Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    A co do znieczulenia to ja niestety nie dostałam , z bólami chodziłam od soboty wieczora a urodziłam w poniedziałek wieczorem więc nie znam takiego luksusu jak wyspanie sie bo praktycznie do porodu nie spałam przez dwie noce ale cóż.
    Dziewczynki szukam dobrego pedodonty w warszawie dla mojego fifula bo ma jakies szare bruzdy na górnych jedynkach , szukałam na róznych forach ale tamci zajmuja sie starszymi dziećmi a nie takimi maluchami jak mój ,nie znacie jakiegoś?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ja słyszałam, ze ta przyprawa knora - kebab jest świetna. Ja mam w szpitalu znieczulenie za free, więc jeśli będzie boleć to na pewno wezmę. Zobaczymy jak się cała akcja rozwinie.

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Grabusia! spróbuj zadzwonić do NZOZ Optident, lek. Sławomir Kwieciński, 228773535, maja dobry sprzęt. Sporo dzieci tam widywałam. Ceny jak wszędzie, czyli drogo. na Woli

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Napisane przez ola1981 Pokaż wiadomość
          Ja słyszałam, ze ta przyprawa knora - kebab jest świetna. Ja mam w szpitalu znieczulenie za free, więc jeśli będzie boleć to na pewno wezmę. Zobaczymy jak się cała akcja rozwinie.
          Jeśli masz taką możliwość to pewnie po co na darmo cierpieć , wiadomo że całkiem bez bólu sie nie obędzie ale dlaczego nie skrócić go do minimum, mi odmówiono podania znieczulenia , jakos przeżyłam ale drugi raz sie na to nie piszę.

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            No to niefajnie miałaś Wiadomo, że pewnie całkiem nie da się wyeliminować bólu, ale jeśli poród trwa długo, to się nie męczysz cały czas, no i masz więcej siły na finish To na drugi raz idź na inflancką, tam dają znieczulenie...no chyba że miałaś jakieś medyczne przeciwwskazania?

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              cześć Kobietki wszystkiego najpiękniejszego

              u nas już dobrze, Amelka już wróciła do swojej temperatury, choć daje jej jeszcze cebion i tantum verde.. ja juz też sie lepiej czuję, jeszcze troszkę mi został katar, ale się cieszę, że to tylko było lekkie przeziębienie a nie coś poważniejszego..

              Dziś troszkę pojeździliśmy po zakupy, kupiliśmy naszej małej Kobietce paputki Hallo Kitty razem ze skarpetkami w H&M'ie - są naprawdę słodkie.. ja dostałam od męża kwiatki a na kolację zapowiedział pizze do domu..
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                ja rodziłam w makowie mazowieckim.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Ja tez wzięłam znieczulenie. Zdecydowałam sie na nie juz w trakcie porodu.
                  Ze znieczuleniem to jest tak, że trzeba na nie decydować sie najlepeij do 4-5 cm rozwarcia, a wtedy to jeszcze tak bardzo nie boli. I ja sie zastanawiałam brać, czy nie brać. Wzięłam i poczatkowo było super, a po chwili okazało się, że mi zadziałało na połowę brzucha. Czasem się zdarza tak i mi to sie właśnie przytrafiło. Ale nie było źle. Oczywiścię moge to napisac teraz, po ponad 2 latach.
                  A na finisz znieczulenie i tak schodzi, wiec tak czy inaczej swoje trzeba przejść. Ola, nie wiedziałam, że na Inflanckiej dają za free znieczulenie. Dwa lata temu tak nie było.

                  Ira, nie ma sensu zadręczać sie wyrzutami. Przecież gdybyś mogła, to byś nie korzystała z niani. A niania na pewno dobrze sie opiekuje Filipkiem i z katarem sobie poradzi.

                  Grabusia, dzięki za przepis. Ja głównie zastanawiałm się nad sosem. Sama bardzo lubię czosnkowy z jogurtem i majonezem, ale o ogórku nie pomyślałam.
                  Nie robi sie zbyt rzadki po posoleniu i puszczeniu wody?
                  A może z gęstrzym jogurtem bałkańskim?
                  Łukasz 11.10.2007

                  Skomentuj


                    Odp: Kraków i inne wioski

                    to opowiedz cos wiecej o tym! co tam robicie?


                    [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                    Skomentuj


                      Odp: Kraków i inne wioski

                      Wiesz co jest rozgrzewka, potem cwiczymy różne rzeczy, głownie na tych dużych piłkach i potem na macie
                      Ja sie po tym bardzo dobrze czułam
                      To jest w klubie na 29 listopada.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        hej dziewczynki .....

                        widze ze porod na tapecie
                        przy pierwszym dziecku moj porod trwał 38 godzin ..... przyszlam do szpiutala o 10 rano w sobote a urodzilam w niedziele o 20 ....
                        przy drugim meczyłam sie 5 godzinm,bez znieczulenia za to z mężem przy boku nie wspominam źle

                        od 2 dni mam doła.....nie wylaze wogole z łóżka,syf w domu ale mam to w doopie,to miasto mnie dobija....
                        zebrałam sie wczoraj wieczorem i poszłam na aerobik,poruszalam sie bez entuzjazmu,ale karnet wykupiony wiec troche szkoda kasy,ale ogolnie to nie mam ochoty na ten aerobik tez
                        ehhh...nie wspome juz ze moje dziecko od 2tyg nie chodzi na spacer,bo mnie sie nie chce wychodzić,ubierac i cokolwiek robic kolo siebie

                        ej sorry ze tak zanudzam ale nawet nie mam sie komu wygadac,jak mowie mojemu mężowi ze mi źle to on mowi ze przesadzam....... aaaaaaaaaaaaaaa mówie wam mam dosc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Olcia ty masz kochana depresje ty nie rozmawiaj z mężem tylko idź do lekarza pierwszego kontaktu i powiedz co i jak albo da ci skierowanie do psychologa albo cos przepisze , wiesz obniżony nastrój to możesz mieć dzień lub dwa a nie dwa tygodnie no cos ty.
                          Monia ogórka po starciu i posoleniu możesz troszke odcisnąć ale ogólnie ja sole juz gotowy sos więc ogórki mi bardzo soku nie puszczaja, możesz użyć jogurtu bałkańskiego to nie jest zły pomysł.

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            olka! to sa uroki przedwiośnia, apatia, nicniechcenie i reszta. ale juzniedługo rokwitiemy
                            a podpbno mówią, że poród (zdrowy) trwa nie dłużej niz 24 god. ,a tu 38
                            My dzisija jeachalismy do niani i Filipka zaatakował kaszel, taki atak kaszlu po syropku. Cały autobus patrzył na mnie jak na wyrodną matkę, co chore dziecko gdzieś wiezie ale co zrobic, takie życie

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Przestań nie jesteś żadną wyrodna matką , już nie przesadzaj , rozumiem że masz wyrzuty sumienia to normalne kochasz synka i martwisz sie bo wolałabys osobiście sie nim zająć ale bez przesady przecież nie oddajesz go do niani bo jedziesz po nowe futro które bedzie pasowało do nowego merca tylko jedziesz do pracy jakos żyć musisz.

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                grabusia mnie sie tylko nie chce wychodzic na spacery z mloda,bo ilez mozna po tym okropnym rembertowie łazić,znam już go na pamieć

                                jezzzzzzzzzzzzzzzzzu jak ja nienawidze tego miasta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X