Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

cudowny pazdziernik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: cudowny pazdziernik

    Sundeville nalezy zimowac w chłodnym pomieszczeniu w temp 15 st mniej podlewać i juz nie nawozić.Kurcze ja mam chłodna piwnice ale ciemną niewiem czy mi przezimuje a mam 4 doniczki.


    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: cudowny pazdziernik

      Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
      Sundeville nalezy zimowac w chłodnym pomieszczeniu w temp 15 st mniej podlewać i juz nie nawozić.Kurcze ja mam chłodna piwnice ale ciemną niewiem czy mi przezimuje a mam 4 doniczki.
      Anna31dziękuje CI bardzo ja mam narazie jedną aby zakochałam sie w tym kwiatku - kupiłam mała doniczke tak na próbe i juz wiem ze w przyszłym roku na tej jednej sie nie skonczy jest cudnym kwiatem ale powiem Ci ze nie jest taka starsznie wymagająca a oko starsznie cieszy - przynajmniej moje, u mnie piwnica też odpada bo tam ciemno, musze sie zastanowic gdzie by ja ulokować bo mi jej szkoda

      Skomentuj


        #48
        Odp: cudowny pazdziernik

        nie no pewnei ze z tym 50 to zart 30 niebawem
        ALe tak szybko zleca te lata... ze nim sie obejrze bede babcią

        Skomentuj


          #49
          Odp: cudowny pazdziernik

          Ewelina do babci to Ci jeszcze daleko jeszcze przed Tobą tyle lat

          Skomentuj


            #50
            Odp: cudowny pazdziernik

            no tak sie mowi hehe
            ale lata lecą jak szalone....

            Skomentuj


              #51
              Odp: cudowny pazdziernik

              Evelina lecą lecą te lata i teraz po tym jak Zosia rośnie to rozumiem znaczenie słów iż po dziecku widać jak czas szybko leci i jak się człowiek starzeje ale hm ale ważne aby dusza była wiecznie młoda

              Skomentuj


                #52
                Odp: cudowny pazdziernik

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                Evelina lecą lecą te lata i teraz po tym jak Zosia rośnie to rozumiem znaczenie słów iż po dziecku widać jak czas szybko leci i jak się człowiek starzeje ale hm ale ważne aby dusza była wiecznie młoda
                ta dobrze powiedziane, ja to dusza szalona 18stka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: cudowny pazdziernik

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  ta dobrze powiedziane, ja to dusza szalona 18stka
                  Evelina i to najważniejsze a w metryke nie ma co zaglądac ja niekiedy musze sie zastanowi ile tych cyferek jest juz na koncie moim

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: cudowny pazdziernik

                    w sumie j to dopiero tak powaznie zle sie bede czuła po 40 roku zycia....
                    tzn zle... w sensie postarzale pomału

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: cudowny pazdziernik

                      e tam Ty zawsze będziesz piękna i młoda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: cudowny pazdziernik

                        hahaha powiedzmy

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: cudowny pazdziernik

                          Drodzy Rodzice.
                          Bajka Agi Bagi to nowy projekt warszawskiego studia animacji - który w kolorowej formie i na wesoło pokazuje podstawowe pojęcia ekologii - potrzebujemy waszych opinii, chcemy przekonać ludzi, że można o tym opowiadać kolorowo i wesoło, że forma animacji w Polsce nie musi być szarobura, a nasze dzieciaki zasługują na polski animowany serial ekologiczny.

                          Nasze założenie było proste - wytłumaczyć dzieciakom ekologiczne zjawiska i zagadnienia - ubierając je w kolorową i interesującą formę.

                          Możecie mieć realny wpływ na powstanie tego serialu, Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.
                          Jeśli wspieracie ten pomysł i podoba Wam się forma - napiszcie nam coś pozytywnego :-)

                          Czy podobają się Wam kolory ? Czy pociechy rozumieją nasz przekaz ? Czy podoba Wam się idea serialu ?


                          Powstawanie takiego serialu to duże wyzwanie i musimy przekonać jeszcze sporo osób, że warto - potrzebujemy wsparcia i dobrego słowa :-)
                          Dzięki Waszemu wsparciu - to się na prawdę może udać.

                          Podajemy link do profilu FB, gdzie można zobaczyć przedpremierowy odcinek bajki:

                          https://www.facebook.com/OfficialAgiBagi?ref=hl

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: cudowny pazdziernik

                            widze juz twoj powtarzajacy sie wpis paulina na tym forum 10raz .... to jest forum do pogawedek nie spam....

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X