Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • matylda789
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam wszystkie mamy!

    Leave a comment:

  •    
       

  • teresa211186
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
    Niestety u mnie nie zawsze to działa tak jak bym chciała. Często pokazuje, że nie znalazł pasującego do zapytania wątku, a potem okazuje się, że jest jednak kilka podobnych...
    Czasem trzeba wpisać inne słowo kluczowe żeby odszukać ten wątek co nas interesuje. Jak nie wychodzi pod jednym słowem to można wpisać inne

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
    Witam. Bardzo dużo jest wątków na temat laktacji. Na niebieskim pasku na którym masz ustawienia masz również szukaj wpisz tam laktacja i wyskoczą Ci wątki
    Niestety u mnie nie zawsze to działa tak jak bym chciała. Często pokazuje, że nie znalazł pasującego do zapytania wątku, a potem okazuje się, że jest jednak kilka podobnych...

    Leave a comment:


  • teresa211186
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez koziorqek Pokaż wiadomość
    Witam całe forum babyonline, dopiero się zarejestrowałam, chciałabym się więcej dowiedzieć nt laktacji
    Witam. Bardzo dużo jest wątków na temat laktacji. Na niebieskim pasku na którym masz ustawienia masz również szukaj wpisz tam laktacja i wyskoczą Ci wątki

    Leave a comment:


  • koziorqek
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam całe forum babyonline, dopiero się zarejestrowałam, chciałabym się więcej dowiedzieć nt laktacji

    Leave a comment:


  • korna-123
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam jestem Kornelia i bardzo chcę zostać mamą:P Mam nadzieję,że ten rok będzie dla nas szczęśliwy

    Leave a comment:


  • mefiu
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Czesc jestem Piotrek!

    Leave a comment:

  •    
       

  • mirka44
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam wszystkich na forum

    Leave a comment:


  • bobusie2
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Napisane przez jeybe Pokaż wiadomość
    Witam Bardzo fajnie,że ja również mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że czas spędzony tutaj okaże się aktywny i pomocny dla wielu rodziców.

    Pozdrawiam serdecznie
    Witam!
    Cieszę się, że do nas dołączyłaś!
    Życzę mile spędzonego czasu. Tu na prawdę jest przyjemnie!
    Warto tu bywać!

    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • jeybe
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam Bardzo fajnie,że ja również mogę do Was dołączyć i mam nadzieję,że czas spędzony tutaj okaże się aktywny i pomocny dla wielu rodziców.

    Pozdrawiam serdecznie

    Leave a comment:

  •    
       

  • kreon007
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam,

    Nie wiem czy nie będę tu rodzynkiem :P
    Mam na imię Tomek i w lipcu 2016 zostanę Ojcem bliźniaków. ( płeć jeszcze nie znana).

    Dziele się swoją historią z innymi prowadząc bloga. Chce aby dzieciaki miały fajną pamiątkę jak dorosną

    http://ojcieczdwururka.blogspot.com/

    Leave a comment:


  • mama_dzidzi
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Hej też jestem tu nowa. Ja termin porodu mam na 26 lipca.
    Nie mogę się doczekać tym bardziej że dosyć szybko musiałam być na zwolnieniu lekarskim, więc staram się wypełniać jakoś czas. Myślę że trochę go poświęcę na babyonline

    Leave a comment:


  • zuzia_2712
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Cześć Mamuśki !!! No cóż witam się bo też jestem tu nowa, aczkolwiek na swoje Maleństwo jeszcze musze poczekać do lata 2016. Termin mam na 2 sierpnia ale to wiadomo czysta teoria
    Pozdrawiam Madzia

    Leave a comment:


  • blawatkowa15
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Hej! Mam na imię Marta i jestem mamą dwuletniego Franka i 11-miesięcznego Stasia

    Leave a comment:


  • sylwin_12
    replied
    Odp: Poznajmy się lepiej

    Witam wszystkich! Jestem mamą dwuletniej Uli, a teraz staramy się o kolejne maleństwo

    Leave a comment:

       
Working...
X