Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zakupy w marketach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    zakupy w marketach

    w jakich marketach robicie najczęściej zakupy? gdzie można trochę przyoszczędzić i nie zdzierają z ciebie kasy?
  •    
       

    #2
    Odp: zakupy w marketach

    różżnie, najbliżej mam do polomarketu i tam są też spoko ceny i promocje wiec najczęściej chodze tam. ale od czasu do czasu odwiedzam tez inne markety, lidla czy alme jak szykuje np jakąs kolację romantyczną dla mężą

    Skomentuj


      #3
      Odp: zakupy w marketach

      Ja najczęściej kupuję w tesco lub w kauflandzie, ale zawsze śledzę gazetki promocyjne i poluje Kalista ciekawe promocje, bo bez tego to w zasadzie ani rusz zaoszczędzić można sporo

      Skomentuj


        #4
        Odp: zakupy w marketach

        W Tesco i Biedronce, ze względu na położenie geograficzne :P

        Skomentuj


          #5
          Odp: zakupy w marketach

          Napisane przez brettpl75 Pokaż wiadomość
          Ja najczęściej kupuję w tesco lub w kauflandzie, ale zawsze śledzę gazetki promocyjne i poluje Kalista ciekawe promocje, bo bez tego to w zasadzie ani rusz zaoszczędzić można sporo
          a mnie ostatnio opanowała biedronka

          Skomentuj


            #6
            Odp: zakupy w marketach

            ja najczęściej robię zakupy w biedronce, ale tylko dlatego, że mam najbliżej. najchętniej robiła bym w lidlu, tam jest super duży wybór i całkiem dobre ceny, ale mam za daleko

            Skomentuj


              #7
              Odp: zakupy w marketach

              Ja odnoszę wrażenie, ze w różnych biedronkach jest różny asortyment
              Na pewno wolę biedrę niż auchan w którym jakiś czas temu robiliśmy zakupy
              Tesco też jakoś mi nie leży...

              Skomentuj

                     
              Working...
              X