Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z małopolski?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • faru
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Hejka dobrzy ludzie

    Leave a comment:

  •    
       

  • Kira13x
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Napisane przez anet2202 Pokaż wiadomość
    Hej Mamuśki. Ja też jestem z okolic Tarnowa to jest nas już trzy.
    Teraz cztery Ja też mieszkam w takiej małej mieścince koło Tarnowa, obie córcie rodziłam na nowym szpitalu i jak dla mnie było ok.

    Leave a comment:


  • justaPe
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Ja też jestem z małopolski, z Krakowa konkretnie tam "stworzyłam" i urodziłam moich chłopaków a chwilowo pomieszkuję w Wieliczce

    Leave a comment:


  • anet2202
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Dziewczyny ja rodziłam na nowym szpitalu w 2006r. i byłam bardzo zadowolona. Teraz też będę tam rodzić. Mój ginek pracuje właśnie tam i jest zawsze kiedy go potrzebuję, chodzę do niego prywatnie i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam...

    Leave a comment:


  • anet2202
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Hej Mamuśki. Ja też jestem z okolic Tarnowa to jest nas już trzy.

    Leave a comment:


  • melchior
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Napisane przez Lolita00 Pokaż wiadomość
    A dokładnie gdzie jeśli można wiedzieć?
    Blisko stacji kolejowej ....

    Leave a comment:


  • Lolita00
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Napisane przez melchior Pokaż wiadomość
    Mieszkam w Nowym Sączu pozdrawiam ....
    A dokładnie gdzie jeśli można wiedzieć?

    Leave a comment:

  •    
       

  • siwaczarna
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    ja jestem z małopolski

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Napisane przez siwaczarna Pokaż wiadomość
    witam ja jestem z malopolski
    a skąd dokładnie??

    Leave a comment:


  • siwaczarna
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    witam ja jestem z malopolski

    Leave a comment:

  •    
       

  • melchior
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    Mieszkam w Nowym Sączu pozdrawiam ....

    Leave a comment:


  • Miss
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    tez mieszkam w podgórzu w krk

    Leave a comment:


  • katrienna13
    replied
    Odp: Mamy z małopolski?

    ja tez z malopolski dokladnie nowy sącz ale ostatnie 2 lata mieszkalam w krakowie w podgorzu i chcialabym tam wrocic, ale narazie sie nie zanosi. uwielbiam krakow

    Leave a comment:


  • Nichol
    replied
    Zuza, dzieki za info Robilam zakupy w tych sklepach, o ktorych piszesz. Do Machowej szczerze to nie chcialo mi sie jechac, bo troche daleko- nie mieszkam w samym Tarnowie tylko w okolicach.
    Co do szpitala to wolalam stary, bo tam mimo gorszych warunkow, podobno opieka jest lepsza niz na nowym. No, ale chyba co osoba to opinia, zalezy jak komu sie trafilo
    Dzisiaj pojawil sie watek "Tarnow". ale jak zobaczylam jaka tam panuje atmosfera, to mi sie odechcialo nawt tam wchodzic. Oprocz Ciebie, nie znam tutaj nikogo z okolic Tarnow

    Leave a comment:


  • zuzik_k
    replied
    Rodziłam na nowym, jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z pewnej pięlegniarki (leżałam 5 dni po porodzie i miała w tym czasie 3 dyżury i gdyby nie ona, to bym płakała przez całe 5 dni... przekochana kobieta). Jeśli chodzisz do lekarza, który pracuje na starym, to dowiedz się czy mogą go wezwać jak będziesz na porodówce lub czy w ogóle może być przy Twoim porodzie. Ja miałam się zgłosić do lekarza 10dni po terminie i w noc poprzedzającą zgłoszenie się dostałam skurczy, więc moja lekarka była przy mnie przy 'najgorszej fazie'

    Pierwsze zakupy też robiłam w Mieszku, ale niektóre artykuły mają droższe niż gdzieindziej. Jeśli masz możliwość przejedź się do Machowej do centrum Sezam (przy hotelu po prawej stronie - gigantyczny wybór wózków, łóżeczek, nosidełek i ubranek) - szukając krzesełka do jedzenia tam znaleźliśmy taniej o prawie 100zł niż w Mieszku. Warto pojechać na większe zakupy. Mniejsze zakupy - powiedzmy body, smoki, butelki, rajstopki, skarpetki robimy na Klikowskiej w hurtowni, nie pamiętam nazwy, ale jak jedziesz od ronda przy banku Śląskim to przed skrzyżowaniem z Elektryczną koło jakiejś agencji reklamowej. Kiedyś jeżdżąc po całym mieście szukałam smoczka do kaszki z canpol babies silikonowego i tylko tam znalazłam (pakowane w woreczek są tańsze niż w tym twardym plastikowym opakowaniu).

    Bardzo fajny zbieg okoliczności :-)

    Pozdrawiam
    Last edited by zuzik_k; 23-02-2009, 11:37.

    Leave a comment:

       
Working...
X