Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam,
    od grudnia jestem szczęśliwa mamą najwspanialszej na świecie Julki Obecnie jestem na urlopie macierzyńskim. Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swego grona. Pozdrawiam wszystkie Mamusie
    Julia przyszła na świat 22.12.2008 o godz. 18.55


    Skomentuj

    •    
         

      Witajcie.Mam na imię Mariola i jestem mamą mojego kochanego prawie 4 miesięcznego bobasa
      Damianek ur.15/11/2008

      Skomentuj


        WITAJCIE MAMCIE NA NASZYM FORUM!!
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          Witam!

          Mam na imię Ula, 23.12.2008 urodziłam córeczkę Magdalenę.

          Jak na razie opiekuje się nią i domem

          Pozdrawiam


          Skomentuj


            Witam wszystkich

            Cześć jestem mamą 8 miesięcznej Martynki narazie nie planuję drugiej dzidzi ale myślę że za jakiś czas....

            Skomentuj


              Witajcie, jestem mamą 2-letniego Miłoszka i jestem w 2 miesiącu ciąży.
              Pracuję na zlecenie - wprowadzam dane dla firm telekomunikacyjnych.
              Życzę miłego dnia

              Skomentuj


                Nudno na forum? dla mnie nie - ale może dlatego, że dopiero "wgryzam się"

                Mam 28 lat, jednego męża i synka, czekamy teraz na drugiego maluszka
                Od czasów studiów mieszkam w Warszawie a pochodzę z Piotrkowa Trybunalskiego

                Pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  Czy są tu mamy z podlasia?

                  Witam chciałabym zobaczyć czy sa tu mamy z województwa podlaskiego?Pozdrawiam i mam nadzieje że ktoś wpisze się tutaj.
                  Last edited by bryzka3; 10-04-2009, 14:46.

                  Skomentuj


                    Cześć jestem mamą 3 letniej Asi i czekam na synka (poród podobno 25 maja)

                    Skomentuj


                      Podlasie

                      Ja jestem z Podlasia, tzn. z województwa podlaskiego, bo Podlasie jako kraina to rozciąga się aż do Białej Podlaskiej, a to już inne województwo. pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        animalia ja też jestem z PT

                        A jestem mamą Mateuszka i Piotrusia starszy syn ma 7 lat a młodszy w maju kończy 3.

                        Skomentuj


                          Hej, mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim mam 2 synów (7 i 3 latka). Pracuję na 1/2 etatu w sklepie obuwniczym jako sprzedawca...

                          Skomentuj


                            Witam
                            Jestem mamą 5-miesięcznego synka Jasia. W planie mam drugie maleństwo i to w miarę szybko bo mam już 32 latka.
                            Pracuję w szkole a konkretnie w technikum.
                            Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia


                            Skomentuj


                              Dzień dobry, mam córeczkę zaraz kończy 2 lata, zaraz urodzę synka.
                              Mam nadzieję, że na forum znajdę odpowiedzi na interesujące mnie pytania

                              Skomentuj


                                A Ja Jestem Mamusią Julki I żoną Przystojniaka O Imieniu Paweł - Obecnie Czekamy Na Naszego Synka.

                                Lubię Tańczyć I Chciałabym śpiewać Ale Nie Potrafię

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X