Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

#AlsIceBucketChallenge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: #AlsIceBucketChallenge

    Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
    to fakt towarzystwo strasznie wplywa na dzieci, sciagaja wszystko mode, zachowanie, odzywki takze aj tez sie boje wlasnie tych kolegow/kolezanek .... ale mysle ze ja kw pore zauwaze i zakarze za mlodu kontaktu to moze jakos sie obejdzie ale nigdy nic nie wiadomo
    ja wogole za duzo mysle niekeidy jakie to nasze Dziecko będzie, czy dobzre ja wychowujemy na jakiego człeka wyrośnie - za dużo myśle oj za dużo. Teraz "młodzież" jest różna i jak obserwuje co się niekiedy przy szkołach dzieje, jak się zachowuje, jakim jezykiem sie posługuja to mi sie słabo robi.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: #AlsIceBucketChallenge

      Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
      ja wogole za duzo mysle niekeidy jakie to nasze Dziecko będzie, czy dobzre ja wychowujemy na jakiego człeka wyrośnie - za dużo myśle oj za dużo. Teraz "młodzież" jest różna i jak obserwuje co się niekiedy przy szkołach dzieje, jak się zachowuje, jakim jezykiem sie posługuja to mi sie słabo robi.
      takie czasy A za duzo myslec w przod tez nie mozna przeciez, przyjdzie na to czas za pare lat to sobie pomyslsiz, po co teraz? Teraz ciesz sie chwila bo juz taka malutka i slodka nigdy nie bedzie Twoja ZOsia

      Skomentuj


        #18
        Odp: #AlsIceBucketChallenge

        Dla mnie to straszna głupota. Jak ktoś chce pomagać to to zrobi bez głupich zabaw.

        Skomentuj


          #19
          Odp: #AlsIceBucketChallenge

          Napisane przez gadzinna Pokaż wiadomość
          Dla mnie to straszna głupota. Jak ktoś chce pomagać to to zrobi bez głupich zabaw.
          Zwróciło to uwagę na siebie ? tak. Przelano więcej pieniędzy? Tak. Można zarobić na robieniu z siebie debila, poważnie

          Skomentuj


            #20
            Odp: #AlsIceBucketChallenge

            Napisane przez tatulsolo Pokaż wiadomość
            Zwróciło to uwagę na siebie ? tak. Przelano więcej pieniędzy? Tak. Można zarobić na robieniu z siebie debila, poważnie
            wszystko super według mnie tylko hmm szczytny jest to cel itd, jestem za wpłacaniem pieniążków na różne fundacje tylko czytalam, gdzieś że owszem płacono ogromne sumy na rzecz osob z Stwardnieniem Zanikowym Bocznym - ale cały szkopuł w tym ze do nich, ich ręce trafiła tylko mała część tej sumy jakieś 30% z tego co pamiętam, a reszta na utrzymanie fundacji i jej zarządu oraz utrzymanie drogiej administracji stowarzyszenia

            Skomentuj


              #21
              Odp: #AlsIceBucketChallenge

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              wszystko super według mnie tylko hmm szczytny jest to cel itd, jestem za wpłacaniem pieniążków na różne fundacje tylko czytalam, gdzieś że owszem płacono ogromne sumy na rzecz osob z Stwardnieniem Zanikowym Bocznym - ale cały szkopuł w tym ze do nich, ich ręce trafiła tylko mała część tej sumy jakieś 30% z tego co pamiętam, a reszta na utrzymanie fundacji i jej zarządu oraz utrzymanie drogiej administracji stowarzyszenia
              Właśnie tak jest że potrzebujący tak naprawdę dostaje z tego niewiele bo cała organizacja jest droższa niż zbieranie pieniędzy
              Zresztą dobrze że ta moda minęła bo ludzie robili to dla mody panującej nie w celach charytatywnych

              Skomentuj


                #22
                Odp: #AlsIceBucketChallenge

                Ta moda rzeczywiście była dość głupia. Ludzie oblewali się zimną wodą i niewiele z tego wynikało. Lepiej wpłacić kasę, a nie robić z siebie idioty.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: #AlsIceBucketChallenge

                  Zwłaszcza że ludzie zaangażowani w pomoc innym nie tracą*czasu na takie akcje tylko działają. Za to wszelcy "celebryci" mieli używanie...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: #AlsIceBucketChallenge

                    I sławni celebryci mieli swe 5 min Gdyby chcieli więcej angażowali by się w takie akcje i nie tylko po to aby zwrócić na siebie uwagę

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X