepsze "funfele" mojej córci a zarazem nasze
                          sąsiadki to właśnie bliźniaczki

                          GRATULACJE


                          Skomentuj


                            Witam. Mam na imię Monika, mam prawie 24 lata, od 2 lat szczęśliwa mężatka, mam syneczka Patryka, który ma 5,5 miesiąca. Pozdrawiam wszystkich.

                            Skomentuj


                              witam, i ja się dopiszę , 32 lata, córcia 5 lat, drugie w drodze, mąż, żadnych zwierzaków , studia do skończenia

                              pozdrawiam

                              loreena 32

                              Skomentuj


                                Witajcie Nanna i loreena!

                                Loreena a jakie studia masz do skończenia?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X