Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    A my dziś wstałyśy o 7,38. A teraz zbieramy się do dziadków i tam pójdziemy na plac zabaw.
    Miłego dnia Kochane :*
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ja tez niestety biorę sie za sprzątanko , właśnie wrócilismy ze spacerku, i czas sie zabrać do roboty , mi też sie strasznie nie chce.

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        my mieliśy znów koszmarną noc Amelię w końcu położyłam do nas do łóżka by wygodniej mi było ją przystawić do piersi, no i też nie śpimy od 5.50 ale udało mi się położyć ok 8 i spałam do 10.. Małą też mąż ululał po śniadaniu i spała 45 min, później poszliśmy na spacer - PIĘKNIE DZIŚ to fakt, teraz mąż już pojechał do pracy a ja odpoczywam bo Mała znów śpi i zbieram siły na cały dzień spędzony z nią..

        wczoraj pojechaliśmy zobaczyć lokal na roczek Małej, restauracja nazywa się Graczyk, nawet fajnie, przytulnie, kobieta wysmyczyła man takie menu, że aż zdębiałam no i wyszło ok 1000 bez tortu (tort ok 100) no i niestety musieliśmy trochę uszczuplić, bo chyba troszkę nas nie stać i ostatecznie wyszło 830 + jeszcze ok 100 za tort, kupa siana ale w końcu roczek jest raz w życiu, nie?
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Lokale są tu strasznie drogie. My wszystkie imprezy (chrzciny, roczek) robimy u mioch rodziców w domu. Całą rodzinę mamy w tamtych okolicach, wiec im wiele łatwiej dojechać, a i nam wygodniej. Ale juz od dawna sie zastanawiam, jak to będzie z komunią. Lokal trzeba zamawiać dużo wcześniej. Mój szwagier zamawiał, gdy jego synek miał niecałe 3 latka Orientujecie sie moze ile w poznaiu kosztuje "1 osoba" na imprezę typu komunia?

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            tam właśnie tak wyglądają ceny, nam wyliczyła dokładnie 59 zł, ale powiedziała że to min jakie może zrobić, ponoć ok 70 zł poza centrum to średnia cena, w centrum od 100 w górę oczywiście..
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              I jakie posiłki są w to wliczone? Bo w niektórych kościołach chrzty są w południe, a w innych (jak np u nas) o 18:00. My np mieliśmy tylko kolację+kawa i ciasto po tym.

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Roczek też robiliśmy późno. Na 16 zaprosiliśmy gości. Najpierw tort+kawa+ciasto, potem kolacja i koło 20:00 wszyscy do domu.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Piękny mamy dzis dzień. Wiosna, wiosna, wiosna ach to Ty.
                  Na spacer wyciągnelismy rowerek. Ręka mi o mało nie odpadła. Jutro wracamy chyba do wózka. O ile Łukasz pozwoli...
                  A teraz na szczęscie śpi..... Ufff.... Rzadko mu sie to ostatnio zdarza, ale dzis sie zaparłam, że go uspię. I specjalnie sie nie bronił, tyle, ze usypianie polegało na tańczeniu najpierw przez kilka minut. Do czasu aż zaśnie. Bo niestety teraz albo tak zasypia, albo w samochodzie. Normalnie jak z niemowlakiem, a on ma przeciez prawie 2,5 lat!

                  Dziewczyny, jak Wam idzie sprzątanie, okna?
                  Ja okna mam juz za sobą, tylko firanki czkają, aż je jakas litosciwa ręka uprasuje. A ja zastanawiam się, czy je wogóle wieszać, czy lepiej wyrzucić i kupić nowe, takie, których nie musiałabym prasować.
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    mąż gdzieś schował tę kartkę z menu i cenami, już dziś pewnie nie zeskanuję ale prześlę Ci na PW, ok? i sobie przejrzysz.. jest tam mnóstwo wariantów z mięsa, pyzy, ziemniaki, frytki, ziemniaki zapieczone, bukiety surówek, buraczki na ciepło i deser lodowy aha no i zamówiliśmy krem z brokułów.. no i kawa z herbata dodatkowo płacona..
                    my będziemy mieli obiad na 14 i później po kolei - deser lodowy a na zakończenie wjedzie tort z racami i świeczką..
                    Amelia ur. 19.04.2009
                    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                    Alicja ur. 18.08.2012
                    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Dzięki aż się zrobiłam głodna-idę odgrzać moją pomidorówkę

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja już jestem po obiedzie, ale też dziś będę robiła pomidorówkę na jutro
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          u mnie to już niemal standard: w niedzielę gotuję rosół, w pon robię na tym pomidorówkę Choć w tym tyg wyjątkowo rosół zrobiłam w pon.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            A gdzie będziesz nowe kupować? Ja też powinnam kupić. Zwłaszcza zasłonki do pokoju dla dzidzi... ale na dobrą sprawę to wszędzie by się przydały, bo te po babci to stare jak świat... i takie... babcine właśnie...

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              jak u mojej mamy , ale ja rosołu nie robię takiego dobrego.. jeszcze muszę się nauczyć..
                              Amelia ur. 19.04.2009
                              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                              Alicja ur. 18.08.2012
                              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Ja zaczęłam robić rosół dopiero, niedawno. osobne zamieszkanie mnie zmusiło Ale musze się pochwalić, że wychodzi pyszny. Nie to co moje placki...-z każdym coś nie tak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X