Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    dobra kobietki ja ide spać
    Julka ma jutro na 8 więc muszę rano wcześnie wstać
    papa do napisania


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Ja niestety jeszcze tego nie słyszałam. Julek póki co macha do mnie ręką bym za nim poszła
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
        Chyba wszystkie dzieci wołają OĆ. Ja to uwielbiam słyszeć, chociaż czasami
        nie chce mi się tyłka ruszać :P
        moja to jeszcze woła OĆ TUP TUP co oznacza że szybko a nawet bardzo szybko muszę przyjść


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          pa Majkova. Ja też się zbieram powoli spać
          Julek: 10/3/2008

          Skomentuj


            Papa Majek
            To ja tez lecę


            Skomentuj


              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
              Ja niestety jeszcze tego nie słyszałam. Julek póki co macha do mnie ręką bym za nim poszła
              Tree jeszcze usłyszysz moja JUlka bardzo długo nic nie mówiła
              jak poznałam mojego mężą miała 18 miesięcy i mówiła tylko mama tata baba i też tylko paluchem wszystkopokazywała a już po 2 miechach nawijała jak przekupka

              Majka za to tyle gada że czasami kobiety na placu zabaw nie dowierzają że ona taka mała ale nie wiem po kim to ma bo tatuś mało gadatliwy i mama też (raczej)


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                a co wy tu robicie? dezerterka z krejzolek??? chyba mnie nie lubicie kurcze ja tam sama stercze jak ta dooopa i czekam ze ktos cos wstuka a one sobie tutaj plotkuja

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                  A i jeszcze chciałam dodać od siebie, że moje dziecko oszalało na punkcie
                  Barneya Nie wiem czy widziałyście ta bajkę na Jim Jamie.
                  O takim dinozaurze fioletowym, za któego przebrany jest jakiś facet.
                  On śpiewa, tańczy i razem z nim są zawsze dzieci.
                  A jak jej włączę zwykłą kreskówkę to mówi: Nie baja, to nie baja i daje mi
                  pilota i każe szukać dalej
                  Ale w sumie muszę przyznać, że ma dziewczyna gust bo nawet mi się
                  ta bajka podoba. Piosenki łatwo wpadają w ucho a julka stoi przed TV
                  i tańćzy sobie. Najgorzej jak na początku nie jarzyła, i stała przed TV
                  i czekała, aż jej te dzieci piłkę rzucą :P
                  ale jaja moj najstarszy syn Jonathan wychowany jest na tej bajce hehe
                  Nie wiedzialam ze ona teraz w PL leci tez. Fajnie, bo to super bajka jest, dzieci ktore graly w niej nascie lat temu juz dawno dorosle sa...a dinozaur zawsze ten sam haha!

                  Skomentuj


                    Pawimi ja jeszcze na chwilkę

                    Przyznajemy się do dezercji bez bicia.
                    Ale niestety często nasze posty pozostawały bez echa. My się na to nie
                    gniewamy oczywiście, ale też fajnie by było jakby ktoś od czasu do czasu
                    nam coś odpowiedział. Dlatego zaczęłyśmy sobie tu pisać

                    Niemniej serdecznie zapraszamy do pisania z nami.

                    A no i Barney rządzi. I powiem CI, że mam też te bajki w wersji anglojęzycznej na płytkach i chyba Julce nawet bardziej się podobają


                    Skomentuj


                      moj Vincent tez to uwielbia, te dzieciaki fantastycznie spiewaja i tak obrazowo przedstawiaja rozne problemy poruszane w kolejnych odcinkach.
                      a co do pomijania postow....no coz, jak tyle bab pisze na raz to czasem nie da sie na wszystko odpowiedziec. Ja sobie czytam pozniej to mam czas na analize haha co ktora i jak powiedziala, ewentualnie moge odpowiedziec ale jak przychodzi taka godzina ze laski w trans wpadaja to nawet internet sie zawiesza z przychodzacymi powiadomieniami ze nowy post sie pojawil

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Powiem Ci, że dla mnie to chyba jest najlepsza bajka. Dzieciaki własnie
                        rewelka.
                        No wiesz, ja wiem, że tam się sporo pisze, ale my wcześniej też sporo
                        pisałyśmy ale nowych mam nigdy nie pomijałyśmy, które chciały się wkręcić
                        w wątek No ale nie ważne Dałyśmy sobie radę


                        Aaaa Twój synuś jest tylko 4 dni młodszy od mojej julki
                        Też rozrabiaka taki?


                        Skomentuj


                          okropny! non stop w ruchu i biegiem, on nie potrafi chodzic normalnie tylko caly czas albo skacze albo biegnie Mamy potezny dom a jego wszedzie pelno jest jakby sie mnozyl haha...Gada jak najety, moje staruchy to dlugotrwale niemowy byly a ten juz papla wszystko ze cztery miesiace pewnie po mnie bo ja w 13 miesiacu zycia na dzien matki odklepalam dlugi wierszyk i piosenke mamie zaspiewalam...slyszalam na wlasne uszy, gdzies nawet ojciec ma taka tasme ze szpulowego magnetofonu z tym historycznym wystepem haha

                          Skomentuj


                            dla mnie to wy wszystkie stare jestescie ja tam nie rozrozniam hierarchii wiekowej forumek hehe

                            Skomentuj


                              13 miesieczne dziecko recytujace wiersz... az strach sie bac

                              Ja to sie obawialam od samego porodu, ze me dziecko to po tatusiu bedzie
                              gaduła. Ale jakoś tak do 1,5 roku to średnio było z tym gadaniem. Ale teraz
                              to masakra. Wypisz wymaluj tatus I ciągel: OĆ (choć) albo a to? a co to?
                              gdzie dziadziu? gdzie baba? Ja oszaleje z nią

                              A teraz uciekam, skończyłam pracę na dziś więc idę spać. Jutro i tak muszę
                              wcześniej wstać i jeszcze pokończyć różne rzeczy więc lece kochana spać.
                              Do milego


                              Skomentuj


                                Napisane przez Nusiakova Pokaż wiadomość
                                13 miesieczne dziecko recytujace wiersz... az strach sie bac
                                a wiesz ze gdybym tego nie slyszala na tej staroswieckiej tasmie to bym myslala ze mama specjalnie sie chwali jakie genialne dziecko miala hahaha ale faktycznie z nagrania wynika ze bylo to na dzien matki a ja rok w kwietniu skoczylam

                                ja to sie czasem zastanawiam jak mojego synka usta nie bola na koniec dnia z tego gadulstwa bo mnie uszy napewno!

                                DOBRANOC, SPIJ DOBRZE

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X