Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    czacza nic nowego chyba nei wiadomo jedziemy do nich w sobote moze sie czegos dowiemy corka dziadka z drugiego malzenstwa tez ma przyjechac wiec moze od niej sie czegos dowiemy bo od jego zony ciezko cos wyciagnac

    mozliwe ze cos zjadals nie tak a moze to znowu zeby?? bo my tez mamy przy niektorych takie ataki placzu




    Changes in my life you will see in time
    changes in my life you always in my mind
    changes in my life you always by my side....

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      Czacza a my mamy takie noce jak się coś złego Misi śni, albo jak długi czas mnie w dzień nie widzi. Też mi tak płacze strasznie długi czas. Ale najlepiej wtedy usiąść, mocno ją przytulić, poklepać po pupci. Wtedy się wycisza i idzie spać dalej.

      A ja dziś od rana umieram. Misiek jest z moimi rodzicami na spacerku, ja niby się uczę, ale mi się nie chce. Jutro mam egzamin, a po egzaminie jedziemy do Palmiarni
      Dzisiaj idziemy na basen, a że ja się źle czuje, to M idzie do wody z Misią. Ja będę biegać w stroju po brzegu i będę robić im zdjęcia
      ur. 16.05.2009
      3590 g
      56 cm

      Moje Największe Szczęście





      Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        A to masz rację, że powinnam się wziąć za albumy zanim mała się urodzi. Powybieram zdjęcia i na początku marca wywołam i będę układać. Tylko, że jak zrobię wcześniej, to nie będę się mogła doczekać, żeby dać prezent... i pewnie znów dam wcześniej... ech... ze mną to jak z dzieckiem

        Robicie coś fajnego na walentynki? Ja chyba spędzę w domu bo wcale mi to przeziębienie nie przechodzi i to nasze ostatnie bez dzieci... tak szkoda...

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Olcia! Ty sie kuruj szybcie, bo nie wyrobisz
          walentynek ja nie obchodzę. co prawda dostalismy z Małym zaproszenie na obiad, ale podziękuję, bo Mały teraz nie wyjsciowy, a i ja nie mam specjalnie humoru. jakos tak

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Kurcze już tak czekam na tą wiosnę... i mniej przeziębień i więcej spacerków, tak mi się chce po parkach połazić... a weź tu chodź w taką pogodę... ledwo do sklepu się wyjdzie, jeszcze trzeba uważać żeby się nie poślizgnąć, a pozatym jak zimno i mokro to jakoś tak nie bardzo się chce... Przez weekend będę siedzieć w domu i mam nadzieję że się podleczę trochę, bo narazie to jest średnio...

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              cześć dziewczyny!
              Dziś nocka była super, a już się zastanawiałam jak będzie bo wczoraj byliśmy u znajomych i Amelia bawiła się z małą Zosią (2 m-ce młodszą) i szaleństwo było wielkie, myślałam, że tyle wrażeń znów spowoduje, że Amelka będzie się budziła a tu niespodzianka - zasnęła ok 21, pobudka na mleczko o 3.45 i spała do 7.50 szkoda, że nie dłużej ale i tak było dobrze.

              Sloneczko jakie dziś wiadomości?
              Atusia jak zdrówko?
              mroovcka jak Malutka, daje Ci troszkę odpocząć? jak brzuszek?
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                a my dzisiaj same w domu i dobrze bo sie strasznei poklocilam z m ze z tego wszystkiego spac poszlam o 2 w nocy a Oliwia juz o 6 byla na nogach . my jednak w ten weekend nie jedziemy do tesciow
                czacza dzidek mial w nocy operacje ale nie wiem co i jak bo tesciowa w szkole a i lekarze zmienili swoje rokowania i powiedzeili ze w najlepszym wypadku z dziadka bedzie warzywko (jak dla mnie to nie wiem czy to najlepsze) poniewaz tak ten krwiak uszkodzil mozg no ale coz moze jednak sie cos zmieni a ja to byym ten sklep pozwala




                Changes in my life you will see in time
                changes in my life you always in my mind
                changes in my life you always by my side....

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Sloneczko bądźmy dobrej myśli..
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    a do tego mojej sasiadce sie pogorszylo (ma raka i juz z nia kiepsko) mama u niej siedzi wleciala nagle do domu i marta dzwon na pogotowie a ja z tego wszystkiego zapomnialam nr!! ale sasiadka nie pozwolila i mama stwierdzila zebym zadzwonila po jej corke




                    Changes in my life you will see in time
                    changes in my life you always in my mind
                    changes in my life you always by my side....

                    Skomentuj


                      Odp: Kraków i inne wioski

                      No to trzymam kciuki za majowe mamy

                      Ja mimo jeszcze malusiego brzuszka powiem, ze też się nie ruszam z domku. Strasznie ślisko i zimno.
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        Ale mnie boli głowa....
                        Mąż mi zrobił zaje******** prezent na walentynki: upija się z moim ojcem. Jutro o 14 jedzie do Niemiec. Humor mam do D.... i jestem cholernie zła na tego mojego męża...
                        ur. 16.05.2009
                        3590 g
                        56 cm

                        Moje Największe Szczęście





                        Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          ja wczoraj na WALENTYNKI wyszłam sobie do miasta ze znajomymi i bawiłam się w Charyzmie, też się wkur na mojego, gdyby nie to, że tęskniłam za Małą i zastanawiałam się co chwile czy wszystko gra, pobawiłabym się pewnie do wczesnego rana tak się dobrze bawiłam, nie pamiętam kiedy tak szalałam

                          nie przejmuj się Atusia mąż mój stwierdził (po tym jak kiedyś powiedziałam z przekory, że nie lubię Walentynek, bo powinno się codziennie dbać i rozpieszczać swoją żonę) stwierdził, że nie ma żadnych planów na dziś. Nawet moi rodzice dzwonili wczoraj z pytaniem i propozycją że chętnie zajmą się Amelką a tu dupa..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            My też walentynek nie obchodzimy. Głównie dlatego, że mój mąż uważa, że są wymysłem producentów chcących jak najwięcej zarobić. Pod tym wzgledem zgadzam sie z mężem, niemniej były mi miło dostać jakiś wiosenny kwiatek, zwłaszcza, że zima sie już dłuży. Hmm, chyba kupię jutro sobie jakiegos hiacynta, czy coś takiego...
                            Tak więc nie spodziewam się nawet najmniejszej czekoladki. Zwłaszcza, że wczoraj wieczorem upiekłam ciasto czekoladowe (wyszło tak sobie, chyba pozostanę przy szarlotce, która najlepiej mi wychodzi) i na razie wystarczy słodkości.
                            Łukasz 11.10.2007

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              Atusia no coz faceci to paskudy my walentynek nie obchodzimy ale nie ukrywam ze miloby bylo dostac chociaz kwiatka bo moj m to juz mi ich nie kupuje
                              czacza to zazdroszcze wypadu ja nawet nie mam z kim wyjsc




                              Changes in my life you will see in time
                              changes in my life you always in my mind
                              changes in my life you always by my side....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Ja tylko mysle ze zgroza czy wiosna przyjdzie az mi brzuch urosnie? musi, bo dopiero drugi miesiac sie konczy a do czerwca chociaz ja licze, ze przyjdzie... chce sie przeniesc do cieplejszego kraju..










                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X