Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Torebka do pracy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Torebka do pracy

    Szukam małej, pakownej torebki do pracy (pracuję w biurze). Zależy mi przede wszystkim na tym, aby torebka była w miarę tania i trwała. Ostatnio, gdy byłam w galerii spodobały mi się torebki z Diverse. Czy któraś z Was ma torebki z tej firmy? Jak z jakością i trwałością?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-05-2014, 17:22.
  •    
       

    #2
    Odp: Torebka do pracy

    bardo ładne te torebki

    Skomentuj


      #3
      Odp: Torebka do pracy

      ja szukam zawsze w necie, żeby znaleźć coś niepowtarzalnego i taniego, fajne torebki mają na ragazzafashion.pl. Tanie, a z dobrej jakości materiałów

      Skomentuj


        #4
        Odp: Torebka do pracy

        W necie są fajne rzeczy, ale nie możemy także zapominać o outletach

        Skomentuj


          #5
          Odp: Torebka do pracy

          No właśnie sama szukam obecnie jakiejś wygodnej dużej toreby do pracy i na co dzien na zakupy. Możecie jakąs polecić?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Torebka do pracy

            Napisane przez jagna87 Pokaż wiadomość
            No właśnie sama szukam obecnie jakiejś wygodnej dużej toreby do pracy i na co dzien na zakupy. Możecie jakąs polecić?
            Najlepiej kup sobie jakąś w ciemnym kolorze. Lato się kończy, zbliża się jesień i ciemna torebka będzie najbardziej praktyczna. Szczególnie jeśli będziesz z nią chodziła codziennie. Nie będzie na niej tak widać ewentualnego zabrudzenia o które łatwo w deszczu czy w autobusie.

            Cudna jest ta brązowa:
            https://sklep-torebki.pl/damskie/tor...zowa-3076.html
            Albo po prostu prosta czarna:
            https://sklep-torebki.pl/damskie/tor...arna-0932.html

            Najlepiej jest wybierać takie skromne modele, nie wyjdą z mody

            Skomentuj


              #7
              Odp: Torebka do pracy

              No cóż, w moim przypadku wybór torebki zawsze się opiera na kilku kryteriach podstawowych, czyli pakowność, ale nie za duża, a do tego jeszcze inne pomniejsze rzeczy jak kolor, jakość czy klapka

              Skomentuj

                     
              Working...
              X