Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Prezent dla rodziców

    Moi rodzice także w tym roku będą obchodzili rocznicę ślubu i tak sobie pomyślałam, że zamówię dla nich na xxx] fotoobraz. Nie będzie to malutki obrazek, ale taki konkretny o wymiarach 70 x 100 centymetrów. Mama i taka, mimo że już są ze sobą ponad 25 lat, nadal w piękny sposób okazują sobie uczucia i myślałam w związku z tym, nad takim szablonem


    Znalazłam niedawno w domu fotografię z czasów ich młodości, gdy się poznali i ją właśnie chciałabym umieścić na płótnie. Jak sądzicie, spodoba im się taki upominek?
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:34. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Prezent dla rodziców

      Moi zawsze dostają coś do domu i uważam, że to najlepsze prezenty. Teraz odkryłam na stronie numatic-haerson.pl super odkurzacze i przy następnej rocznicy jeden z nich dostaną.

      Skomentuj


        #78
        Odp: Prezent dla rodziców

        Na okrągłą rocznicę ślubu dobrym, oryginalnym prezentem jest foto-książka z rodzinnymi zdjęciami Taki prezent będzie wspaniałą pamiątką dla przyszłych pokoleń


        Skomentuj


          #79
          Odp: Prezent dla rodziców

          Napisane przez hubladu Pokaż wiadomość
          Moi zawsze dostają coś do domu i uważam, że to najlepsze prezenty. Teraz odkryłam na stronie numatic-haerson.pl super odkurzacze i przy następnej rocznicy jeden z nich dostaną.
          Ja też przeważnie kieruję się tym, by prezent był ładny i praktyczny. W tym roku dostali ode mnie elegancji serwis do kawy.

          Skomentuj


            #80
            Odp: Prezent dla rodziców

            Może warto podpytać? Ja nie chciałabym nosić chyba ubrania ze zdjęciem ale jakiś fotokoalnedarz fotokubek itp myślę że są fajnym pomysłem.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Prezent dla rodziców

              No nie wiem czy ciuchy będą dobrym wyborem ja bym dla chrzestnego kupiła dobry trymer taki z babylissa 10 w 1 do ciała głowy i twarzy to przynajmniej będzie miał pożytek z prezentu.

              Skomentuj


                #82
                Odp: Prezent dla rodziców

                Taki prezent może być opacznie zrozumiany. Ja bym jednak zapytała.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Prezent dla rodziców

                  Wszystko zależy od człowieka, od jego nastawienia do życia. Mi samej w koszulce ze zdjęciem byłoby dziwnie paradować, ale są tacy, nawet starsi, dla których to byłoby frajdą.

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Prezent dla rodziców

                    Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                    Na okrągłą rocznicę ślubu dobrym, oryginalnym prezentem jest foto-książka z rodzinnymi zdjęciami Taki prezent będzie wspaniałą pamiątką dla przyszłych pokoleń
                    A ja poszłabym bardziej w tradycję i zakupiła im xxxx. Ciepła, przewiewna - dla starszych osób jak znalazł.
                    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:33. Powód: link

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Kupcie może rodzicom bilety gdzieś na jakąś wycieczkę? Nawet na weekend może być.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Prezent dla rodziców

                        Koszulka ze zdjęciem to i wg mnie słaby pomysł. Zmywarka też odpada przynajmniej jeśli chodzi o moich. Dzieci najlepiej znają rodziców, więc wiedzą na co mogą sobie pozwolić w wyborze prezentu. Pomysł z wycieczką rewelacja, jeśli tylko nie są typowymi domownikami.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Prezent dla rodziców

                          Ja to zwykle wchodzę na electro.pl i patrzę, co mogę kupić za kasę, którą aktualnie posiadam :P Ciężko doradzić konkretny prezent, lepiej samemu coś wybrać.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Prezent dla rodziców

                            Ja zawsze staram się kupić coś związanego z ich zainteresowaniami. Rodzice mają mnóstwo pasji, więc mam w czym wybierać.
                            Ostatnio np. na topie jest kolekcjonowanie monet. Myślę, żeby przy najbliższej okazji kupić im coś z tego sklepu: xxx . Niestety, nie orientuję się za bardzo w tym temacie. Będę musiała dyskretnie ich podpytać, czy potrzebują czegoś konkretnego albo poszukać podpowiedzi w sieci. W każdym razie liczę na to, że będą zadowoleni z prezentu
                            Last edited by disne; 17-08-2020, 18:33. Powód: link

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Prezent dla rodziców

                              My na 30 rocznicę ślubu teściów kupiliśmy im porządny serwis kawowy. Ale nie wiem czy to był trafiony prezent, bo przez dwa lata chyba tylko raz go użyli.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Prezent dla rodziców

                                Też często miałam ten problem, ale znalazłam rozwiązanie. Od pewnego czasu zapisuję sobie wszystkie pomysły, które rodzice/mąż/brat itd. mi podsyłają sami np. czymś się zachwycając albo na coś narzekając i tak po wczorajszej rozmowie z mamą na listę powędrowała nowa lokówka Zwykle zbierze się tego więcej niż potrzeba.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X