Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    No i rzecz chyba ostatnia. Jutro wyjezdzam z brzdacami do moich rodzicow na 3 tygodnie, wiec nie wiem czy bedzie czas na farum, ale mam nadzieje ze tak. Mialam tez nadzieje ze pod koniec marca bedzie juz ladnie co bedziemy mogli duzo czasu na dworze spedzac. Dodam ze moi rodzice mieszkaja na wsi otoczonej lasem ze wszystkich stron. I marzy mi sie spacer do lasu. Antos by sie wybiegal.. (bo nasz ogrodek przypomina jakies blotne bajorko poki co) Wogole to musze mu kupic jakas piaskownice i moze zjezdzalnie... w koncu po cos ten ogrodek mamy

    I tak na powaznie dziewczyny, mam nadzieje ze jak wroce w tym kwietniu bedzie juz cieplo i ze sie w koncu do mnie wybierzecie!!! Bo zapraszam serdecznie. A juz wogole jak bedzie juz piaskownica co sie dzieciaki mogly by pobawic.
    Aha sloneczko ja tez uwielbiam czytac i mam sporo ksiazek (juz mi sie nie mieszcza na polkach i bede musiala jakies nowe polki wykabinowac). Czytam przerowne gatunki, od fantastyki, poprzez romanse, ksiazki dla dzieci (harry potter ), kryminaly i obyczajowe. Nie wiem co lubisz ale jakby co mozemy sie wymienic doswiadczeniami czytelniczymi Chociaz ostatnio nie za bardzo mam czas na czytanie ksiazek niestety.

    Dobra, wystarczajaco sie rozpisalam. I tak juz sie pewnie zanudzicie na smierc ta paplanina, wiec koncze.
    Buziaki
    Antoś 24.01.2008r


    Julianka 06.01.2010r


    Moje dwa łobuzy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      mroovca ja czytam hmmm rozne ksiazki mam na polkach jeffreya deavera roobina cooka michaela palmera deana koontza kinga browna stephanie meyer i mase innych teraz czytamm druga czesc dziennika briget jones

      a i milego odpoczunku u rodzicow




      Changes in my life you will see in time
      changes in my life you always in my mind
      changes in my life you always by my side....

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        My dowiedzieliśmy się na tym usg połówkowym - to był chyba 24 tydzień. No i w 31 na tym 3d inna lekarka też to potwierdziła, więc może nie będzie niespodzianki. Ale myślę, że dobrze jest mieć zawsze odrobinę rezerwy, tak na wszelki wypadek

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Zazdroszczę Wam, że macie czas na czytanie. Ja kiedyś każdego dnia musiałam czytać-nawet gdyby to miało być kosztem nieprzespanej nocki. Teraz góra pół godz dziennie mam na czytanie. Obecnie czytam "Człowiek w poszukiwaniu sensu" i już wiem, że przeczytam tą książkę jeszcze raz, o ile nie kilka razy.

          Udało mi się umyć okno w kuchni..i od razu meble i płytki, tak więc kuchnia lśni

          Gdy tak czytam o tym Waszym karmieniu...ja moich chłopców w nocy musiałam przez pierwsze 2,5 mies karmić na siedząco i zajmowało mi to zawsze min 2,5 godz...łącznie z przebraniem oczywiście i ściąganiem mleka na kolejne karmienie dla Dawidka (bo On niestety nie mógł się nauczyć pić z piersi). Jak sobie wspomnę o tych pierwszych 7 miesiącach karmienia!- całą dobę na zmianę ściągałam mleko, karmiłam,pielęgnowałam. Teraz sama nieraz nie mogę uwierzyć, że dałam radę- tym bardziej, że pierwszy rok mąż pracował w delegacji i wracał tylko na weekendy. Ale Co to dla Kobiety-Matki

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Mi tez tak mówili żebym się nie nastawiała na 100% bo mogę sie zdziwić , mimo to cała wyprawkę kupowałam niebieską dla chłopca i trochę rzeczy w zielonym kolorze żeby było troche urozmaicenia w małego garderobie , nawet przez chwile nie wątpiłam że to będzie chłopczyk.

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              mi też od razu powiedzieli, chyba w 21 tc, że to chłop. a ze ja bardezo chciałam chłopaka to do końca wolałam nie rozpowiadać dookoła. nawet jak połozna zapytała jak bedzie miał na imie, to powiedziałam, ze nie powiem, dopóki siusiaka na własne oczy nie zobaczę

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                a ja myslalam ze ja mialam ciezko, bo bylam sama z Antkiem a maz tez w deleacji i wracal na weekendy. Ale z dwojka sama.. no no...
                Antoś 24.01.2008r


                Julianka 06.01.2010r


                Moje dwa łobuzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Wtedy mieszkaliśmy jeszcze u rodziców. Moja mama pracowała, ale przynajmniej od 15-19 miałam pomoc. Zawsze mi się wydaje, że z bliźniakami jest łatwiej, niż gdy ma sie dzieci np rok po roku. Bo wtedy inne są wymagania niemowlaka, a inne roczniaka. Moje dzieci zawsze i o każdej porze robiły to samo, wiec to było dużym ułatwieniem

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    tez w tym troche racji. Bo Antek by chcial zebym sie z nim bawila samochodami, albo go gonila, a Julka w tym czasie chce jesc albo zeby ja nosic. Pozatym Antos nie lubi sie sam bawic i zawsze ciaga mnie albo meza. Jakby mial kogos w swoim wieku to i mialby kogos do zabawy Dlatego tylko czekam az Julka podrosnie
                    Antoś 24.01.2008r


                    Julianka 06.01.2010r


                    Moje dwa łobuzy

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Napisane przez mroovcka Pokaż wiadomość
                      tez w tym troche racji. Bo Antek by chcial zebym sie z nim bawila samochodami, albo go gonila, a Julka w tym czasie chce jesc albo zeby ja nosic. Pozatym Antos nie lubi sie sam bawic i zawsze ciaga mnie albo meza. Jakby mial kogos w swoim wieku to i mialby kogos do zabawy Dlatego tylko czekam az Julka podrosnie
                      Jak Julka podrośnie, to na pewno się wspólnie będą bawić. Moi chłopcy cały czas muszą i chcą być razem. Gdy się zdarzy, że któryś np 10 min wcześniej sie obudzi, to od razu po przebraniu ciagnie mnie do pokoju gdzie śpi braciszek i wchodzi do jego łóżeczka, zeby się z nim bawić. Zawsze razem. Nigdy też nie ma tak,żeby byli w różnych pomieszczeniach. Chodzą za sobą jak papużki nierozłączki Nieraz mi się wydaje, że dzieki temu nigdy się nie złoszczę, gdy mnie przy nich nie ma. Chyba wzajemnie sobie dają poczucie bezpieczeństwa no i mnóstwo atrakcji. Bo jeden drugiego naśladuje, albo podpowiada, co jeszcze wymyślić. jak np wczoraj- weszli na stół, i zaczęli przesadzać nowe kwiatki babci...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        ja osobiscie chyba nie dala bym rady z dwojka na raz zdecydowanie wole w malym odstepie czasu chcialabym z jednej stro juz kolejne ale niestety nie mozna




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Napisane przez Sloneczko8 Pokaż wiadomość
                          ja osobiscie chyba nie dala bym rady z dwojka na raz zdecydowanie wole w malym odstepie czasu chcialabym z jednej stro juz kolejne ale niestety nie mozna
                          Masz jakieś przeciwwskazania do kolejnej ciąży?

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            no brak pracy chwilowo :/




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              No tak... O tym nie pomyślałam

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                chwilowo jestem na wychowawczym chyba jednak sprobuje i zloze wniosek o kasiorke .... no i jakos pracy nie moge znalesc bo glownie chca z wyzyszm wyksztalceniem a na to musze jeszcze troche poczekac niestety




                                Changes in my life you will see in time
                                changes in my life you always in my mind
                                changes in my life you always by my side....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X