Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Przezabawny to będzie jak się chłopak urodzi

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Nie rozpisuje się na wieczór. Idę za chwile spać. Umieram dziś. Boli mnie brzuch (Dzięki Bogu za ketonal), męczy mnie katar, gardło znośnie, kicham jak szalona, oczy mi łzawią, od brzucha promieniuje mi na krzyż i jeszcze stawy mam takie obolałe. Jak Misia zaśnie lece pod gorący prysznic, łykam gripexa i wygrzewam się w wyrku, co by wypocić zaraze. A jutro na basen pójdzie albo moja mama, albo opuścimy zajęcia - a tego nie chce.
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        atusia ja to mam juz mysli ze nigdy tej pracy nie znajde
        kasia a widzialas moje dziecie przed fryzjerem?? nie ma juz takich ze tak powiem bokodrobod hehe i loczkow z tylu no i grzywy obcieta. dobrze ze ja jak na razie na moja tesciowa narzekac nie moge predzej na wlasna matke
        kasia moja ma 15 miesiecy i sie budzi... chociaz zeszlismy juz z 3 pobudek na jedna
        Atusia zdrowka bo przeciez mamy isc na spacerek a mnie dzisiaj glowa strasznie boli ale za to kupilismy wozek hip hip hura o taki :
        http://www.allegro.pl/item942613468_...rycie_kur.html
        kolor ten z fioletem




        Changes in my life you will see in time
        changes in my life you always in my mind
        changes in my life you always by my side....

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Ola, humor widze dopisuje. Juz niedługo, niedługo...

          Olcia, jak masz dość samotnych spacerów po ciagle tych samych ulicach, to proponuję znajdź jakiś plac zabaw gdzie mamy/babcie/tatusiowie/opiekunki przychodzą z dziecmi. Tam na pewno kogos poznasz i przynajmniej bedziesz mogła pogadać z kimś innym niz własnym maluchem.
          Ja, nie znając absolutnie nikogo w dzielnicy, gdzie mieszkam, mam grupkę znajomych z dziećmi, którzy przychodzą do parku dzień w dzień i nawet nie przeszkadza mi tak bardzo, że 5 razy w tygodniu spedzam 1-2 godziny ciagle w tym samym miejscu. Bo zawsze ktoś jest i można posmiac się, pogadać. Juz nawet na ulicy sie rozpoznajemy, a i potencjalną przyjaciółke znalazłam. (Potencjalną, bo ja duuuuzo czasu potrzebuję do zaprzyjaźnienia się.)

          Grabusia, taki urok przedwiośnia, ze byle wirus i katar gotowy. Ciesz się, że to tylko katar.

          Agata, taki masaż to nam tu wszystkim by sie przydał.

          Witam tez pierwszego tu tatę.
          Łukasz 11.10.2007

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            A poza tym mamy przed sobą jeszcze jeden dzień pięknej pogody, wiec cieszmy sie nim, zamiast mysleć o tym, ze od soboty powrót zimy.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Olcia dziękuje czuje się już dobrze, mdłości i zmęczenie też przechodzą powoli.Zauważyłam że brzuszek mi urósł ale tez miałam troche po pierwszej ciąży....brzuszka Znalazłam jakieś spodnie cięzarówki bo w normalnych cięzko mi było wytrzymać.

              Weekend nie fajnie się zapowiada z ta pogodą ale i tak sie ciesze że dziś piatek
              Podobno do końca marca taka pogoda ma być, więc aby do kwietnia...


              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                RATUNKU ja już nie wytrzymuje Amelia dziś znów średnio co 1,5-rej godziny się budziła!!! no i już nie śpimy od 6, słuchajcie co ja mam robić, nie wiem co się dzieje ostatnio z Małą, czyżby jakieś nerwy? rzuca się w nocy, budzi się z płaczem itp, jak to długo ma trwać??? no i tylko pierś ją uspakaja a już nie chciałam jej karmić w nocy


                Sloneczko fajny wózeczek..
                Atusia dużo zdrówka, wiem jak kiepsko się musisz czuć, mnie już przeszło i Amelii też..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  hej dziewczynki

                  my cali i zdrowi dojechalismy do nysy
                  zimno tu i wieje wiatr
                  a mam tyle zalatwiania i latania ze dobra to mało,odebrac dowod emilki,podejsc do mojej wychowawczyni z podstawowki po ksiazki z psychologii i pogadac o praktykach,do lekarza z emilka,do gina ,na zakupy ubraniowe heheheheh

                  dobra uciekam

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Cześć i ja się witam... wcale dzisiaj nie tak ładnie... słoneczka brak...

                    Wczoraj i mojego męża naszło, że dziwnie by było jakby się chłopak urodził. Podobno jakiemuś znajomemu miał się urodzić chłopak (a ma już dwie córki), no i całą ciążę był chłopak, nawet przed samym porodem robili jeszcze usg i też było widać że chłopak i urodziła się córeczka - trzecia A w tą stronę pomyłki rzadziej się zdarzają przecież... no bo jak chłopak to widać raczej co i jak No ale najważniejsze zdrowie dziecka, a czy chłopak czy dziewczyna to będziemy tak samo kochać

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Mi powiedzieli w 6 miesiącu że bedzie dziewczynka i tak tez okazało się po porodzie
                      Ciekawe co teraz będzie ale musze jeszcze troche poczekać.Ola a tobie w którym miesiącu powiedzieli jaka płeć? My chcielibyśmy synka ale jak będzie córeczka to tez się będziemy cieszyli byle zdrowe było..


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        słoneczko-widziałam dwie fotki, które masz przy profilu. Tam rzeczywiście loczki dłuższe |Wózek fajny. Też sie zastanawiamy na kupnem spacerówki...choć mamy bliźniaczy wielofunkcyjny, który można rozłożyć do spacerówki (na tył i przód). http://www.allegro.pl/item939799667_...pompowane.html bardzo podobny do tego.

                        czacza A może to ząbki? U nas jakiś miesiąc temu Dawidek zaczął nam się budzić w nocy. Od 24-3:00 mieliśmy prawdziwy sajgon. Krzyk na całe mieszkanie. I tak kilka dni- wychodziły mu piątki. Po około tygodniu się uspokoił. Wtedy też musieliśmy go zabierać do naszego łóżka. Potrafił zasnać tylko śpiąc na mnie, albo na meżu. Cudowne uczucie, ale nie chcieliśmy go do tego przyzwyczajać. Ale jak piszę-po tygodniu wszystko wróciło do normy.

                        Atusia-a jak Twoje samopoczucie? Ja ketonal wzięłam raz w życiu- i od razu osunęłam sie na podłogę w łazience-dla mnei zdecydowanie za silny.

                        mam plan umyć okna i zrobic pranie, a tu jak na złość póki co 0 stopni
                        Last edited by kasiakozmin; 12-03-2010, 11:04. Powód: zaznaczenie

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ale paskudna pogoda grrr a ja musze isc do biedronki




                          Changes in my life you will see in time
                          changes in my life you always in my mind
                          changes in my life you always by my side....

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            My tez od początku chcieliśmy chłopczyka i koło szóstego miesiąca lekarz mi powiedział że na 99 procent będzie chłopak nawet na zdjęciu usg zaznaczył mi strzałka gdzie widać siusiaka , wiec byłam pewna chociaż dużo osób mi mówiło że zdarzają sie niespodzianki choć rozpoznanie było tez takie pewne , ale ja czułam że będzie chłopczyk zresztą i wyglądałam i czułam się o niebo lepiej niż przed ciążą,jakby nie przypadek to nie wiem nawet kiedy bym się zorientowała że jestem.

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              czesc dziewczyny!
                              kurcze czas mi tak szybko leci, ze nawet nie zauwazam kiedy.... czytam co u Was, ale nie mam już sił pisać Poki co mam Antka w domu, a roboty przy dwoch urwisach jest co niemiara... jak jedno zasnie to drugie sie obudzi. No i zazwyczaj oboje chce czegos odemnie w tym samym czasie.. chociaz wczoraj dali mi sie zdrzemnac w dzien 2 h, bo po nocy bylam padnieta. Julka tak jak Amelka, zaczela sie budzic co 2 h na jedzenie. a przynajmniej tak sadzilam. dzis po karmieniu o 1:30 obudzial sie juz kolo 3!!! i wpadlam na genialny pomysl i dalam jej smoczka. i o dziwo prawie natychmiast zasnela i spala do 5:30 a potem do 8. takze dzis sie wyspalam. Swoja droga to ciekawe ze tak z dnia na dzien sie zmienilo, bo do tej pory jadla w nocy co 3 - 3,5h.
                              Takze czacza wiem co czujesz. Antek jak byl maly to tez nieraz mial takie noce (chociaz zazwyczaj jak byl chory - wtedy potrafil sie budzic nawet co godzine), ale ja go bralam w nocy do lozka i karmilam prawie przez sen, wiec nawet takie noce mnie nie wykanczaly. Niestety z Julka tak sie nie da, bo musi po jedzeniu odbic. Jak raz ja karmilam na lezaco to potem ulala. Tylko tak sobie mysle, ze juz od kilku tygodni nie ulewa, wiec moze znow sprobuje, bo karmienie na siedzaco w nocy jest zdecydowanie bardziej meczace. Kurcze ale sie rozpisalam... A to jeszcze nie wszystko
                              Antoś 24.01.2008r


                              Julianka 06.01.2010r


                              Moje dwa łobuzy

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                czacza dodam jeszcze ze Antek rozne dziwne rzeczy w nocy wyprawial jak mu zeby wychodzily, a juz najgorcze to byly 3 i 4(czy 5)
                                sloneczko ja tez bylam z Antkiem u fryzjera. dokladnie w srode. i nie podoba mi sie jego fryz nowy jak nie wiem. Wiem ze mial juz za dlugie wloski, ale tak pociesznie z nimi wygladal, tak slodko (przynajmniej dla mnie). Pani zrobila mu niby taka chlopieca fryzurke i jak dla mnie to zaczal wygladac starzej i powazniej. takze juz czekam az mu te wloski odrosna
                                Atusia wygrzewaj sie i kuruj. U mnie Antek 2 tygodnie wychodzil z kataru, zarazil Zbyszka i on tez sie juz 2 tydzien meczy z katarem i bolem glowy i ogolnie zlym samopoczuciem (ale on lekarstw nie bierze chyba ze go przypilnuje - normalinie jak 3 dziecko w domu!! ). Takze sie wylecz zeby tyle sie nie ciagnelo.
                                kasia witaj wsrod nas
                                A co do pobudek moj Antos ma 2 latka a i tak budzi sie w nocy. Srednio raz. Ale zdarzaja sie dni ze i z 3 razy sie obudzi, a ostatnie 2 to sie wogole nie obudzil. Na szczescie do Antka wstaje tata, bo ja juz bym nie dala rady
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X