Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja dalam chwile przed roczkiem.Poczatkowo raz w tygodniu.Teraz to wiekszy chlopak to dostaje ok 2 razy dziennie
    A od wczoraj pije Kubusia - wczesniej mialam obiekcje ale odkad jest bez konserwantow i cukru jakos mi latwiej :P

    Skomentuj

    •    
         

      Ok no to mu dzisiaj kupię. Ale takie Dzieciece też kupię na wszelki wypadek

      Skomentuj


        Właśnie miałam napisać, że takie gotowe dla dzieci, np Hippa (Owoce z jogurtem) są już po 6 miesiącu. A naturalny ja podawałam po roczku. Jogurt Danone naturalny, bez cukru, a do tego jakieś owoce, czasem zmielone bakalie, pestki słonecznika, bo sam to on dość kwaskowy jest... Moje koleżanki podawały wcześniej i tez ich bejbikom nic nie było. A warto, choćby ze względu na kultury jogurtowe.


        Skomentuj


          mojej daje misiowy jogurcik firmy nestle..
          ja sama jak kupuje sobie jogurty to firmy zott,nie maja skrobi modyfikowanej,z danon maja...a dla mnie te danonki to chemia i nic wiecej..
          chyba ze mala skonczy 2-3 lata to podam jej danonka.

          Skomentuj


            dziewczynki a jak myślicie powinnam podać ?

            Skomentuj


              ja jestem jesli chodzi o jogurty to bardzo ostrozna ze wzgledu na skaze mojego dziecka...ale jak mu nic nie jest to podaj, tylko te ktore jak pisaly wczesniej dziewczyny z zywa kultura bakterii,zwlaszcza ze ost Ci chorowal i byl na antybiotyku

              Skomentuj


                Froszku aż Ty jesteś pamiętliwa a no właśnie on jest nadal
                na antybiotyku i o to mi własnie chodzi z tymi jogurtami

                Skomentuj

                •    
                     

                  juz mu dalas i nie bylo alergi to podajmojej kiedys dalam jogurcik(bo mama mi kupila)i na drugi dzien wysypka odkad skoczyla rok podaje jej ten z nestle,raz na dwa dni

                  Skomentuj


                    collen mój synek ma skończone 11 m-cy i podaje mu juz jogurciki-Misiowy sad i kupuje tez w niemczech różne z owocami po 6 bądz 9 m-cu
                    naturalny mu mieszam z banankiem ,malinami ,sokiem ,i tez wcina ,samego bez dodatków nie chce jeśćraz w tygodniu dostaje jogobelli jogurt.
                    Pewnie ze możesz podać -Julek juz moze spróbować a to mu wyjdzie tylko na zdrowie zwłaszcza teraz po chorobie
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj


                      shannon coś Ty głodna??ze siedzisz na tych kulinariach

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        czy ja mam gipiesa?wszedzie mnie wysledzisz ty FROSZKU
                        shannon

                        Skomentuj


                          uważaj bo znajdę Cie też w dublinie
                          co tam u Ciebie?? u mnie +13 a w sloncu +18 temperatura ze szok

                          Skomentuj


                            corcia mi teraz pisac nie daje.snieg stopnial
                            shannon

                            Skomentuj


                              FROCHu to kiedy na te sklepy wpadaszposprzatam w domu coby jakos dobrze wypasc
                              shannon

                              Skomentuj


                                Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                                FROCHu to kiedy na te sklepy wpadaszposprzatam w domu coby jakos dobrze wypasc
                                jak raz prasujesz,raz nie to juz wiem ze masz bajzel hehehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X