Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Tjaa... w taką pogodę, to ja żałuję że wróciłam z ciepłych krajów, bo mieszkałam przez 2 miesiące i nawet pracę miałam... no ale chyba tak miało być...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      Witam, mam na imię Ania i mam 26 lat
      Jestem mamą 5-cio miesięcznego Alanka, i szczęśliwą mężatką od 2 lat
      Alanek 15.09.2009....3050g , 55cm
      27.10.09 - 5kg ... 58cm
      03.11.09 - 5200g ... 59cm
      15.12.09 - 6250g ... 61cm
      09.02.10 - 7400g ... 68cm

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Ja dostałam dziś kwiatka i czekoladki Ale i tak już od 14 jestem bez M. Teraz przyjedzie na Wielkanoc.

        Słoneczko jedyna osoba, z którą mogłabym gdzieś wyjść jest w Danii. Teraz przyjechała i jutro wpadnie do mnie. Reszta moich koleżanek już dawno o mnie zapomniała... I bądźmy szczere - ja też jej mam w nosie.
        ur. 16.05.2009
        3590 g
        56 cm

        Moje Największe Szczęście





        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Atusia ale fajne tez bym chciala kwiatki dostac a kiedy teraz wypada Wielkanoc?? ja moze i nie mam w nosie ale kumpele ktore znam od piaskownicy moglyby od czasu do czasu sie odezwac chociaz teraz kolezanka z technikum sie odezwala czesciej sie widzimy tez bedzie miala dziecko wiec sie ciesze szkoda ze z Gadek jest to w takim razie Atusia musimy sie w koncu spotkac




          Changes in my life you will see in time
          changes in my life you always in my mind
          changes in my life you always by my side....

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Miniu zasypia około20.30 ma dwie pobudki w nocy na mleczko budzi sie o8na sniadanko zabawa i znowu drzemka-ogólnie nie jest zle







            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Własnie przeczytałam prognozę pogody. W połowie tygodnia łagodna odwilż. I w kolejnych dniach trochę słońca, trochę śniegu. Ale to jest ogólna prognoza, dla Warszawy nie szukałam, bo w sumie czy to ma znaczenie. Pogoda będzie taka jaka ma być, niezależnie od naszych narzekań.
              I dlatego ja dziś wieczorem podziwałam piękne osnieżone miasto, choć równoczesnie skorzystałam z podwiezienia autem do koleżanki, zamiast pchać sie przez ten piekny śnieg z wózkiem.
              Łukasz 11.10.2007

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                Słoneczko teraz święta są jakoś na początku kwietnia. Chyba 4-5.
                Większość moich koleżanek ma inny świat niż ja: wieczna impreza, zmiana chłopaka co miesiąc itd. Te z którymi mogłabym się spotkać i normalnie pogadać mają swoje poukładane życie, prace i ewentualnie jak możemy się spotkać to ja mam szkołe. Irena, z która nawet w ciąży ze mną do lekarza chodziła, wyjechała z chłopakiem do Danii i jak jest to się spotykamy. Moją jedyną odskocznią od codzienności jest szkoła. Na uczelni mam Izunie, która ma synka Adasia ( w październiku skończy 3 latka) i ona też siedzi w domu z młodym. Więc wyobraźcie sobie co mogą robić dwie 23 latki, które całe dnie spędzają z dzieckiem i raz na dwa tyg wypuszcza się je z domku

                Itka witamy u nas, napisz nam coś więcej o sobie.

                Słoneczko wiosna coraz bliżej i bankowo wybiorę się na spacerek w Twoje okolice
                ur. 16.05.2009
                3590 g
                56 cm

                Moje Największe Szczęście





                Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  No za oknem to ja też podziwiam, zwłaszcza jak spadł świeży śnieżek na drzewo na podwórku. Ładnie to wygląda. Ale mi się chce iść na wiosenny spacer... w ogóle trochę pochodzić z tym brzuszkiem, żeby kondycji nabrać, bo ćwiczyć w domu to nie lubię, a spacerek to przyjemne z pożytecznym. No ostatecznie jak się pogoda nie zmieni, to będę później śmigać na spacerki z wózkiem dla zrzucenia wagi

                  Ale masz rację, od narzekania pogoda się nie zmieni

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    Atusia no ja mysle ze sie wybierzesz a co moga zrobic 23 latki z dzieckiem hmmm spotkac sie na kawie zeby dzieci sie pobawily
                    ja juz czasem w domu dostaje swira a twego pana P. dlugo teraz nie bedzie




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Ola, waga spadnie ci sama raz dwa, jesli będziesz karmiła piersią. Tylko po odstawieniu od piersi moze znowu podskoczyć z nawiązką. Efekt jo-jo.
                      Łukasz 11.10.2007

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Moni, nie strasz. Ja niedługo odstawiam Małego, a apetyt mam, że hej Schudłam bardzo, to teraz pewnie nadrobie

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Ja nawet na pogode bym nie narzekala, bo zimno lubie, jestem przyzwyczajona... ale w cywilizowanych krajach troche odsniezaja, a w Warszawie nie.... Szwecja ma zimy, owszem, moze jeszcze bardziej, ale moj maz pracowal tam i zawsze odsniezaja, a tu... i mowi sie, ze kraj UE










                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Hej dziewczynki dawno mnie nie było ale troszke chorowałam a potem kurowałam mężusia.

                            Ja mieszkam na ulicy której wogóle nie odśnieżają i jak mąż zadzwonił i prosił żeby ktoś przyjechał odśnieżyć ją to powiedzieli że jej nie ma w spisie i nie przyjadą. Tyle jest śniegu że samochody się zakopują non stop.

                            Miłego poniedziałku, aby do piatku bo mam urlop i ide na usg


                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              NO wlasnie z tym odsniezaniem problem, ja zartowalam z mezem: mam termin porodu(drugie dziecko) na 10 pazdziernika... czy ubedzie sniegu zanim bede miala duzy brzuchol?))










                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej!
                                Julianka już się troszkę unormowala, mamy juz taki w miare staly rytm dnia. Moze jeszcze nie co do godziny, ale juz chociaz mniej wiecej. Przez co ja moge sie bardziej zorganizowac z praca w domu, a co za tym idzie (paradoksalnie) mam mniej czasu zeby do Was pisac. A o 16 wracaja moje chlopaki i wtedy to juz wogole czas pedzi jak szalony.
                                czacza a zbrzuszkiem lepiej, dziekuje. juz coraz lepiej puszcza te bączki i nie placze juz przy tym tyle
                                czytalam te wpisy Sloneczka, i jestem ... kurde brakuje mi słowa. CHodzi mi o to że przerazajace jest to ze czlowiek wychodzi do sklepu i moze juz z nigo nie wrocic. kurcze strasznie kruche jest to nasze zycie..

                                dziewczyny, przylacze sie do narzekan, bo tez nie mam sie z kim spotykac. Kolezanki ze studiow nie dosc ze wrocily w rodzinne strony, to jeszcze maja swoje dzieci i bardzo trudno jest sie spotkac i to zawsze wiaze sie z wyprawa. o dziwo mam kolegow postudiowych, z ktorymi sie spotykamy, no ale z nimi to sie za bardzo poplotkowac nie da. pozatym, kazdy z nich ostatnio poznajdywal sobie dziewczyne, pracuja, i tez nie za bardzo maja czas. jedyna osoba z ktora sie ostatnio spotykam to Atusia.
                                Takze wpakujcie sie kiedys w ten samochod i zapraszam. Albo przed poludniem, albo po poludniu (wtedy bedzie Antek), albo w weekend. Poplotkujemy, ponazekamy

                                A tak z innej beczki, jak dlugo pralyscie ubranka dzieci w proszkach dla dzieci?
                                Antoś 24.01.2008r


                                Julianka 06.01.2010r


                                Moje dwa łobuzy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X