Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Na Każdy Temat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hmmm frochu umowilas sie ze mna i nie pszyszlas.pogrywasz sobie ze mna chyba
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      u nas dzis znowu snieg z deszczem.masakra.na spacer mi sie nie chce no ale mus to mus.a u was jaka dzis pogoda drogie mamy?
      shannon

      Skomentuj


        u nas tragedia..... mgła, szaro, buro i ponuro...... nic się nie chce

        Skomentuj


          U nas nie pada ale jakoś tak ponuronie jestem pewna czy wyjść z małą na spacer.


          Skomentuj


            juz jestem shannonku nie mogłam tego znaleść

            Skomentuj


              ja juz pisałam w roczniku ze pogoda do bani

              Skomentuj


                shannon to zaskocznie dla Irolów i dla Was z tym sniegiem hihi możesz na sankach jeździc

                Skomentuj

                •    
                     

                  czekam na lato to i ojczyzne odwiedzeeuro teraz wysoko stoi to i bogata moge pozgrywac
                  shannon

                  Skomentuj


                    jak tu przyjechalam w pierwsza zime i spadl snieg to w moim hotelu(gdzie pracuje)wszyscy podbiegli do okna i klaskali w raczki.z glownym menaga na czele
                    shannon

                    Skomentuj


                      haha oni to by pewnie nie przetrwali tych mrozów u nas w Polsce X lat temu, - 25st,sniegu po kolana...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        u mnie na biegunie to i -36 bywalo.rury w szole pekaly i dluzsze ferie byly
                        shannon

                        Skomentuj


                          shan patrzysz nieraz na stronkę gumtree???ja regularnie

                          Skomentuj


                            nigdy wczesniej tam nie bylam.a co ty tam szukasz na tej stronce?
                            shannon

                            Skomentuj


                              teraz to tak patrze z chyba...bo zawsze patrzyłam.www.gumtree.ie

                              jak mi sie cos spodoba,a ten ktoś z dublina to siostra moja kupuje,a potem przywozi

                              Skomentuj


                                jeśli chodzi o asortyment dzieciecy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X