Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    U nas tyz zimno ale kupy nie widac spod tego sniegu

    Skomentuj

    •    
         

      wieci ze nic mi sie nie chce robic.moglabym posprzatac a siedze tu
      shannon

      Skomentuj


        Nie wiem czy wiecie dziewczynki ale w gazecie "Mamo to ja"zamieszczone są wypowiedzi z naszego forum na temat:"Piękna i zadbana mama" jest wypowiedź min. Pinklady,Patiew,jaka-ja i innych
        Alanek 14.09.2006

        Skomentuj


          ooo... to powinni jakies autorskie im zaplacic a nie tak za darmo!!! :P

          Skomentuj


            A jak wy dziewczynki o gazetach mowicie to sie pochwaleJak urodzilam mojego synka dumny tatus wyslal zdjecie naszej rodzinki do gazety z pieknym listem i opublikowali;To gazeta dla fanow samochodow VW(typowy facet ale liczy sie gest).Pozniej w innej gazecie umiescili nasze zdjecie z malym jak bylismy na krotkim wypadzie weekendowym i to tez zasluga mojego koteczka

            Skomentuj


              Napisane przez Marti1986 Pokaż wiadomość
              Nie wiem czy wiecie dziewczynki ale w gazecie "Mamo to ja"zamieszczone są wypowiedzi z naszego forum na temat:"Piękna i zadbana mama" jest wypowiedź min. Pinklady,Patiew,jaka-ja i innych
              marti ja wlasnie z tej gazety odkrylam nasze zajefajne forum
              dotka masz sie czym chwalić!!!bylaś w gazecie Tyś jest slawna i bogata

              Skomentuj


                No bardziej slawny to chyba bedzie moj dzieciaczek.Jak mial kilka tygodni bylismy w parku i akurat byla jakas impreza.Mnie w tym momencie nie bylo ale mojego sfilmowali z wozkiem i nawet kilka zdan mu pozwolili powiedziec o dzidziusiuPozniej w wiadomosciach regionalnych bylo jak pokazywali ta impreze i park;Mamy nagrane bedzie fajna pamiatka byc moze poczatku kariery

                Skomentuj

                •    
                     

                  dotka nie pitol tylko autografy dawaj
                  wrzuć fotę twojego dziecka,chcę zobaczyć ten błysk sławy w jego oczach

                  Skomentuj


                    Maly spi wiec autografy jutro
                    Froch tak na marginsie to twoja gwiazdeczka moze w mediach zadzialac jak podrosnie z taka buzia

                    Skomentuj


                      bedzie relamować dentinox w tv hahaha

                      ależ sobie słodzimy
                      po mamusi ma taka urodę...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                        bedzie relamować dentinox w tv hahaha

                        ależ sobie słodzimy
                        po mamusi ma taka urodę...
                        niewatpliwie po mamusi
                        shannon

                        Skomentuj


                          hello shann musze Ci powiedziec ze upiekłam dzis o 21 rogaliki,te co ostatnio
                          mialam wene i je zrobiłam

                          Skomentuj


                            ale z ciebie prawdziwa gosposiapodeslij mi tu jednego bo ja bardzo lubie slodycze
                            shannon

                            Skomentuj


                              Wesolo tu dziewczynki z wami ale ja juz zmykam bo moj jakos dziwnie zerka na mnie i zegarek...buzi na dobranoc

                              Skomentuj


                                pa pa DOTKA ale jak on patrzy ze cos bedzie?hehe
                                shannon

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X