Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja chodziłam bo rodzice mnie zmuszali a jak tylko wyfrunęłam z domu to przestałam,do kościoła ide tylko w święta,aha i nie wiem jak Wy ale ja nie uznaje spowiedzi jak mam sie spowiadac to tylko przed Bogiem we własnych myślach a nie przed księdzem,którego szczerze powiedziawszy gów...o obchodzi czy ja zgrzeszyłam czy nie.Mam nadzieje że nikogo tym nie uraziłam.
    Alanek 14.09.2006

    Skomentuj

    •    
         

      czlowiek wolna istota.ma prawo wyboru.mnie mama tez zmuszala w dziecinstwie.zawsze przepytywala jakie bylo kazanie.szok
      shannon

      Skomentuj


        z tą spowiedzią i kościołem u nas w domu temat zawsze do dyskusji,Marti- są tzwolskie koscioly gdzie własnie praktykują taką spowiedź..
        ja uczęszczam do spowiedzi,czasem mnie ksiadz wkurzy....no ale temat ksieży to temat rzeka...

        Skomentuj


          Może dla tego sie zraziłam do księży bo mając 8 lat ksiądz wygonił mnie z konfesjonału bo ze strachu(była to moja druga albo trzecia spowiedz w życiu) zapomniałam regułki spowiedzi. Wybiegłam z kościoła z płaczem,jakie to było dla mnie upokorzenie.
          Alanek 14.09.2006

          Skomentuj


            ide pozmywac bo nikt tego za mnie nie zrobi
            shannon

            Skomentuj


              Shannon zaopatrz sie w zmywarke ona z chęcią to za Ciebie zrobi
              Alanek 14.09.2006

              Skomentuj


                shannon tylko nie wylej całej wody...
                Marti bo jak sie człowiek zrazi to .....wiesz jak jest....ksiadz mi nie dał rozgrzeszenia i sie pobeczalam,a jak poszłam do innego kościola to ksiadz mi dał i nie mógł uwierzyc,że tamten mi nie dał
                więc ksiadz tez czlowiek.....trza na pewne rzeczy wyluzowac

                Skomentuj

                •    
                     

                  Witam mamusie widze ze temat kosciola na tapecie
                  Ja jestem wierzaca nie zawsze praktykujaca
                  A tak na powaznie to nad wiara zaczelam sie glebiej zastanawiac dopiero odkad na swiecie pojawil sie moj syn.Juz prawie 7 lat mija odkad nie zyje w Polsce i musze przyznac ze nigdzie nie spotkalam tylu ksiezy ktorzy by tak umieli obrzydzic kosciol co wlasnie w Polsce.Jeden madrzejszy od drugiego,grubasy swiatynie sobie nowoczesne stawiaja i sie furami rozbijaja. Oczywiscie nie wszyscy

                  Skomentuj


                    My mamy ślub cywilny tylko więc żyjemy w grzechu i powiedzcie mi jak
                    ja mam teraz iść np do spowiedzi wyznać swoje grzechy i powiedzieć
                    "Za wszystkie te grzechy bardzo żałuję i proszę o rozgrzeszenie"
                    Jak wiadomo bez słowa "żałuję" rozgrzeszenie nie dostanę. Więc po co
                    mam iść do spowiedzi kiedy ja nie żałuję, że mam dziecko co prawda z
                    nieformalnego związku ale mam i jestem z tego powodu szczęśliwa
                    Dla mnie to jest najbardziej bolesne a nie to, że księża są grubasami i
                    wożą się furami (bo na dobrą sprawę mam to gdzieś) nie ja się będę z
                    tego tłumaczyć przed Bogiem

                    Skomentuj


                      Dla mnie bardzo przykre bylo jak mi syna nie chciano ochrzcic bo zyjemy bez slubu.
                      Zalezalo nam zeby wszystko odbylo sie w Polsce gdzie jest wiekszosc rodziny,w koncu znalezlismy parafie gdzie wyrazono zgode ale ile sie musialam nasluchac...
                      Moja dobra kolezanka musiala sie klocic kilka lat temu o pochowek ojca(samobojstwo).
                      Na zachodzie ksieza sa bardziej"zyciowi" otwarci na ludzi i ich problemy.Na kazdy temat mozna z nimi porozmawiac.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dotka no właśnie to jest najbardziej denerwujące w tym wszystkim.
                        My na całe szczęście nie mielismy problemu z chrzcinami, ale wiem, że
                        księża różne problemy sprawiają

                        Skomentuj


                          ja własnie oglądałam egzorcyzmy na youtubie

                          Skomentuj


                            Mogliby byc troche bardziej przystepni i zaczac rozmawiac z wiernymi ich jezykiem bo na pewno duzo ludzi(zwlaszcza mlodych)rezygnuje z kosciola wlasnie przez ich postawe.
                            Koncze i spadam pod kolderke Dobranoc pa pa

                            Skomentuj


                              ja w maju miałam komunie syna, problemów nie było, mam slub koscielny konkordatowy.
                              ale pary które miały cywilny brały slub kościelny bo ksiądz do komuni nie chciał dopuścic, a w innej parafii ksiądz nie chciał dac komunii bez zgody naszego.
                              smiac mi sie chciało, bo pary kilka lat po slubie, niektórzy z 2 dzieci i kościelny brały.
                              tylko dla tej komunii.
                              Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                              Skomentuj


                                froch nie spisz????
                                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X