Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Nie mam pojęcia.
    Patrzyłam ostatnio w Ikei. Mam też kilka hipermarketów budowlanych w okolicy. Może na bazarku coś znajdę.
    Nawet nie wiem jakie bym chciała. Najlepiej z jak najmniejszym, najdelikatniejszym wzorkiem. Niemal bez niczego.
    Wazne, żebym nie musiała ich prasować!
    Mama niedawno kupiła takie "pogniecione". Niestety duzo za nie zapłaciła, a ja wolałabym coś tańszego.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      hej
      co do firanek,pozbyłam sie wszystkich ktore trzeba prasowac heheheh
      kupiłam sobie te sznurkowe makarony,super są
      http://www.allegro.pl/item956544560_...extra_gat.html


      właśnie zamówiłam dzis dla odmiany czarne
      wrzucasz do woreczka(ktory dostajesz jak kupujesz firanki) wrzucam do pralki i wsio
      jak przeschna poprostu je wieszam,nie ma prasowania

      co do sprzatania ja musialam umyc okna bo juz swiata nie widzialam,nie sprzatam na rzadne świeta,bo dla mnie to jakies chore ze sie sporzata na swieta,tak jakby przez kilka miesiecy sie nie sprzatało

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Hej

        My już jesteśmy w domu. Pogoda super, na dworze cieplutko

        My roczek robimy na działce. Będą 22 osoby +5 dzieci... Zrobimy na 14, na poczatek słodkie, potem 16-17 będzie grill i jakaś kolacja i wtedy chłopaki będą mogły opić roczek Misi. Wcześniej nie będzie alko.
        A ceny na komunie są właśnie w graniach 100 zł za osobę.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          i znów problem - co ja na siebie włożę na roczek i co z fryzurą
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            na weekend znów jadę do rodziców i pojadę sobie do Panoramy, choć już wtedy patrzyłam na jakieś kiecki i nic mi się nie rzuciło w oczy, to może teraz coś kupię.. może też pójdę do fryzjera i zetnę włosy na krótko
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Ja nad strojem dla siebie jeszcze nie myślałam. Ale pójdę do fryzjera, zmieniam kolor włosów i jakoś podetne
              Narazie myślę nad całą oprawą i jak zrobić torta...
              ur. 16.05.2009
              3590 g
              56 cm

              Moje Największe Szczęście





              Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Fajne te , makarony'' , podobaja mi sie ale podejrzewam że mojemu m. nie bardzo by przypadły do gustu on jest taki troche konserwatywny, a co do sprzatania na świeta to ja też specjalnie nie sprzątam , teraz mam sporo bo strasznie dużo gratów mam do wywózki na wieś wiec musiałam zebrać je do kupy i popakowac przy okazji odłozyłam troche rzeczy które chcę wystawić na allegro, zawsze to parę groszy do przodu szczególnie że letnią garderobę małego muszę skompletować.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ciekawe te makarony. Wolałabym jednak "pomacać" przed kupnem, więc chyba poszukam tego gdzieś w sklepie.
                  Przy okazji rzuciłam okiem na rolety. Jakie fantastyczne wzory mozna zamówić! Niestety rolety dopiero po wymianie okien, a najprawdopodobniej dopiero po wymianie mieszkania.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    makarony super sprawa
                    sa w obi,castoramie ,leroy tylko drogie jak fiks,na allegro o wiele wiele tansze
                    ja tylko makarony,mojemu mezowi tez nie za bardzo sie podobały ale co tam,mnie sie podobaly,zakupiłam i zmienił zdanie,teraz tylko makaron na oknie heheheh

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      No ciekawe, ciekawe... Ola ale dajesz do nich jeszcze zasłonki? Jak to z zasłonkami wygląda?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Dziewczyny, kogo Wy zapraszacie na roczek?
                        U nas będą rodzice i chrzestni. Urodzinki będziemy wyprawiać w domku.

                        W sobotę również wybieramy się do Panoramy. Muszę sobie kupić buty..

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          ola
                          makarony mam koloru ciemnej oliwki a zaslony czekloadowy brąz
                          zrobie potem zdjecie to wrzuce
                          w kuchni miałam jasne brązowe takie krótkie

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Cześć dziewczyny, jeżeli pozwolicie, to bardzo chętnie bym się przyłączyła do Waszych babskich pogaduszek. Ja co prawda będę mamuśką za prawie 4 mies., ale chętnie czegoś się od Was nauczę, bo do tej pory niestety nie miałam żadnego kontaktu z maluszkami i muszę zacząć od zera. A tak w ogóle to nazywam się Dorota, oryginalnie jestem ze Śródmieścia, teoretycznie z pragi pd., a praktycznie na chwilę obecną mieszkam na Bielanach


                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Moje dziecko przed chwileczką zasnęło a ja mam chwilkę dla siebie.. Muszę ogarnąć troszkę w domu, zrobić obiad w sumie odgrzać, gdyż mam pozamrażane jedzenie, jedynie dla małego muszę ugotować zupkę.
                              A później wybierzemy się na spacer Na dworze jest tak ładnie - szkoda siedzieć w domku.
                              Last edited by niuskaaa; 25-03-2010, 12:08.

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                no naprawdę jest dziś pięknie, już zaliczyliśmy pierwszy spacer, po południu przyjedzie do mnie mama i pojedziemy drugi raz..

                                niuskaaa u nas też będą tylko najbliżsi, najważniejsi dla Amelki czyli dziadkowie, prababcie no i oczywiście chrzestni z rodzinkami
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X