Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    witam te nowe i te "stare" mamuski!
    u mnie pierwsze choróbsko, ale takie dziwne, ze szok. Wspuchły Małemu węzły chłonne na główce i za uszkiem. Poza tym zadnych objawów zapalenia nie ma. Zachowuje sie normalnie. Lekarka dała antybiotyk. Już raz podałam, ale ja nie jestem do końca przekonana, ze to jest to. Może to przez zęby? Miałyście cos takiego? Trochę spanikowałam jak wymacałam te guzki ;(

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      Ira jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się może z jeszcze jednym pediatrą. Ja ci niestety nie pomogę, bo moje starsze dziecię tylko raz dostało antybiotyk, jak miało zapalenie ucha, a tak to jakoś jest zdrowy i nie choruje .

      Olu przepiękna sukieneczka




      i Bartek :-)

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Napisane przez MonikaPB21 Pokaż wiadomość
        A ja siedzę i wybieram zdjęcia do wywołania. Z całych dwóch lat Łukasza, bo jeszcze tego nie zrobiliśmy. Juz mam wybranych ponad 330, a jestem dopiero na 10. miesiącu życia mego syna. Po ostrej selekcji dostępnego materiału. To ile w sumie z dwóch lat się nazbiera?
        Dużo, ja będąc w ciąży wybierałam zdjęcia nasze i Bartka z ostatnich 5lat i doszłam do ok. 600, i utknęłam. Muszę się za to wziąść i skończyć. Albo najpierw te wywolam, a potem będę następne wybierać, np. te Julka




        i Bartek :-)

        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          No ja mam ambitne plany wywołać zdjęcia moje i męża z czasów odkąd się poznaliśmy i wkleić do albumu i dać mu na prezent urodzinowy. Mąż bardzo lubi albumy, a jakoś ciągle nie ma kiedy i się za to nie możemy zabrać. A fajnie byłoby zrobić taki album gdzie jesteśmy jeszcze tylko we dwoje, bo jak się urodzi niunia, to się zacznie zdjęciowe szaleństwo

          Irenka, zdrówka dla małego

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            Hej! Słoneczko jak tam dziadek?
            Aniu czasami dziecko musi się wypłakać i będzie ok
            Czacza boskie zdjęcie Amelki na NK dodałaś.

            A ja mam strasznego agresora. Nic mi się nie chce. W sobote egzamin z finansów i się ucze. Misia nauczyła się wczoraj biegać w chodziku i trzeba za nią biegać. Jest przynajmniej szczęśliwa, że jest samodzielna. Uciekam, bo muszę gonić Misia, robić faworki z mamą i uczyć się w przerwach, heh
            ur. 16.05.2009
            3590 g
            56 cm

            Moje Największe Szczęście





            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Atusia nie skromnie powiem, że mnie się też bardzo podoba to chyba najładniejsze zdjęcie jakie zrobiłam do tej pory Małej

              życzę Wam wszystkim smacznego pączka
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kraków i inne wioski

                witaj prajska!ja mam termin na maj a szpital wybieram ten sam co przy pierwszym dziecku czyli ujastek!ja bylam zadowolona i polecam ten szpital!

                jak tam dziewczyny zime znosicie? ja juz mam jej dosc! moj slawus chyba tez, bo glownie siedzimy w domu, bo ja nie bardzo z bandzioszkiem mam sile na spacery pozdrawiam


                [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Amelce przebija się następny ząbek - dwójka górna
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    ale zasypało, co a my siedzimy w domku , moze i na szczęście

                    Skomentuj


                      Odp: Poznajmy się lepiej

                      Witam, mam na imię Ola.
                      Jestem tu od kilku miesięcy. Chętnie poznam was lepiej, dziewczyny
                      Mam 22 lata, jestem mamą 2 letniej Julii i mężatką od ponad 3 lat.


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        atusia dziadek raczej z tego nei wyjdzie nadal jest w stanie krytycznym jest nieprzytomny lekarz powiedzial ze sie juz nie obudzi lezy caly czas na IOM-ie ale kurcze jak sie dowiedzialam co sie stalo to naprawde taki glupi wypadek a jakie konsekwencje dziadek byl w sklepie (chodzi o kuli bo ma chora noge grozila mu nawet amputacja) wychodzil z niego i drzwi za szybko sie zamknely(takie rozsuwane ) i przyciely mu noge przez co sie wywalil a ze nie mogli zatamowac krwawienie bo uderzyl sie w glowe wezwali pogotowie no i w nocy mu sie pogorszylo

                        a mnie chyba choroba bierze bo m cos z pracy przytargal i troche zdychamy mnie juz drugi dzien glowa boli a ja sie przez ostatnie dni z m kloce i godze bo zachowuje sie jak baba przed okresem




                        Changes in my life you will see in time
                        changes in my life you always in my mind
                        changes in my life you always by my side....

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Słoneczko to przykre, ale zawsze do końca trzeba mieć nadzieje.

                          A ja jestem przed okresem i tego mojego m był.... Wszystko mnie drażni. A najgorsze jest to, że w niedziele jedzie do Niemiec ( już na 100%) i zamiast spędzić z nami trochę czasu to on od poniedziałku nas unika - siedzi całymi dniami u nas, a jak już jest z nami u rodziców to sobie gra. Muszę mu się prosić, żeby na chwilę zajął się Małą. Teraz też siedzi na dole i coś tam robi. Szkoda słów...

                          Czacza gratuluje kolejnego ząbka. A Misia zatrzymała się na dwóch. Od grudnia nic jej nie urosło w tej buzi. Zajrzeć też nie można, bo się wścieka...
                          ur. 16.05.2009
                          3590 g
                          56 cm

                          Moje Największe Szczęście





                          Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            nie moj dziadek wiec mam troche inne podejscie chociaz wlasnie szwagierka mi napisala ze krwiak sie zmiejsza i jest lekka poprawa

                            oj ci faceci moj tez czasami ma problem w zajeciu sie mala on chyba nie kapuje ze ja tez czasem mam dosc i meczy mnie siedzenie doslownie w 4 scianach on ma chociaz prace i szkole




                            Changes in my life you will see in time
                            changes in my life you always in my mind
                            changes in my life you always by my side....

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Fakt, dzisiaj spacer nie należał do przyjemności. Chodniki znowu przysypane, snieg lepił się do kółek, na dodatek sypał po oczach i zacinał wiatr. Brr...
                              Myśmy ambitnie wyszli, ale załatwiłam tylko administracje i zakupy i zgarnęłam koleżankę, z którą spacerujemy z dzieciaczkami, do nas na kawę i pączka.

                              A wracając do zdjęć, to 50 minut temu odpaliłam kompa, by kontynuować ich wybieranie i utknęłam w necie. Mąż właśnie pytał, gdzie te zdjęcia...
                              Wiec chyba jednak się za nie wezmę. Zwłaszcza, że ja uwielbiam ogladać i robić zdjęcia. A oglądać mimo wszystko wolę na papierze.
                              Poza tym takie dokłade przeglądanie rodzinnego archiwum z poczatków rodzicielstwa jest wzruszające i bardzo zabawne. Dużo sie przypomina.

                              Ola, lepiej zabierz sie za albumy teraz, bo później nie będziesz miała ani czasu, ani głowy do tego.

                              A i witam nową mamę.

                              Olcia79 jak zawsze bardzo zajęta...
                              Łukasz 11.10.2007

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                Sloneczko - jakie dzisiaj wiadomości o dziadku? miejmy nadzieję, że lepsze?

                                wczoraj przeżyłam chwile grozy - Amelka przebudziła się ok 22 z płaczem, myślałam, że coś jej się przyśniło i że zaraz z powrotem zaśnie ale przedłużyło się to do prawie godziny, nie pomógł viburcol tylko bardziej ją rozwścieczył, płakała tak strasznie, że nie uspokajało ją nic, nawet piersi nie chciała, prężyła się i wyginała, udało się dać koperkową herbatkę i jakby troszeczkę przeszło, chciałam już z tych nerwów zadzwonić na pogotowie, po godzinie męczarni położyłam ją do nas do łóżka i z nerwowym oddechem jakoś usnęła, ja za to wylądowałam w łazience i wymiotowałam pół nocy - pewnie z nerwów, jakoś zasnęłam z bólem brzucha ale już o 4 mąż wstawał do pracy, obudziłyśmy się i znów Amelia nie chciała piersi (bałam się, że będzie powtórka) ale po godzinie czyli ok 5 udało mi się ją uśpić, zastanawiam się, co mogło ją tak strasznie boleć, przypuszczam, że brzuszek ją bolał i może jej coś zaszkodziło co ja jadłam jestem dziś nieprzytomna i chodzę do tyłu
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X