Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    cześć Colorka

    Jak tam Amiśka, spi ??
    A spi spi .Przed snem non stop plakala i okazalo sie ze chciala spac.Dziwne gdyz spała 2 godziny
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      A jak wracam z pracy to Viki zaraz chce cały czas dla siebie, chce się ze mną bawić, a ja muszę jeszcze tyle rzeczy zrobić, bo cóż, ale nie dysponuję już taką ilością czasu jak dawniej...


      Skomentuj


        Napisane przez dotka238 Pokaż wiadomość
        jutro jedziemy na weekend nad morze moj M ma tam biznesy do zalatwienia a ja postanowilam skorzystac z pogody (to przy hiszpanskiej granicy) i poleze na plazy
        takiej to dobrze.....fajnie CI
        FROCH

        Skomentuj


          lulla cóż.. taki żywot pracującej kobiety, matki, gospodyni.
          Szkoda bo mi bardzo brakuje Was wszystkich tutaj Ja to normalnie się odnaleźć nie moge.
          Albo poszłyście do pracy, albo powyjeżdżałyście

          A właśnie szannon jest w Polsce, ale nie wiem czy na stałe wróciła czy nie

          dziewczyny też pouciekały bo nie potrafią się odnaleźć ale miały pisać tutaj, a też nie piszą, więc
          to chyba nie byl powód
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Frosia
            Tree moj tez w dzien spac nie chce,mimo ze widze ze jest zmeczony,marudzi,nic go nie bawi to uspic go daje rade po 5 podejsciach...wieczorem powtorka z rozrywki...

            Skomentuj


              dotka u nas ten sam scenariusz
              Julek: 10/3/2008

              Skomentuj


                Tree ale wy po watkach skaczecie,wyszlam juz z wprawy hi hi...
                Co to za zmiany ?Moderatorke mamy,mozna sie do Colorci zwrocic o usuniecie zdjec z profilu?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Dotka nie trzeba się już do nikogo zwracać... możesz sama to zrobić
                  Mówię Ci zmiany jak cholera
                  Tu jest instrukcja jak to zrobić

                  Napisane przez admin Pokaż wiadomość
                  Zdjęcia można usuwać samemu
                  Proszę wejść w wybrane zdjęcie > po prawej górnej stronie wyświetla się zakładka narzędzi graficznych > wybieramy "edytuj zdjęcie" pojawia się informacja "Aby usunąć to zdjęcie, zaznacz pole wyboru po lewej, a następnie kliknij przycisk "Usuń", znajdujący się poniżej".

                  Pozdrawiam
                  Julek: 10/3/2008

                  Skomentuj


                    Jestem w szoku
                    Nasze prosby zostaly wysluchane
                    I po 7 razy tych samych watkow tez pewnie nie bedzie
                    Czego jeszcze sie mozna nowego dowiedziec?

                    Skomentuj


                      hmm... to chyba wszystko

                      aaaa..... wczoraj było nieźle hihihi Po Admin z pośpiechu wrzucił wszystkie wątki ciążowe to jednego "Watek zbiorczy 2009" hehe dziewczyny były w szoku, bo wszystkie posty się pomieszały, nikt sie odnaleźć nie mógł.
                      No i pozakładały znów oddzielne wąti. No i zamiast pożadku zrobił się jeszcze większy bajzel
                      Julek: 10/3/2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Tree, mi też brakuje starych czasów na forum i starych forumowiczek. Tak się fajnie z wami pisało, a teraz dziewczyny tak jakoś poznikały... Szkoda...
                        Sama też już cierpię na niedobór czasu, coraz częściej zastanawiam się na co mi to było, zwłaszcza kiedy trzeba rano zwlec się z łóżka o szóstej (a to dopiero tydzień w pracy)! Teraz też uciekam spać, bo raniutko pobudka. Miłego wieczorka mamcie


                        Skomentuj


                          dobranoc lulla.
                          Ja też chyba pójdę poprasować.
                          Julek: 10/3/2008

                          Skomentuj


                            hej dziewczyny.weszlam poplotkowac ale jakos spac mi sie chce
                            TREE ja wrocilam Z polski!bylam 2 tygodnie u mamusi na wakacjachale sie spaslam!
                            shannon

                            Skomentuj


                              aaaa Shannon kurka coś mi się popierniczyło
                              Julek: 10/3/2008

                              Skomentuj


                                Tree no to bajzelek musial byc niezly
                                Dobranoc Lulla kobieto pracujaca.
                                Tak to pewnie wszedzie wyglada,przybywa nowych uzytkowniczek,stare sie powoli wykruszaja albo popisuja z doskoku...ja tez kiedys to jak w transie przed kompem siedzialam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X