Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeprowadzka...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Przeprowadzka...

    Ja do przeprowadzki wykorzystałam kartony, któe znajoma przyniosła mi ze sklepu. Użyłam też worków na smieci - tych wielkich Ze wszystkim się zmieściliśmy, śmieci wywaliliśmy i poprosiliśmy znajomego o przewiezienie rzeczy. Wszystko było ok poza tym transportem. Gdybym ponownie miała się przeprowadzać to zgłosiłabym się do xxx Na pewno poszłoby to sprawniej.
    Last edited by disne; 03-07-2020, 13:58. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Przeprowadzka...

      Nasic, bardzo fajny ten poradnik, grunt to dokąłdnie wszystko zaplanować, warto też podpisywać kartony z rzeczami które się pakuje

      Skomentuj


        #48
        Odp: Przeprowadzka...

        Fajny ten poradnik - szkoda, że wcześniej o nim nie wiedziałam... Trafiłam jednak na firmę od przeprowadzek która ma wieloletnie doświadczenie więc wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Zamówiłam usługę All Inclusive więc mili panowie pomogli mi demontować i pakować meble oraz zabezpieczać sprzęt agd/rtv podczas transportu. Dla takiej drobnej kobietki jak ja to idealne rozwiązanie Jeśli kogoś interesuje taka usługa to można ją znaleźć tutaj: xxx
        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:58. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Przeprowadzka...

          Bardzo fajny ten poradnik. Na pewno osobą które się przeprowadzają może bardzo pomóc ogarnąć chaos związany z pakowaniem i załatwianiem formalności

          Skomentuj


            #50
            Odp: Przeprowadzka...

            Tak czy inaczej przeprowadzka zawsze jest nie lada wyzwaniem!!! Nawet jak na studiach się przeprowadzałam było to niezłe przedsięwzięcie. Ileż to człowiek potrafi zgromadzić...

            Skomentuj


              #51
              Odp: Przeprowadzka...

              Przeprowadzka ma jeden plus- musimy wszystko uporządkować i pozbywamy się mnóstwa zbędnych rzeczy. Ten artykuł xxx jest bardzo pomocny. Ja w papierach, rachunkach mam zawsze bałagan. Muszę to zmienić.
              Last edited by disne; 03-07-2020, 13:56. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: Przeprowadzka...

                Staramy się z mężem o dziecko już od dłuższego czasu. Co za tym idzie musieliśmy załatwić sobie większe mieszkanie. W końcu znaleźliśmy wymarzony dom. W sobotę zaczynamy się przeprowadzać, zamówiliśmy już nawet firmę - xxx . Mam nadzieję, że pójdzie sprawnie
                Last edited by disne; 03-07-2020, 13:56. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Przeprowadzka...

                  Kasiu jeśli masz firmę do przeprowadzek to na pewno wszystko pójdzie bardzo sprawnie i nie masz się czym martić Mam nadzieję że będzie Wam się dobrze mieszkało

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Przeprowadzka...

                    kasiu tylko sprawdź ta firmę, bo słyszałam, ze jedni zamówili, meble firma spakowała i pojechali w siną dal a rodzina została bez ubrań, mebli i kwiatów.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Przeprowadzka...

                      Przed moją koleżanką za niedługo duża przeprowadza i obiecałam, że jej z pakowaniem pomogę Kupiła xxx i własnie też będzie problem by jej szklane naczynia przewieźć, bo ma ich na prawdę dużo :O
                      Last edited by disne; 03-07-2020, 13:56. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Przeprowadzka...

                        Dziewczyny ja równięż ostatnio się przeprowadzałam... Powiem Wam,że nie ma chyba niczego gorszego niż przeprowadzka bo jest to męczące oraz zajmuje masę czasu.... Postanowiliśmy również skorzystać z usług firmy do przeprowadzek. Była to firma z Łodzi, konkretnie :
                        xxx

                        Przyjechali dokładnie o tej godzinie o jakiej bylismy umówieniu Dokładnie wszystko zapakowali oraz przywieźli do nowego mieszkania. Nie było dla nich problemem to , że trzeba będzie wnieść rzeczy na IV piętro.
                        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:56. Powód: link

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Przeprowadzka...

                          Polecam do przeprowadzki tego typu szafki xxx fajne sa bo można w nich zmieścić duże rzeczy i latwe są w transporcie. Moja koleżanka ma firmę która wykonuje usługi przeprowadzek i zakupiła tego typu regaly do przeprowadzki.
                          Last edited by disne; 03-07-2020, 13:56. Powód: link

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Przeprowadzka...

                            Przed przeprowadzką warto jest zaopatrzyć się w wszelkiego rodzaju folie bąbelkowe oraz folie strecz można je dostać na xxx pozwili to uchronić meble przed zniszczeniem podczas przewozu.
                            Last edited by disne; 03-07-2020, 13:57. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Przeprowadzka...

                              Witajcie Przygotowałam dla Was kilka porad dotyczących przeprowadzki we dwoje, mam nadzieję, że pomogę one Wam zacząć ten nowy etap życia we dwoje zupełnie bezstresowo !xxx
                              Last edited by disne; 03-07-2020, 13:57. Powód: link

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Przeprowadzka...

                                Klamka zapadła i w drugiej połowie marca przeprowadzam się na rok do Belgii. Mąż dostał tam pracę i od początku lutego szuka dla nas mieszkania. Ja ze względu na moją pracę dołączam do niego dopiero w najbliższy weekend. Niby zabieramy tylko ubrania i osobiste rzeczy ale sporo się już tego nazbierało. Przekalkulowałam to wszystko i bardziej się opłaca wysłać paczkę kurierem niż płacić za nadbagaż. Pierwsza część naszych rzeczy wysłana Wybrałam DHL - xxx bo jest tam najbardziej profesjonalna obsługa. Po 3 dniach rzeczy były na miejscu w stanie nienaruszonym. Jeśli chodzi o koszta to zmieściłam się w 100 złotych za paczkę.
                                Last edited by disne; 03-07-2020, 13:57. Powód: link
                                zofka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X