Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

    dla mnie jest to niebezpieczne bo kazdy moze zobaczyc ;/ i nie wiadomo co z tym zrobic

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

      Napisane przez asiunia11 Pokaż wiadomość
      dla mnie jest to niebezpieczne bo kazdy moze zobaczyc ;/ i nie wiadomo co z tym zrobic
      bo taka jest prawda mogę czyjes zdjęcie skopiować na komputer Ustawić sobie tapetę albo i wydrukować Wszystko jest możliwe Chociaż mam zdjęcia na fb to i tak Jest ich tylko kilka

      Skomentuj


        #78
        Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        bo taka jest prawda mogę czyjes zdjęcie skopiować na komputer Ustawić sobie tapetę albo i wydrukować Wszystko jest możliwe Chociaż mam zdjęcia na fb to i tak Jest ich tylko kilka
        Nie wiadomo z zasadzie co może z takim zdjęciem naszej pociechy się stać. wstawianie normalnych zdjęć dziecka jest dla mnie zrozumiałe. Nie rozumiem tylko tych, którzy upubliczniają zdjecia maluchów np. w kąpieli, pod prysznice, gdzie dziecko jest praktyznie nagie. A tak jak piszesz, ktoś sobie może takie zdjęcie wydrukować, ustawić na tapetę....

        Skomentuj


          #79
          Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

          To tak jakby obce osoby oprowadzać o domu, opowiadać im o swojej rodzinie, ich zwyczajach, upodobaniach itd.

          Skomentuj


            #80
            Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

            Ja uważam, że sporadycznie można wrzucić zdj na swój profil na portalu społecznościowym, ale jeśli zdjęcia te są przemyślane, tzn. jeśli nie pokazują czegoś, czego nie powinny pokazywać, żeby za jakiś czas nie okazało się, że zdj te zostaną użyte przeciwko nam lub naszym dzieciom.

            Skomentuj


              #81
              Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

              My z mężem umieszczamy zdjęcia córki na FB, ale tylko w zamkniętym albumie dla rodziny. Robimy to ze względu na to, że sporo rodziny mamy daleko od siebie a każdy chce na bieżąco być z rozwojem córki, więc co jakiś czas wrzucamy aktualne zdjęcia. Ale nie udostępniamy ich ani publicznie ani nawet ogólnie znajomym.

              Skomentuj


                #82
                Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                Napisane przez lucyna84 Pokaż wiadomość
                My z mężem umieszczamy zdjęcia córki na FB, ale tylko w zamkniętym albumie dla rodziny. Robimy to ze względu na to, że sporo rodziny mamy daleko od siebie a każdy chce na bieżąco być z rozwojem córki, więc co jakiś czas wrzucamy aktualne zdjęcia. Ale nie udostępniamy ich ani publicznie ani nawet ogólnie znajomym.
                Lucyna84 bardzo podoba mi się Twoje podejście. Ja nawet nie zakładałam sobie konta na fb i nigdy nie zamieściłabym żadnego zdjęcia mojego malucha. Bardzo cenię sobie prywatność moją i całej mojej rodziny. Nie lubię dzielić się z innymi szczegółami ze swojego życia i nie rozumiem ludzi, którzy godzinami przesiadują na portalach społecznościowych i ciągle zamieszczają jakieś zdjęcia :/


                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                  Ja i mąż mamy FB, bo to jednak pomocne narzędzie w kontaktach z rodziną, znajomymi bliskimi i dalszymi - zwłaszcza gdy dzieli nas większa odległość. Sama wrzucam czasami jakieś nasze zdjęcia, zdjęcia miejsc, w których jesteśmy itp, ale wydaje mi się, że jest to w granicach rozsądku. Jednak dziecka nie wystawiamy na pokaz z szacunku i troski o nie. Mój mąż cały czas powtarza, że nie zniósłby tego, że jakiś pedofil może podniecać się zdjęciem jego córki, bo dla niego już samo patrzenie pedofila na zdjęcie dziecka jest równoznaczne z jego gwałtem.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                    Własnie wczoraj w wiadomościach mówili o pedofilu który czerpał zdjęcia między innymi z fb zastraszał dzieci i zmuszał do przesyłania takich zdjęć :/ Jak ja chcę przesłać zdjęcia to i w wiadomości prywatnej mogę rodzinie przesłać chociaż też mam zdjęcia pokazane ale nie ma ich tak wiele

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                      To tylko najlepszy dowód na to, że mój mąż ma racje - niestety. Choć osobiście przyznam szczerze, że czasem bardzo mnie kusi żeby sie pochwalić światu moją śliczną córką i fajnym zdjęciem. Ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                        Napisane przez lucyna84 Pokaż wiadomość
                        To tylko najlepszy dowód na to, że mój mąż ma racje - niestety. Choć osobiście przyznam szczerze, że czasem bardzo mnie kusi żeby sie pochwalić światu moją śliczną córką i fajnym zdjęciem. Ale bezpieczeństwo jest najważniejsze.
                        mnie też kusi Ale np zdjęcie gdzie jest się jest rodzinnie to jeszcze nic złego Ale jak kiedyś widziałam że jedna "znajoma " z lat szkolnych dała zdjęcie swojej córki bez bluzeczki Trzymała tylko pieska na rękach to już przesada Jak swoją córeczkę mogła na taką publiczność pokazać Noż to to przesada była

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                          Też mnie żenują zdjęcia dzieci w negliżu. Zresztą nie tylko zdjęcia. Nie rozumiem jak można puszczać dziecko nago nad wodą czy na plaży!!! Po pierwsze HIGIENA!!!! Po drugie - BEZPIECZEŃSTWO!!!! Nie rozumiem rodziców, którzy takie rzeczy robią

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                            Sporadycznie wrzucam zdjęcia moich maluchów na facebooku. Jest tego niezbyt dużo, ale jak już to wybieram zdjęcia ładne i skromne, nigdy takie, które mogłyby kompromitować.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                              Uważam, że wrzucanie zdjęć naszych pociech jest jak najbardziej w porządku jeśli robimy to z umiarem. Wiele razy słyszałam, że ludzi denerwuje jak ktoś ciągle wrzuca zdjęcia dziecka, więc myśle, że raz na jakiś czas będzie ok
                              Dobra wiadomość jest taka, że winą za twój brak umiejętności całkowicie obarczają twoją matkę.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: umieszczanie zdjęć swoich pociech na portalach społecznościowych

                                ja nie dodaje zdjęć na fb za bardzo - choć zdarzy mi się brać udział z konkursach zdjęciowych - choć wyznaje tylko w kilku miejscach, jeśli się to robi z umiarem i dodaje zdjęcia z żaden sposób nie krzywdzące nasze dzieci to nie widzę w tym nic złego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X