Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • marzena-161
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Ja nazywam sie Marzena i mam dwóch łobuzów. Michałek, który 14 kończy 2 latka i Małgosia , która 13 będzie miała 5 miesiecy Witajcie !

    Leave a comment:

  •    
       

  • Beatrice001
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Gratulacje!

    Leave a comment:


  • zozol727
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam. Jestem szczęśliwą mamą dziewczynki 7 lat i chłopca 5 lat. Kilka dni temu dowiedziałam się że będę miała jeszcze jednego brzdąca
    pozdrawiam wszystkie mamy

    Leave a comment:


  • 01basia10
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    witajcie! rozgośćcie się

    Leave a comment:


  • justys1982i3
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam Wszystkich Mam 3 wspaniałych dzieciaczków, kochającego partnera, do tego wszystkiego jeszcze psa i kota. Mieszkam w nie wielkim miasteczku na północy Polski. Pozdrawiam serdecznie

    Leave a comment:


  • bogumilas
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    hej.Chce was przywitać razem z moją 8 miesięczną anią

    Leave a comment:


  • Beatrice001
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Hey! Jestem mamą rocznej dziewczynki, która jest dla mnie pępkiem świata Odkąd się urodziła przestały mnie absorbować sprawy profesjonalne i najbardziej interesuje mnie teraz jak zdrowo wychowywać dziecko

    Leave a comment:

  •    
       

  • aniakol
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Ooo, no to super ja już mam dwójkę słodziaków. Synów
    Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to interesuję się głównie zdrowiem i urodą. Codziennie ćwiczę i chodzę do kosmetyczki. Korzystam nawet z zabiegów laserowych (depilacji). Wy też chodzicie? Czy wolicie same w domu?

    Leave a comment:


  • Lara5
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Jeszcze ja się bliżej przedstawię Mam na imię Beata Mam dwojkę dzieci 4 latka i prawie 2 latkę Mam nadzieję że tu na dłużej zagoszczę

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Dziewczyny witamy i do dyskusji zapraszamy

    Leave a comment:

  •    
       

  • 01basia10
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Beatrice, Angelika - Witajcie !

    Leave a comment:


  • angelika1991
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam
    Ja również chciałam się wpisać. Jestem mamą dwójki wspaniałych smyków
    Jeden maluszek dopiero przyszedł na świat, a drugiemu prawie pięć wiosenek mija Oba skarby są moim najwspanialszym szczęściem oczywiście z ich wspaniałym tatusiem.

    Na forum trafiłam przez przypadek w poszukiwaniu opinii o kosmetykach dla maluszków i pozostanę na długo dłużej. Fajnie jest móc powymieniać się doświadczeniami z innymi spełniającymi się rodzicami

    Pozdrawiam wszystkich

    Leave a comment:


  • Beatrice001
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Takie fora są bardzo pomocne... Żałuję, że trafiłam na forum dopiero kilka miesięcy po urodzeniu pierwszego dziecka, ale lepiej późno niż wcale. Otrzymałam świetne rady i bardzo się z tego cieszę, a teraz chętnie też się podzielę radami

    Leave a comment:


  • 01basia10
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    suz - witaj, bardzo nam miło

    Leave a comment:


  • 27otsifem
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez suz_88 Pokaż wiadomość
    Cześć wszystkim,
    Już od dawna zaglądam na to forum i nie tylko, powiązane strony też. Dzisiaj założyłam konto i się przedstawiam, ponieważ jestem w 8 tyg ciąży. Jestem pierwszą przyszłą mamą w gornie moich znajomych, także nie mam z kim pogadać, a pytań i wątpliwości oraz radości jest wiele
    Dzieki z gory za odpowiedzi i cierpliwość.
    Witamy, jak samopoczucie na początku ciąży? Dolegliwości jakieś są? Ja już swoja córcie mam na świecie więc jeśli coś to pytaj śmiało - postaram się odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania

    Leave a comment:

       
Working...
X